سونی بازی های رایگان PS4 را به عنوان بخشی از ابتکار “بازی در خانه” ارائه می دهد

چهارشنبه - 27 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : سونی بازی های رایگان PS4 را به عنوان بخشی از ابتکار “بازی در خانه” ارائه می دهد

برش uncharted

خوب است بدانید که با ماندن در خانه و بازی کردن برخی از بازی های ویدئویی با الاغ طولانی ، شما نقش خود را برای کمک به نجات جهان در طول این قرنطینه ناشی از کوروی ویروس انجام می دهید. و برای کمک به شما در این تلاش (شما قهرمان هستید) ، سونی ابتکار جدیدی با عنوان “بازی در خانه” را اعلام کرد. بخشی از این ابتکار عمل قرنطینه؟ بازی های PlayStation 4 رایگان.

از ۱۵ آوریل تا ۵ ماه مه ، می توانید دو شاهکار هدف را به صورت دیجیتال از طریق PS4 خود بارگیری کنید. Uncharted: مجموعه ناتان دریک نسخه بازسازی شده از سه گانه ناتان دریک از Naughty Dog ، مجموعه ای پرماجرا از بازی های پر از مجموعه های چنگ زدن ، بازیگری و نوشتن صدای ستاره ای و شنگ گنج های شکار گنجی است که بهترین فیلم های سینمای ماجراجویی را رقیب می کند. و سفر یک بازی تجربی ، پایان باز ، اسرارآمیز با تصاویر منحصر به فرد و احساسات دل انگیز است – یک قطعه مغزی از شکلات های هنری. همه این بازی ها جزو بهترین مواردی هستند که کنسول ارائه می دهد و شما نمی توانید قیمت را ضرب کنید.

فراتر از بازی های رایگان ، سونی همچنین متعهد شده است که در این زمان های آزمایشی به توسعه دهندگان مستقل بازی کمک کند. در اینجا نحوه رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت سرگرمی تعاملی سونی آورده شده است جیم رایان بگذار:

بازی های ویدئویی حتی در بهترین زمان ها باعث شادی و ارتباط مردم می شوند. برعکس ، حال ما که تجربه کردیم ، خوب است که سونی پول خود را در جایی که دهان آنها قرار دارد قرار دهد و به مصرف کنندگان و سازندگان خود پیشنهاد دهد که یک بازی شیرین ارائه دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آنچه سونی در این روزها دارد ، از آنجا که من به کنترلر جدید PS5 نگاه می کنم ، ذوب در زمان واقعی من را بررسی کنید.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند