باران ویلسون و اد هلمس “راه های کشور” را در یک مجال مجازی “دفتر” خواندند

شنبه - 30 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : باران ویلسون و اد هلمس “راه های کشور” را در یک مجال مجازی “دفتر” خواندند

the-office-ed-helm-rainn-wilson-slice

رین ویلسون و اد هلمز نسخه دوتای معروف خود با عنوان “مرا به خانه ، جاده های کشور” از فصل ۵ از دوباره چاپ کرد دفتر در یک قسمت از SoulPancake هی آنجا ، انسان، گفتگوی جدید ویلسون در Instagram Live. این دو همچنین داستانهایی درباره کار خود در این سریال به اشتراک گذاشتند ، از جمله این که نشان می دهد هلمز یک کارگر مشتاق است که می تواند چیزهای خود را از لوازم اداری برای گذر زمان بگذارد.

در فصل ۵ قسمت “مایکل اسکات کاغذ شرکت” ، دوایت (ویلسون) و اندی (هلمز) شروع به پخش آهنگ کلاسیک جان دنور در اتاق استراحت ، با دویت در گیتار آکوستیک و اندی در بنجو. این دو تلاش می کنند تا یکدیگر را تحت تأثیر قرار دهند تا Erin را تحت تأثیر قرار دهند (الی کمپر) ، اما آنها به تدریج آنقدر وارد مجری می شوند که فراموش می کنند او در آنجا است. (می توانید آن صحنه عالی عالی را همیشه تماشا کنید دفترکانال YouTube.)

پس از بحث درباره عادت ساختمان هلمز جنگ ستارگان او و ویلسون به طور خلاصه از مجموعه “راههای کشوری” به طور خلاصه هماهنگ با صندلی های سفارشی و خارج از گیره های کاغذی و مانند آن در میز کار خود را برای نگه داشتن او در بین مدت های طولانی اشغال شده ، به طور خلاصه. علاوه بر این ، هلمز با جسارت از پرداختن به ترکیب روسری و روسری خود امتناع می ورزد ، و من او را برای این انتخاب احترام می گذارم.

Hey There، Human هر هفته هر روز در ساعت ۱۲:۰۰ PST در صفحه اینستاگرامSoulPancake با مهمانان آینده از جمله هموطنان دیگر پخش می شود دفتر آلوم جینا فیشر. اگر طرفدار آن هستید دفتر و / یا ویلسون ، ارزش بررسی دارد

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند