بهترین فیلم های Netflix همین حالا (آوریل ۲۰۲۰)

شنبه - 16 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : بهترین فیلم های Netflix همین حالا (آوریل ۲۰۲۰)


بهترین فیلم ها-در-netflix-حال

[[آخرین بروزرسانی: ۳ آوریل ۲۰۲۰]

تلاش برای یافتن بهترین فیلم برای تماشای نتفلیکس می تواند یک چالش هولناک باشد. ما همه آنجا بوده ایم. شما تصمیم گرفته اید که می خواهید تماشا کنید چیزی. شما کل Netflix را در اختیار دارید ، حتی یک لیست پراکنده از فیلم هایی که قبلاً برای تماشای آنها علامت گذاری کرده اید در تاریخ آینده. اما پس از آن انتخاب وجود دارد. شما باید چیزی را پیدا کنید که متناسب با روحیه شما باشد ، یا چیزی که شما و دوستتان / دیگر همراه و همدم قابل توجه شما می توانید در مورد آن توافق کنید. ساعت ها وقت خود را صرف مرور می کنید ، و هر زمان که به چیزی فکر می کنید که فکر می کنید ممکن است یکی باشد ، خیلی دیر شده است ، خیلی خسته هستید ، و بی احتیاطی پیروز شد.

با این حال هرگز نترسید ، زیرا ما در اینجا در Collider یک راهنما برای کمک به شما برای یافتن فیلمهای عالی Netflix موجود در ایالات متحده داریم که از طریق کتابخانه به آنها دسترسی پیدا کرده ایم و لیستی از برخی از بهترین فیلمهای موجود برای پخش را از کلاسیک گرفته تا سنگهای پنهان به نسخه های جدید و فراتر از آن. این لیست از بهترین فیلم های Netflix به صورت هفتگی و با انتخاب های جدید به روز می شود ، بنابراین حتما دفعه بعد که به دنبال چیز عالی برای تماشای آن هستید ، بازگردید.

برای توصیه های جریان یافته حتی بیشتر ، لیست های ما را بررسی کنید در حال حاضر بهترین نمایش های تلویزیونی در Netflix و بهترین فیلم ها در Amazon Prime و همین حالا بهترین فیلم های ترسناک در Netflix و بهترین فیلم های علمی تخیلی در Netflix و همین حالا بهترین نمایش های تلویزیونی در Amazon Prime.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند