Killing Eve Season 2 Recap: Every Episode of Villanelle’s Villainy توضیح داد

شنبه - 23 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : Killing Eve Season 2 Recap: Every Episode of Villanelle’s Villainy توضیح داد

kill-eve-season-2-slice

قرنطینه هدایای بسیار کمی دارد که به ما هدیه می دهد ، غیر از آنچه می دانید ، هدیه ای برای امیدوار کردن یک بیماری فاجعه بار در خلیج فارس برای هرچه بیشتر ممکن است. اما یکی از کم کاری های ما که همه ما به آرامی با نیمکت های خود تنگ می شویم این است که ارائه دهندگان سرگرمی با ارائه کالاهای خود به روش های تا کنون غیرقابل تصور ، با کمال میل به ما ترحم می کنند ، وسایل را به صورت آنلاین و چپ و راست رها می کنند که در غیر این صورت به صورت های مختلف توزیع می شدند. راه ها.

برای کشتن حوا طرفداران ، این بدان معناست که ما دو هفته زودتر از آنچه که در ابتدا برنامه ریزی شده بود ، فصل ۳ سریال خونین ، سوزش آهسته و گربه و موش را تجربه می کنیم. برای نمایش در مورد یک قاتل جت ، کشتن حوا با توجه به اینکه ویلانل (وجودی کومر) حتی اعتراف کرده است که اقدامات تحریک آمیز و کشنده او عمدتا از کسالت ناشی می شود. اما با چنین نمایش پیچیده و پیچیده (و اغلب پیچ خورده) ، معقول است که قبل از چرخاندن فصل جدید ، نیاز به تجدید نظر در مورد آنچه تاکنون رخ داده است. برای دیدن تمام جزئیات خوشمزه ای که ممکن است در فصل ۲ از آنها فراموش کرده باشید ، بخوانید کشتن حوا.

جایی که ما را ترک کردیم

kill-eve-season-2-image-11

تصویر از طریق BBC America

فصل ۱ به پایان می رسد در آپارتمان “شیک به عنوان گنگ” ویلانل (پاریس اوکسانا) در پاریس ، جایی که به نظر می رسد حوا (ساندرا اوه) و جذابیت متقابل ویلانل / تثبیت / وسواس بالاخره به زودی حباب شد. و این کار به طریقی انجام شد … با حوا ویلنل را در معده گرفت. ویلان که به نظر می رسید تغییر قلب در حوا ایجاد شده است ، به نظر می رسید که برای تهیه وسایل کمک های اولیه به آشپزخانه می رود. اما ویلانل نداشت. احساس خیانت کرد ، او به حوا شلیک کرد که برای پوشاندن داخل آشپزخانه لگد زد. وقتی او ظاهر شد ، ویلانل ناپدید شد.

در همین حال ، در پایان فصل ۱ ، کنستانتین (کیم بدنیا) ، دستیار سابق ویلانل برای سازمان مخفی جنایتکار The Twelve (و همچنین چهره پدر ناکارآمد وی / نماینده اطلاعات روسی / دوست قدیمی-با مزایای کارولین مارتنز ، رهبر نیروی کار MI6 (فیونا شاو)) ، فصل را که احتمالاً مرده بود پس از تیراندازی توسط ویلانل به پایان رسید. کارولین هنوز در رازهای سایه دار و عمیق به چشم بسته بود ، آخرین ملاقات مخفی او با ویلانل در داخل زندان بود که در آن دوازده نفر او را برای کشتن همراه / عاشق سابق خود ، نادیا (فرستاده شده بودند) فرستادند.اولیویا راس) ، و باعث می شود که Eve شک کند که کارولین یک عامل مضاعف است. و شوهر معلم ریاضی حوا نیکو (اوون مک دونل) وقتی به عتیقه MI6 همسرش رسید ، تقریباً به انتهای طناب خود رسیده است. پس از درگیری در مورد امنیت حوا ، او به مسکو رفت و با تمام تماس های بعدی او مستقیماً به تلفن صوتی رفت.

اوه ، و حوا اخراج شد و سفر خود را به آپارتمان ویلانل عملیاتی سرکش انجام داد.

“آیا می دانید چگونه بدن را دور بیندازید؟”

کشتن-عید-فصل-2-ضبط

تصویر از طریق BBC America

فصل ۲ دقیقاً همان فصل اول را انتخاب می کند که حوا بعد از چاقو به آپارتمان ویلیان فرار می کند ، اما لحظه ای زود تمام نمی شود. در حالی که از پله ها پایین می رود ، تیمی را که در حال آمدن است ، به عنوان نیروی انتظامی ، متوجه می شود. غریزه های او به او می گویند که مخفی شود ، فقط در زمان شنیدن “افسران” همسایه ویلانل را به قتل رساند. فکر اینکه ویلان نمی تواند زنده مانده باشد ، حوا تکیه می زند سخت در حواس پرتی شکسته و آزمایشی مانند پخت و پز یک شام غول مرغ (منهای ریز جزئیات مرغ) ، و روسری کردن مقدار زیادی آب نبات. نیکو می تواند چیزی را بگوید ، اما همه چیزهای عجیب و غریب حوا به او می گویند که او اخراج شد. او نمی تواند با شوهرش صحبت کند ، اما او می توان با فروشنده پنجره تلفن صحبت کنید ، و با فروختن مبلغی مضحک بر روی ویندوزهایی که نیازی به آن ندارند ، خاتمه می یابد. همه ما مکانیسم های مقابله ای خود را داریم.

در ضمن ، ویلانل (که البته نه مرده زیرا این کار کل هدف نمایش را شکست می دهد) تمام روشهای عادی رسیدن به بیمارستان مانند درخواست کسی برای کمک یا تماس با آمبولانس را از بین می برد و در عوض یک مرد بی خانمان را سرقت می کند ، خودش را بر روی یک ماشین متحرک پرتاب می کند ، و سپس وحشت می کند راننده فقیر آنقدر که قبل از سرعت خاموش ، او را بی سر و صدا در نزدیکی نزدیکترین اتاق اورژانس رها می کند. به نظر می رسد بیش از حد ، اما چرا نه.

هم اتاقی وییلان در بیمارستان پسری ۱۲ ساله به نام گابریل است (پیر آتری) ، پدر و مادرش در تصادف رانندگی کشته شدند که نیمی از صورتش را پاره کرد. گابریل مشتاقانه از دوست جدیدش لذت می برد ، ویلان کمک می کند تا وسایل مورد نیاز خود را برای فرار از بیمارستان ، از جمله یک جفت واقعی مروج مزرعه ، تهیه کند ، که به نظر می رسد او را بیش از هر نوع قتل های ناگوار مرتکب می کند. راستش ، اما؟ نمایشگاه.

کارولین ظاهر می شود و حوا را ناامید می کند ، از او می خواهد تا ردیابی یک قاتل جدید را یاری کند. آنها با هم می توانند بدن مرده آلیستر پوست را ببینند ، که دو ماه قبل از آمبولی ریوی که در آن زمان طبیعی به نظر می رسید درگذشت ، اما اکنون خیلی زیاد نیست. می بینید ، در زندان ، نادیا یادداشتی را کشید که گفته بود “آلیستر پوست” قبل از فوت او در زیر سلولش است – و او را به حوا خطاب کرد. نیازی به گفتن نیست ، کارولین این را می یابد خیلی جذاب ، از این رو چرا او دوباره حوا را دوباره زنده کرد.

به نظر می رسد که ویلانل در بیمارستان ، همدستان جوان خود را دوست دارد ، حداقل به همان اندازه که وییلان توانایی هر کسی را دوست دارد ، اما گابریل با گفتن یک قاتل روانی اشتباه می کند که آرزو می کند که در کنار پدر و مادرش درگذشت ، و ، خوب ، همه ما می توانیم ببینیم که به کجا هدایت شد. ویلان وقتی که گردن گابریل را می شکند تقریباً دلپذیر است ، پس از پوشیدن لباس خواب طنز خود ، بیمارستان را رها می کند و سوار بر حومه در صندوق عقب اتومبیل خانوادگی غیرمترقبه است.

“خوب و مرتب”

کشتن-عید-فصل-2-ضبط

تصویر از طریق BBC America

خوشبختانه ، ویلانل هیچ یک از اعضای خانواده را که ناخواسته او را به حومه باسیلتون ، انگلیس منتقل کردند ، نمی کشد. او در لباس خواب جبرئیل دور می شود ، سپس راهی یک فروشگاه مواد غذایی می شود و قصد پیدا کردن روح دل مهربان را برای پناه دادن به او در طی محکومیت خود دارد. بعد از شروع یک زن و شوهر غلط – حتی جذابیت ویلانل تا آن زمان با چهره ای خم شده و یک پدربزرگ بزرگ مادربزرگ شکافته پیش می رود – ظاهراً او مردی میانسال به نام جولیان را قانع می کند (جولیان بارات) تا او را با خود به خانه ببرد. او تمام مواد غذایی خود را بدون خرید آنها از کمربند رها می کند ، و این اولین سرنخ یک هیولا است.

به نظر می رسد که جولیان نوعی وایرو است که باعث می شود ویلانل به نظر مثبت برسد. او مادر خود را که از زوال عقل رنج می برد ، در اتاق خواب عقب قفل می کند ، نگه می دارد و آنرا درست می کند خیلی روشن است که او قصد ندارد ویلانل را ترک کند. ویلان در صورت ناامید شدن بیشتر می شود وقتی جولیان بارها و بارها از دریافت داروی مورد نیاز خود و یا اجازه هر گونه تماس با دنیای خارج خودداری می کند ، وییلانل سعی می کند با The Twelve ارتباط برقرار کند – سپس ، وقتی این کار نکرد ، کارت نهایی خود را بازی می کند و با MI6 تماس می گیرد. خواستار صحبت با حوا شد. متأسفانه (از نظر او) ، جولیان قبل از شروع کار برمی گردد و به ویلانل حمله می کند. او هرگز شانس نمی یابد؛ او او را با یک سوزن بافندگی در گردن می چسباند ، سپس برای اندازه گیری خوب ، یک دستشویی توالت را به سمت پایین گلو می اندازد.

در همین حال ، حوا با تیم جدیدش دیدار می کند: پسر کارولین کنی (شان دلانی) برگشت ، اما النا (کربی هوول-باپتیست) از ترس از قتل به مراتع سبز تر منتقل شده است. پیوستن به حوا ، کنی و کارولین در “عملیات ماندالی” جس بسیار باردار هستند (نینا سوسانیا) و برنج طعم دار هوگو (ادوارد بلومل) اوو گوگل در اوقات فراغت قربانیان را قتل می کند ، به دنبال ویلانل می شود و گابریل را پیدا می کند. بدن او با نگه داشتن سیب عکس گرفته شده است ، که باعث می شود حوا به جستجوی “سیب ، حوا” بپردازد تا کاملاً مشخص شود که سیب برای او نمایشگاه clumsier از این نمایش به طور معمول ادامه می یابد ، اما من اجازه می دهم.

حوا شروع می کند به ظن ظهور ظریف و فقدان وحشت در قتل خود ، مشكوك شود كه یك قاتل جدید كشته شد. برای توسعه تئوری خود ، حوا و کارولین برای گفتگو با فرزندان بزرگ پوست ، هارون (هنری لوید-هیوز) و کهربا (Tannet Tannet) ، به آنها بگوید پدرشان از دلایل طبیعی نمی میرد ، بلکه در واقع کشته شد. خواهران و برادران تأیید كردند كه وییلان را به عنوان زنی كه وارد شده بود به پدر خود “پدیکور” (به عنوان خوانده شده: قتل) در روز درگذشت او ، به رسمیت نمی شناسند ، تأیید كردند كه آنها در حال حاضر با یك قاتل زن دوم سر و كار دارند. حوا کاملاً ناخوشایند است: “ویلان خشمگین خواهد شد.”

این قاتل جدید ، که به زودی نامیده می شود ، “شبح” ، (یونگ سان دن هلندر) خداپرست آلیستر پوست را در مطب خود با قهوه مسموم ، می کشد و روند مرگ و میرهای ظریف و بی خون را ادامه می دهد.

بلافاصله پس از ترک خانه Peels ، کارولین به Eve of Villanelle از تماس وحشتناک MI6 می گوید ، و آنها به آنجا می روند تا به جولیان بیایند تا آن را بررسی کنند. به محض ورود آنها ، اتومبیل حامل وییلانل و راننده جدید وی ، ریموند (آدریان اسکاربرو) – چه کسی او را خاموش خفاش خفه می کند تا به طور قطعی مشخص کند که او مانند کنستانتین نیست جلو می رود ویلانل حوا را تماشا می کند ، اما حوا به طرز غم انگیزی در مسیری متفاوت به نظر می رسد. مادر فقیر جولیان غافل می شود و هرگز از این حرفها شنیده نمی شود.

کارولین پس از یافتن بدن جولیان ، لایه دیگری از اسرار بی نهایت را به حوا آشکار می کند: کنستانتین زنده است و در خانه اش می ماند.

کاترپیلار گرسنه

 kill-eve-season-2-recap

تصویر از طریق BBC America

معلوم است که گزارش های مربوط به درگذشت کنستانتین بسیار اغراق آمیز بوده است ، و در واقعیت ، او در ازای حمایت از خانواده خود (که معتقد است ، دقیقاً مثل ما تا آخر سال در خانه کارولین کمبود کرده و از MI6 کمک می کند ، بسیار کم است. قسمت قبل ، که ویلانل او را کشته است). با این حال ، کنستانتین دوست ندارد بداند خانواده او کجاست ، علی رغم اطمینان کارولین که آنها در امان هستند و این به نفع خودشان است که آنها را از او پنهان نگه دارند. در دفاع از کنستانتین ، دروغ گفتن مانند نفس کشیدن به کارولین است ، بنابراین اطمینان وی به همان اندازه قطب نمای اخلاقی وییلان وزن دارد.

صحبت از ویلانل ، او دوباره به عنوان قاتل قراردادی مشغول تصمیم گیری از ریموند ، کار می کند و هر کاری که می کند انجام می دهد تا تکالیف خود را “کسل کننده” کند. او در حالی که می گوید آسانسور به سمت بالا حرکت می کند ، یک پسر در لندن را با نگه داشتن گردنبند خود از بیرون درهای آسانسور به قتل می رساند. اگر خیلی سخت به لجستیک فکر می کنید ، کاملاً پیگیری نمی شود ، اما این کار را می کند به صورت کامل از منظر ویلانل درام کار می کند ، آنچه در اینجا واقعاً مهم است. او سپس در پدینگتون اتاق هتل می گیرد ، جایی که ریموند به او دستور می دهد که قرار بماند. وییلان پس از کسب اطلاعات در مورد روح ، علاقه The Twelve به او ، و تحقیقات Eve ، وی را به مدرسه نیکو فراخوانده و شکایت “دیگری” را مطرح می کند ، دلالت بر این که این یک سرگرمی است که وی اکنون مدتی است که درگیر آن است.

حیرت زدن حوا و نیکو از دور کافی نیست ، بنابراین ، ویلانل می رود به مدرسه نیکو ، جایی که او – و همه در یک شعاع پنج مایل – از معاشرت شدید از Gemma می آیند (اما پیرسون) ، همکار نیکو ویانل مجذوب خودش گردنبند ماکارونی زرق و برق دار ، یک کلاه گیس قرمز رنگ می کند ، و آن شب به مهمانی مدرسه نیکو می رود ، جایی که سیگار را از جما می ریزد و او را مجبور می کند احساسات خود را برای شوهر حوا اعتراف کند. در همین حال ، حوا و نیکو دزدکی می کنند تا در کلاس درس خود را دوست داشته باشند ، اما وقتی یک سیب را روی میز کار خود می اندازد ، حیرت می کند. از آنجا که سیب اکنون = ویلانل ، حوا زنگ خطر آتش سوزی را بیرون می آورد و از آنجا بیرون می کشد. با ابراز عقیده بودن وی در واکنش بیش از حد ، نیکو طوفان را خاموش می کند ، و ویلانل از مزاحمت استفاده می کند تا یک رژ لب قرمز عمیق را درون کیف دستی حوا بکشاند. رنگ؟ “عشق در یک آسانسور.”

گامبیای توجه ویلیل کار می کند ، و حوا با یک پیشنهاد به کنستانتین نزدیک می شود: اگر به او کمک کند در پیدا کردن ویلانل خانواده اش باشد کجاست. بعد او را می بینیم ، او در اتاق هتل ویلیان است ، جایی که از اتهام سابق خود / قاتل با آغوش مشتاق و تسکین یافته استقبال می شود. حدود سه ثانیه ، او سعی می کند ادعا کند که وی هرگز قصد کشتن او را نداشته است ، اما کنستانتین فوراً با دروغ می بیند و او عقب می ماند. سپس او به او هشدار می دهد که MI6 در راه است – و در واقع ، آنها در حال حاضر در سالن نیستند! نفس بی روح ، ویلان در حالی که حوا به جستجوی او می پردازد ، بیننده در را تماشا می کند. حوا خیلی زود می فهمد که ویلانل پشت درب قفل شده در انتهای سالن از طریق… فرمون ها است ، حدس می زنم؟ اما با ورود تیم MI6 به ​​داخل اتاق ، ویلانل و کنستانتین هر دو مدت هاست که از بین نمی روند و در اتومبیل که استریوی آن در حال انفجار است “گوش دادن به قلب شما” سرعت می گیرند.

حوا به خانه می رود و تصمیم می گیرد که رژ لب جدید خود را بکار ببرد ، اما این مارک خاص “عشق در یک آسانسور” یک نیش ناخوشایند را به همراه دارد – ویلانل تیغ تیغ را درون آن پنهان کرده است و خون می کشد. با ناراحت کننده ، واکنش اوا به برش تیغه به لب او تقریباً تحسین برانگیز است.

“بارهای ناامید”

 kill-eve-season-2-recap

تصویر از طریق BBC America

کارولین به دفتر هلن فراخوانده می شود (زو واناماکر) ، بالاتر در MI6 ، که او را به دلیل اجازه کنستانتین از بین می برد و کنترل عملیات مندالی را از دست می دهد. کارولین ، همیشه دو قدم جلوتر (یا حداقل ، در قانع کردن افراد دیگر که او دو قدم جلوتر است ، واقعاً خوب است) اصرار دارد که هنوز طبق برنامه پیش می رود.

در حومه دفتر مرکزی ماندالای ، حوا متوجه می شود که همه افراد نزدیک به آلیستر پوست که اخیراً درگذشته اند ، ظاهراً از تصادفات یا دلایل طبیعی درگذشته اند. او و جس تصمیم به بازدید دیگری از هارون پوست گرفتند ، که تلاش های خود را برای یادگیری كدام قسمت از شركت وی در حال فروش است. اندکی پس از ملاقات آنها ، دبیر پوست بی سر و صدا توسط روح ، به قتل می رسد که سفیدکننده سبیل او را مسموم کرده است. خشن ، تای

ویلانل و کنستانتین به یک موزه هنری می روند ، جایی که او نقاشی مردانی را که از مچ پا خسته شده اند و از مچ پا بیرون می آیند ، تحسین می کنند و می گویند سوژه ها “شبیه بیکن هستند” بعداً ، هنگام بیرون راندن یک مارک جدید ، او حواشی کارت پستال از همین نقاشی را به او می فرستد و از موضوع محبت خود می خواهد که او را فراموش نکند. هنوز هم با نقاشی آشکار بر مغز ، ویلانل برای قربانی بعدی خود ، که او وارونه در پنجره در منطقه ای از نور قرمز در آمستردام آویزان شده بود ، لباس ماسک خوک می پوشاند و با دید کامل گروهی از رهگذران ، او را به هم می زند. – از جمله همسر شرمنده اش ، که وییلانل را پس از یادگیری همسرش در حال تقلب استخدام کرد. پس از آن ، ویلانل از ریموند شکایت کرد که علیرغم تئاترها ، کشتن این مرد مانند هیچ چیز احساس نمی کند.

ممکن است آخرین قتل وییلانل او را خسته کرده باشد ، اما کافی است توجه عملیات مندالی را جلب کنید. کارولین تصمیم می گیرد که جیس را برای تحقیقات در مورد قتل اعزام کند ، خیلی برای ناراحتی حوا ، که به وضوح اعتقاد دارد که او باید اولین و تنها انتخاب باشد ، وقتی صحبت از همه چیز ویلانل می شود. ویلانل موافقت می کند ، و هنگامی که کل روز را در یک پنجره بیرون می کشد و منتظر نگاهی اجمالی از حوا می شود ، بسیار آشفته می شود ، فقط برای یادگیری اینکه جس فرستاده شده است و نه حوا. برای مقابله با ناامیدی ویانل بلند می شود ، به کلوپ می رود ، به زنی که به او یادآوری می کند خیره می شود و سعی می کند قبل از طوفان کنستانتین یک زن را در حمام بکشد و قبل از طوفان کنستانتین وارد شود و او را بکشد.

بعد از فهمیدن که روح با خونسردی ، بدون درد می کشد و با مهربانی خود ، با حیرت انگیز ، حوا را به کنی جستجو برای زنانی که در حرفه پزشکی هستند ، که با قانون فرار کرده اند ، انجام داده و همچنین به عنوان پاکسازی در این زمینه فعالیت کرده است. ساختمان های پوست. “او یک پرستار است!” حوا با هیجان هیجان می زند. او می افزاید: “… یا یک پزشک” ، با عصبانیت در فرض جنسیت خود متوجه شد (گویا ده سال دیگر جراح برتر بازی نکرده است) آناتومی گری، محض عصب، من به شما می گویم) جستجو نتیجه ای را به دست می آورد ، و حوا بلافاصله پس از اتمام رها کردن بچه هایش در مدرسه ، روح را دستگیر می کند (اوف)

“بعدا بوی بوی”

 kill-eve-season-2-recap

تصویر از طریق BBC America

ممکن است ویلانل اکنون به قتل های قراردادی “خسته کننده” منتقل شود ، اما او مصمم است که آنها را تا حد ممکن خلاق کند. از چندین داستان به بعد ، او یک لرزش شیر را بر روی اتومبیل هدف خود می اندازد و او را به کارواش می فرستد ، جایی که به اتومبیل او صعود می کند ، او را بی حس می کند و با کمربند ایمنی او را خفه می کند. به نوعی ، با وجود عکس های بی شماری از داخل ماشین که نشان می دهد آن را از طریق برس های چرخاننده کارواش در حال حرکت است ، می تواند بدون اینکه به اندازه چاشنی صابون بر روی او وارد شود ، وارد و خارج شود. جادوی قتل.

شب در Mandalay HQ ، اروا توسط روح تعجب می کند ، که از دادن هر گونه اطلاعاتی در مورد اینکه چه کسی او را استخدام کرده است ، برای بیرون آوردن پوست و هر کس که نزدیک اوست ، خودداری می کند. با این حال ، پس از فهمیدن که روح از ویلانل وحشت دارد – که او را “دیو بدون چهره” می نامد – و که ویلانل اکنون برای استخدام است ، حوا یک برنامه واقعا wackadoo را برای کمک به منظور شکستن ارواح در نظر گرفت … از طریق عقد قرارداد خودش. مدتی کاملاً آشکار بود که حوا با ایده خاتمه دادن به انتهای عمق در حال خاموش کردن است. اکنون مشخص است که او در حال حاضر به طور کامل غرق شده است.

وقتی کنستانتین قرارداد ویلانل را با حوا بیاورد ، او صاف از کار خودداری می کند ، اما کنستانتین استدلال می کند که او نیاز دارد به منظور به دست آوردن دوباره زندگی خود حوا را به قتل رساند. او با صراحت به او می گوید: “شما آشفتگی هستید”. وی همچنین خاطرنشان می کند که ویلان در تلاش برای قتل دریغ نکرد به اومربی خودش و چهره پدرش ، بنابراین برای بیرون آوردن خرد کردن او مشکلی نخواهد بود.

در حالی که ویلانل این موضوع را در نظر می گیرد ، وی جعبه ای از گل رز سفید را که “EVE” را به خانه حوا می گوید می فرستد. گلها به جای اینکه کارت ویزیت قاتل را در رواق جلوی خود بکشند ، به عنوان آفرودیزاک در حوا کار می کنند ، که بلافاصله می چرخد ​​و به طرز مشروبی شوهرش را به “طبقه بالا” دعوت می کند. روز بعد در محل کار ، حوا با اکراه به هوگو اجازه می دهد تا برای ملاقات با ویلیان ، جلیقه ضد گل ببندد ، اگرچه اعتراض می کند که جلیقه حجیم مانع از برخورد صحیح و صمیمی می شود. پس از آن ، کنی حوا را کنار گذاشت تا اصرار كند كه فاش كند ویلیان را با ضرب و شتم مواجه كرده است – حواشی كه مربوط به حوا از تیمش شده است – اما به جای گوش دادن به همكار مربوطه ، حوا او را اخراج می كند. در مسیر دیدار با وییلانل ، مردی حوا را روی سکوی قطار می اندازد و تقریباً او را تقریباً در مسیر تلافی جویانه سوق می دهد. (خوشبختانه قبل از اینکه او بتواند روی ضربه حرکت کند ، قطار می رسد.)

به طور پیش بینی ، حوا قبل از رسیدن ویلانل ، جلیقه را از بین می برد و به جای او ، او را در بالای مخزن ابریشمی سلام می کند. ویلانل ، به نوبه خود ، به دنبال لباس تشییع جنازه مشهور است ، با یک مجذوب سیاه و حجاب سیاه و سفید. اوایل این قسمت ، او به زنگار سر و صدا زده ای گفت که در عزا است ، اگرچه نتوانست توضیح دهد که در حال سوگواری یک شخص زنده است که قصد قتل را داشت. بعد از اینکه حوا او را به بلف می خواند که هرگز او را با ماشین یا اسلحه نمی کشد ، ویلان یک بطری کوچک را که حاوی چندین قرص آبی است بیرون می کشد و آن را روی میز بین آنها قرار می دهد ، این دلالت بر این دارد که وی قصد دارد حوا را مسموم کند. اما حوا ، برای بعضی دلایلتصمیم می گیرد با چند قدم شامپاین ، همه را به او اعتماد کند و به او اعتماد کند.

“چرا این کارو کردی ، حوا؟” ویلانل پرسیده ، به دنبال پریشانی است. سؤال خوبی بود! “من فکر نمی کردم شما واقعاً این کار را انجام دهید.” او سپس شروع به وحشت می کند و به حوا می گوید که قرص ها آرسنیک بوده و باید فوراً آنها را بیرون بکشد. حوا به سمت سینک فرار می کند و خودش را می کشد ، همانطور که وییلان فریاد می زند … سپس شروع به خندیدن می کند. معلوم است ، این ایده ویلانل در مورد یک شوخی خنده دار بود. البته این مسموم نیست “فکر می کنی مجنون هستم؟” حوا ، با عاقلانه ، به آن پاسخ نمی دهم.

با استفاده از این تمرین اعتماد عجیب و غریب ، ویلانل موافقت خود را برای بازجویی از شبح انجام داد. او حوا را به جنگل دین همراه می کند ، جایی که روح را در یک ظرف حمل فلزی قفل کرده اند. ویلانل وارد می شود ، در قفل می شود و کمی بعد ، او با اطلاعاتی که حوا می خواهد ظهور می کند: آرون پیل او را اجیر کرد تا پدرش را بکشد تا آزاد شود و اسلحه را بفروشد. “با او چه کردی؟” حوا می پرسد ، به دنبال قسمت های مساوی دفع شده و اسیر می شود. ویلان پاسخ می دهد: “هیچ چیز شما از من خواسته نشده است.” با بیرون رفتن ویلانل از جنگل ، حوا وارد ظرف می شود و از تعجب می یابد که روح هنوز زنده است و به ظاهر بی استفاده است. با نزدیک شدن حوا ، روح فقط یک کلمه در مورد زن حوا دارد که به راحتی می تواند راهپیمایی کند: “هیولا”.

ویلانل که در مأموریت موفق خود قرار گرفت ، عازم اكسفورد می شود تا به دیدار اصلی خود برای عواطف حوا مراجعه كند. او با اعتراف به شکایت های تلفنی ، از نیکو استقبال می کند و می گوید که این کار را فقط برای جلب توجه حوا انجام داده است ، “اما او به زندگی شما اهمیت نمی دهد همه” خوب با توهین به او توهین می کند ، سپس به او می گوید: “شما مثل کسی هستید که سبیل را به تقلب گیر کرده باشد.” چه کار می کند حتی منظور داشتن؟ من نمی دانم ، اما نیش می خورد. نیکو ، قلبش را بیامرزد ، ویلان را در برابر دیوار محکم بخورد و تهدید کند که اگر او دوباره در مورد همسرش صحبت کند ، او را خواهد کشت. تقریباً مثل این است که او حتی این نمایش را حتی ندیده باشد. ویلان با آرامش از هر کلمه ای ، او را در مورد ضرب و شتم او در آپارتمانش به او می گوید ، و اکنون آنها با هم کار می کنند ، و انرژی وحی بسیار از انرژی مرد است که می فهمد او را فریب خورده است.

“من امیدوارم که شما دوست مبلغ!”

 kill-eve-season-2-recap

تصویر از طریق BBC America

نیکو با برخورد تازه با ویلیانل ، پیاده روی باران می کند و سپس برای مقابله با همسرش به خانه می آید. علیرغم اینکه در ابتدا در بند ویلانل صحبت کرد که باید سعی کند همسرش را مانند دیوار با همسرش پرتاب کند ، اما نیکو به توصیه خود مشغول شد و … شما چه می دانید ، حوا کاملاً دنبال آن می رود. تقریباً به نظر می رسد که ویلانل می داند در مورد چه چیزی صحبت می کند؟ شاید به همین دلیل باشد ، صبح روز بعد ، او تصمیم می گیرد که دیگر نمی تواند رابطه خود با حوا را اداره کند و به او می گوید که او را ترک می کند. او می رود تا با Gemma بماند ، که تمام تلاش خود را می کند تا به نظر برسد مثل اینکه او ناراحت است ازدواج او در حال از هم پاشیدن است. او خیلی قانع کننده نیست

در MI6 ، حالا که حوا و همکار. بدانید که هارون پوست پشت قتل ها است ، قدم بعدی جمع آوری مدارک کافی برای اثبات آن است … که ساده تر از آن است که انجام شود. هیچ کس نمی تواند به غول فناوری نزدیک شود و هرکسی که تلاش کند عادت بدی برای باد کردن مرده دارد. حوا و جس نقشه ای را برای نفوذ ویلانل به گروه AA Amber Peel ()دوست داشتنیبه منظور نزدیک شدن به برادرش وییلان در ابتدا بینی خود را با ایده انتساب چروک می کند ، جایی که کسی را نمی کشد ، اما آینده کار بیشتر با حوا در نهایت حتی بیشتر از قتل برای او جذاب تر است ، بنابراین او امضا می کند.

بعد از شروع دروغین که همه افراد گروه می توانند به وییلان بگویند (در شخصیت AA “بیلی”) دراز کشیده شده است ، او بار دیگر این حقیقت را با حقیقت شروع کرد: او حوصله خودش را می کند و اگرچه هر کاری را دوست دارد انجام می دهد. او دوست دارد ، او نمی تواند خودش را احساس کند. به نظر می رسد با امبر طنین انداز است ، که شروع به دعوت “بیلی” می کند تا در خارج از آژانس امنیت ملی آمریکا قرار بگیرد ، اما قبل از این که بتواند ، کارگر او ، ماری ، قطع می کند تا به او یادآوری کند که با هیچ کس در گروه قرار نگیرد. ویلان با درک اینکه ماری بین او و موفقیت ماموریت خود ایستاده است ، وی را به خاطر قلب به قلب خود دنبال می کند – و او را زیر اتوبوس می اندازد. به معنای واقعی کلمه. حوا همه چیز را از یک پنجره کافه در خیابان می بیند ، اما اگرچه وحشتناک به نظر می رسد ، اما به هیچ وجه مداخله نمی کند.

حوا قصد دارد چیزهای نیکو را در محل Gemma بیاندازد ، جایی که وی با پرتاب کنترل ضربه به باد و رها کردن کشوی لباس زیر Gemma و شکستن جعبه جواهرات او همچنان ویلیان داخلی خود را در آغوش می گیرد. شاید اینگونه نباشد اکثر کاری بالغ که او می توانست انجام دهد ، اما سلام ، بهتر از فشار آوردن یک غریبه در مقابل قطار آینده است.

در همین حال ، با کنار گذاشتن ماری ، آمبر آزاد است که “بیلی” را به همراه او و هارون به شام ​​خانوادگی دعوت کند. این یک امر پرتنش است ، آنچه که با عنبر در خدمت هارون است مانند مادر بودن او و هارون نسبت به رزومه غم انگیز “بیلی” (کارآموزی ناموفق ، مدارک بیهوده بودن) بی احترامی کرد. بعد از اینکه آرون متوجه شد که “بیلی” در حال خفه کردن از دفتر خود است ، او با استدلال های فلسفی از او انتقاد می کند و وقتی شخصیت های اختراع شده اش را جدا می کند ، بیشتر مورد تهاجم قرار می گیرد. ویلان با آرامش از او انتظار بیرون می آورد ، سپس کتاب فلسفی را که با استعاره او را می بندد ، جمع می کند و به معنای واقعی کلمه قبل از ترک مرخصی ، او را با آن چهره می کند.

“گسترده بیدار”

 kill-eve-season-2-recap

تصویر از طریق BBC America

معلوم می شود که هارون دوست دارد با یک شومیز در آنجا قلاب شود ، زیرا وییلان را برای ناهار دعوت می کند. وقتی او به حوا می گوید – کیست کاملا حسود نیست که دو زن در حال پیشروی شرم از محل ویلانل هستند ، نه ، به هیچ وجه – حوا به او دستور می دهد تا هارون را به اندازه کافی جذاب کند تا یک دعوت به کنفرانس فنی در رم را کسب کند ، جایی که آنها معتقدند که فروش اسلحه خواهد بود. در حال وقوع. ویلانل موافق است ، و معلوم می شود که مارک خاص او برای ارعاب ناهنجاری دقیقاً همان چیزی است که هارون در جستجوی یک همراه مسافر است. او به سرعت او را به رم دعوت می کند – کاملاً این واقعیت را رد کرد که نه ۲۴ ساعت زودتر ، او او را به عنوان اتلاف فضایی احمقانه نوشته بود – و ویلانل قبول می کند. هنگامی که او ناهار خود را ترک می کند ، می بیند که حوا او را نه بار به او زنگ زده است و سه پست صوتی را نیز پشت سر گذاشته است ، “فقط برای ورود به سیستم” ، اما رابطه آنها هنوز کاملاً حرفه ای است و اصلاً فراتر نیست. آره.

ویانل با تجسم و پیگیری نیکو و Gemma به قسمت انبار نیکو ، جایی که آنها را در کارد و چنگال نگه می دارد و تقاضا می کند … دستور تهیه پای چوپان نیکو ، که اگر بخاطر بیاورید ، او در فصل ۱ به عنوان باقیمانده مایکروویو در خانه حوا خورد. تصور کرد But of course, that’s not all Villanelle came for — she wants to know if Niko truly loves Eve, or if he loves Gemma. When Niko picks Eve, Villanelle shakes her head. “I was so close to letting you go.” Niko pleads for her to leave Gemma alone, but Villanelle ominously explains, “Eve would never forgive me if I hurt شما, Niko.”

At Carolyn’s house, Kenny tries to caution Eve away from overseeing the Rome mission, trying to tell her something foreboding about the new operation he’s now involved in, but Carolyn interrupts before he can divulge any details. Eve then goes to visit Martin (Adeel Akhtar) MI6’s resident expert in psychopaths, asking for advice on how to keep Villanelle safe in Rome, and he admits that he’d recommended Eve be removed from the case since she was too close to Villanelle, but his recommendation was ignored. Eve thanks him for his input, which she completely discards, and then it’s off to Rome.

Eve and Hugo set up their surveillance equipment in Hugo’s room, while Villanelle is escorted through Peel’s palatial digs, where he has provided a brand new hand-picked wardrobe, including lingerie, while ditching all her luggage. Aaron is then revealed to be watching Villanelle via multiple hidden cameras, in case there was any doubt at all that he was a massive creep.

Since Aaron took all of Villanelle’s belongings, Eve passes her a new mic in a restaurant, which allows her and Hugo to listen in when Aaron dictates what Villanelle eats and wears, and his negotiations with potential buyers where he leverages the massive amount of information he’s collected on them via his various tech companies. Aaron later admits that he knows “Billie” is a shadow, and seems… disturbingly okay with it.

That evening, Villanelle talks to Eve through her hidden microphone, letting her know that she knows she’s still listening, and as Villanelle breathes heavily through her earpiece, Eve goes to Hugo’s room, wakes him up, and has sex with him. At the time, Hugo is fully into it, but in the morning, he realizes that Eve had her earpiece in the whole time, and sarcastically thanks her for the threesome.

As the episode ends, we return to Niko and Gemma in the storage unit, where Niko is just regaining consciousness after having been knocked over the head, and Gemma… has been suffocated to death with a plastic bag. Dang.

“You’re Mine”

killing-eve-season-2-recap

Image via BBC America

As Villanelle explores Aaron’s sprawling Rome house, she happens upon his surveillance room, where he has numerous folders on his computer labeled with various women’s names. After viewing her own folder, she opens one called “Matilda,” which contains footage of Aaron killing a woman in bed. If Villanelle were anyone else, this might be where she’d panic, but being who she is, she goes to breakfast with Aaron — where she utters the designated safeword for the operation.

Listening through her earpiece, Eve rushes to help, but is thwarted by a man trying to break into her room. She hides under the bed (what kind of assassin doesn’t think to check under the bed, honestly), then once he’s gone, she ventures out into the hall, where Hugo’s been shot in the stomach. After leaving the concierge a note about Hugo — which seems like a good way to ensure Hugo bleeds out, but whatever — Eve disguises herself as a cleaner and goes to Peel’s house to save Villanelle, but Villanelle doesn’t need saving. She tells Eve about the murdered women, and Aaron in turn offers her a job, promising her that “neither of us will ever be bored again.” Her first assignment? Killing Eve.

Instead, Villanelle slits Aaron’s throat.

In shock, Eve follows Villanelle out of the house, and Villanelle reveals that Raymond and The Twelve may not be very happy with her. Villanelle tells Eve she’ll get a car for them to escape and meet her in front of the hotel, but when Eve returns to her room to gather her things, it’s been scrubbed clean, and Carolyn is there, because of course she is. Despite Carolyn making Eve promise not to let Villanelle kill Aaron Peel before she left for Rome, she makes it clear that assassinating Aaron was actually their true mission all along. MI6 couldn’t take him out, of course, but if an assassin for The Twelve did it… well, at least the silver lining is that his weaponized data mining can’t fall into the wrong hands now, right? When an appalled Eve threatens to tell Kenny what Carolyn has done, Carolyn informs her that Kenny has known all along — this is, in fact, the very operation he was trying to warn her about.

Meanwhile, Konstantin finds Villanelle and tries to convince her to leave Eve behind and go with him, dropping a hint in the process that some of Villanelle’s family may still be alive. She refuses to leave without Eve, and Konstantin walks away to go receive his family’s whereabouts from Carolyn, leaving Villanelle to vow that she’ll track him and his family down and seek her revenge. She then returns to the hotel to be greeted by Raymond and an ax, but he decides to put the weapon aside and kill Villanelle with his bare hands. Too bad for him; Eve arrives during their fight, picks up the ax, and with some encouragement from Villanelle, hacks Raymond to pieces.

Eve is horrified by what she’s done, but Villanelle is living the dream, and guides Eve through a series of underground tunnels to emerge in some isolated and picturesque ruins. There, Villanelle proposes that they run away to Alaska, saying that she loves Eve and wants to be together. But Eve quickly realizes that Villanelle could’ve killed Raymond the whole time, but didn’t because she wanted Eve to kill him. Despite Eve flirting with Villanelle’s brand of destruction all season, she can’t abide Villanelle pushing her over the line. Eve tells Villanelle she’s leaving, despite Villanelle’s insistence that they love each other and that “you are mine.” Enraged, Villanelle shoots her in the back — but despite the show’s title, we know from the season 3 trailers (and the fact that she’s the main character) that Villanelle has still not, in fact, managed to kill Eve.

Killing Eve returns for Season 3 on BBC America and AMC Sunday, April 12 at 9/8c

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند