Grey’s Anatomy Season 16 به دلیل Coronavirus تولید از سر نخواهد گرفت

یکشنبه - 10 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : Grey’s Anatomy Season 16 به دلیل Coronavirus تولید از سر نخواهد گرفت

 خاکستری-آناتومی-اللن-پومپو-فصل-16

ABC درام پزشکی است آناتومی گری در مورد آینده فصل فعلی خود تصمیمی گرفته است. نگرانی های زیاد درباره گسترش رمان ویروس رمان در هر گوشه صنعت فیلم و تلویزیون تحت تأثیر قرار گرفته است ، تولیدات بی شماری – اگر نه همه در زمان گزارش – خاتمه می دهند تا اطلاع ثانوی.

 خاکستری-آناتومی-اللن-پومپئو-فصل-16-بازیگران-ABC

تصویر از طریق ABC

طبق گزارش هالیوود ریپورتر ، آناتومی گری خب تولید را در فصل شانزدهم ، فصل جاری خود خاموش کرده است. با توجه به این قطع تولید نامشخص ، ABC روز جمعه اعلام کرد که فصل ۱۶ با قسمت ۲۱ ، “روی چهره ای شاد” به پایان می رسد ، پنجشنبه ۹ آوریل پخش می شود. جدیدترین قسمت پخش شده ، ۲۶ مارس با عنوان “عشق من زندگی ، “در فصل ۱۹ شماره ۱۹ بود. همانطور که اغلب با نمایش هایی که هر فصل سفارشات اپیزود بزرگ دریافت می کنند ، گری هنوز فیلمبرداری آخرین قسمت از ۲۵ قسمت ۱۶ فصل آن بود. فینال فصل ۱۶ در ابتدا در اوایل ماه مه پخش شد.

تولید در گری در اوایل ماه مارس مکث کرده بودیم که هنوز مشخص نبود که ما ، به عنوان یک ملت و جامعه جهانی ، باید چه زمانی انتظار داشته باشیم که مانع از گسترش کروناویروس شود. با توجه به تجدید نمایش برای فصل ۱۷ ، پیش بینی می شد فیلمبرداری آن فصل جدید در ماه جولای آغاز شود. علاوه بر این ، به دلیل گری خاموش کردن تولید ، ما نمی دانیم که چگونه این برنامه با پایان دادن به داستانی برای فصل ۱۶ یا اینکه آیا Premiere Season 17 به هر طریقی نمایش داده خواهد شد یا خطوط داستانی فعلی را نشان می دهد ، نمی دانیم.

 خاکستری-آناتومی-اللن-پومپئو-فصل-16-دفتر

تصویر از طریق ABC

گری تنها نمایش تلویزیونی نیست که در برنامه های تولید فصل جاری تغییرات بزرگی ایجاد کرده است. روز سه شنبه ، ۲۴ مارس ، گزارش های AMC را گزارش دادیم مرده متحرک فصل ۵ را کوتاه می کند ، با پخش قسمت آخر فینال (نه تنها در ابتدا فینال) در تاریخ ۵ آوریل پخش می شود. به طور کلی ، با تخمین های رسمی مبنی بر اینکه چه زمانی امنیت از سرگیری تولید تغییر می کند ، مشخص نیست چه می توانیم از فصل آینده تلویزیون پخش انتظار داشته باشید که خاموش شدن تولید ناگزیر به تأخیر می اندازد تاریخ های برتر. در حال حاضر ، ما فقط باید صبر کنیم و ببینیم که این همه چطور بازی می شود.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند