نمایش جدید Tiger King از TMZ ، روباه

پنجشنبه - 21 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : نمایش جدید Tiger King از TMZ ، روباه


tiger-king-slice-1

هیچ انکاری وجود ندارد ببر پادشاه، جدیدترین سریال مستند جرم واقعی Netflix ، یک حساسیت به نفس است. ضربه بزرگی برای سرویس پخش ، آن جهان به راحتی خاطره انگیز، و شخصیت هایی مانند جو عجیب و غریب و کارول بازکین بلافاصله توجه ما را جلب خواهد کرد (علی رغم نمایش ، می دانید ، روشنایی مشکل / تجلیل از سوء استفاده از حیوانات و خانگی). معقول است که شبکه های دیگر می خواهند تکه ای از این سطل زباله سفید را بخواهند – و اکنون (از طریق هالیوود ریپورتر) ، شاهد هستیم چنین باند های تلویزیونی اتفاق بیفتد.

فاکس و TMZ ، زیرزمینهای روزنامه نگاری ، در حال تولید تیمی برای ساختن مستند جدید ساعت جدیدی هستند که با نام های زیر: تحقیقات TMZ: Tiger King – واقعاً چه چیزی از بین رفت؟. در این نمایشگاه ماسترو نوشیدنی های شاداب قرار دارد هاروی لوین، مصاحبه با افراد مرتبط با جو اگزوتیک ، و فیلم هایی که هرگز ندیده اید پیرامون این پرونده. Fox و TMZ با هدف بررسی و پاسخ به سؤالات طولانی در پست فرهنگی زاهدان فرهنگی-ببر پادشاه، از جمله آن شایعه درباره ناپدید شدن شوهر اول باسکین.

 ببر-شاه

تصویر از طریق Netflix

این اولین باری نیست که TMZ یک فیلم مستند یک ساعته خاص را با موضوع ویژه ای گرد هم آورده است – آنها اخیراً تولید کرده اند هری و مگان: رویاها در بحران در باره پرنس هری و مگان مارک ترک خانواده سلطنتی – و نه اولین بار است ببر پادشاه شبه چرخان نمایش Netflix اعلام کرد – این شناسه خواهد بود تحقیق در دنیای عجیب جو عجیب و غریب. و اگر خوشحال هستید که از محتوای جو عجیب و غریب دیگری در زندگی خود بهره می برید ، من به شما برکت می دهم و از شما قدردانی می کنم. من شخصاً – همه اینها طعم و مزه ای دلپذیر را در دهان من می گذارد.

تحقیقات TMZ: Tiger King – واقعاً چه چیزی از بین رفت؟ امشب دوشنبه شب روی فاکس پخش می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد آقای ببر ببر ، بررسی اولیه ما ، و سرمقاله دلسوز ما به دلیل ورشکستگی اخلاقی آن است.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند