Homecoming Season 2 تصاویر برای اولین بار سری آمازون Janelle Monae

سه شنبه - 19 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : Homecoming Season 2 تصاویر برای اولین بار سری آمازون Janelle Monae

 homecoming-season-2-janelle-monae

رمز و راز در قلب سری Amazon Studios بازگشت به خانه ادامه دارد به عنوان ژانل مونا، سری جدید منجر به تصاحب و تصاحب ستاره فصل ۱ می شود جولیا رابرت، تبدیل به دامپزشک ارتش جکی. پیوستن به مونا برای سوار شدن – و همانطور که در گروهی از تصاویر جدید از فصل دوم آینده مشخص شده است – است کریس کوپر، جوآن کوساک، فصل اول رهبری استفان جیمز، نقش خود را به عنوان فارغ التحصیل برنامه بازگشت به خانه و دامپزشک ارتش والتر کروز ، و بازخوانی کرد هونگ چائوکه در فصل ۱ نیز به عنوان آدری کارمند سایه جیست ظاهر شد.

 بازگشت-فصل-2-آمازون-ژانل-منه-مصاحبه-اتاق

تصویر از طریق استودیوی آمازون

تصاویر جدید از بازگشت به خانه فصل ۲ توسط Entertainment Weekly فاش شد. عکس ها شخصیت های بازی شده توسط هریک از اعضای بازیگران جدید فوق را طعنه می زنند ، در حالیکه مونا در سه مورد برجسته ظاهر می شود. خواننده و شخصیت بازیگر ، جکی ، با یک بیدار شدن در قایق معرفی می شود و هیچ خاطره ای از او ندارد. در طول فصل ۲ ، جکی خود را با تیم جیمز والتر پیدا می کند تا حقیقت را در روابط خود با شرکت مادر ابتکار Homecoming ، گروه Geist پی ببرد. کوپر نقش لئونارد گئیست مدیر عامل شرکت Geist را بر عهده خواهد داشت ، در حالی که شخصیت بی نام کوشاک در سمت شرورانه ترین چیزها قرار خواهد گرفت. همانطور که در فصل ۱ دیدیم ، آدری چائو شخصیتی به همین اندازه سایه دار است که با گذراندن یک فصل کامل از سال قبل به اجرای سابق Geist و ناظر بازگشت کالین بلفاست ، برای خودش قدرت زیادی را به دست آورد.بابی Cannavale)

در حال صحبت با EW ، سریال سازنده است میکا بلومبرگ آنچه را که او بیشتر دوست دارد در مورد فصل جدید ، با به اشتراک گذاشتن ، “ما از گسترش جهان و گفتن داستان از طریق تنظیمات و تصاویر” هیجان زده شدیم. ” الی هوروویتس “فصل ۱ بسیار محدود و خسته کننده بود ، و همه در مورد دنیای خارج از مرکز تعجب می کردند ، و فصل ۲ بسیار در مورد فضای بیرون و دنیای طبیعی است ، و افرادی که سعی می کنند داخل مقر Geist شوند”.

به نظر می رسد که نظرات بلومبرگ و هوروویتس در مورد وسعت فصل ۲ در این جدید تحقق می یابد بازگشت به خانه تصاویر. با ورود شخصیت های بیشتر به هم می پیوندند و جهان را عمیق تر می کنند و عمیق تر داستان را گسترش می دهند ، جالب است بدانید که این نمایش اکنون به کجا می رود که فراتر از محدوده های داستان ارائه شده در بازگشت به خانه پادکست ، که به عنوان پایه روایت فصل ۱ خدمت کرده است.

بازگشت به خانه فصل ۲ برای پخش در Amazon Prime Video تنظیم شده است. برای تصاویر حتی جدیدتر از فصل ۲ که شامل مونا ، جیمز و سایر بازیگران پیشرو فصل است ، حرکت کنید.

 بازگشت-فصل-2-آمازون-ژانل-منه-قایق

تصویر از طریق استودیوی آمازون

 Homecoming-season-2-amazon-janelle-monae-Stephan-james

تصویر از طریق استودیوی آمازون

homecoming-season-2-amazon-joan-cusack

تصویر از طریق استودیوی آمازون

 homecoming-season-2-amazon-hong-chau

تصویر از طریق استودیوی آمازون

 homecoming-season-2-amazon-chris-Coop

تصویر از طریق استودیوی آمازون

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند