J.J. سریال “عدالت لیگ تاریک” Abrams در حال رفتن به HBO Max

جمعه - 29 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : J.J. سریال “عدالت لیگ تاریک” Abrams در حال رفتن به HBO Max

J.J. آبرامز با ویژگی DC Comics روبرو خواهیم شد Justice League Dark… در صفحه کوچک ما در ژانویه گذشته آموختیم که آبرامز و کمپانی تولیدی Bad Robot در حال مذاکره برای تولید نمایش های تلویزیونی و فیلم های مبتنی بر آن بودند Justice League Dark مجموعه ای از کمیک ها ، و امروز برادران وارنر اعلام کرد که یک سریال درام ساعتی بر اساس Justice League Dark خواهد شد به سرویس جریان WB HBO حداکثر WB ، تولید شده توسط Bad Robot.

جزئیات بیشتر ارائه نشده است ، و هیچ چیز در مورد فیلم های مطرح بالقوه ذکر نشده است. Justice League Dark در واقع یکی از سه سری جدید Bad Robot است که امروز برای HBO Max اعلام شد ، علاوه بر این درخشان سریال prequel نامیده می شود چشم انداز و یک سری جرم اصلی به نام گرد و غبار که آبرامز هماهنگ خواهد کرد.

Justice League Dark مدتهاست که در آثار در برادران وارنر حضور دارد. در ابتدا ، گیلرمو دل تورو فیلمنامه‌ای نوشت که شاید قرار بود پیش از ترک پروژه ، کارگردانی کند. سپس در سال ۲۰۱۶ ، داگ لیمن (لبه فردا) وارد سیستم کارگردانی شد و WB را برای لیست بازیگران بزرگ هدف قرار داد. لیمن در سال ۲۰۱۷ این پروژه را ترک کرد ، و از آن زمان تاکنون بسیار دشوار بوده است.

Justice League Dark دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد version نسخه تاریک تر یک تیم ابرقهرمانی. شخصیتهای متشکل از سیگاری های زنجیره ای عرفانی جان کنستانتین ، جانور گیاهان باتلاق Thamp Thing ، مادر ثروتمند مادام زانادو ، یک ارواح به نام Deadman ، یک vmpire به نام اندرو بنت ، یک جادوگر به نام Zatanna و یک هیولا فرانکنشتاین هستند که چرا اینطور نیست؟

این احتمالاً یک سریال تلویزیونی ترسناک است ، و در مورد HBO Max (امیدوارم) با رهنمودهای رتبه بندی و یا نیاز به “خانواده دوستانه” محدود نمی شد. در واقع ، اگر نسخه del Toro از زمین خارج شده بود ، برادران وارنر احتمالاً امتیاز را به PG-13 محدود می کردند. اما در HBO Max ، همه چیز می تواند بدست آید واقعاً عجیب و غریب.

جزئیات بیشتر در ادامه آمده است Justice League Dark، از جمله اینکه چه نوع عنصر فیلم ممکن است درگیر شود و آیا آبرامز کار دیگری غیر از تولید انجام خواهد داد. اما پیدا کردن خانه در HBO Max در واقع خبر خوبی است.

سرویس استریم قرار است ماه آینده راه اندازی شود.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند