“Artemis Fowl” تاریخ انتشار ژوئن را در دیزنی + با تیزر جدید تنظیم می کند

جمعه - 29 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : “Artemis Fowl” تاریخ انتشار ژوئن را در دیزنی + با تیزر جدید تنظیم می کند

این یک سفر به خط پایان فجیع بوده است ، اما ماجراجویی فانتزی اکشن زنده دیزنی است آرتمیس فاول سرانجام در حال رفتن به صفحات … در دیزنی + است. کنت براناقاقتباسی از کتاب پرفروش توسط Eoin Colfer در ابتدا برای سال گذشته قبل از انتقال به ۲۹ مه ۲۰۲۰ تنظیم شده بود. با این حال ، پس از تعطیلی سینماها در سراسر جهان به دلیل بحران Coronavirus ، دیزنی این خبر را منتشر کرد که این فیلم در اولین سرویس پخش جریان جدید آنها آغاز به کار خواهد کرد. حال این استودیو تیزر جدیدی را برای این فیلم منتشر کرده است که تاریخ انتشار ۱۲ ژوئن را اعلام می کند.

تازه وارد فردیا شاو ستارگان در نقش عنوان به عنوان یک نبوغ ۱۲ ساله که باید در برابر یک مسابقه قدرتمند اما پنهان از جن و پری که فقط مقصر ناپدید شدن پدرش هستند ، به میدان بروند. بازیگران پشتیبانی کننده دارای ضربات سنگین مانند هستند کالین فارل و دامی جودی دنچ در کنار لارا مک دونل، جاش گاد، تامارا هوشمند، Nonso Anozie، جاش مک گایر، نیکش پاتل و آدریان اسکاربرو.

برناگ در بیانیه ای با انتشار اخبار تاریخ انتشار گفت: “آرتمیس فاول یک اصل واقعی است.” وی گفت: “در زمان های چالش برانگیز ، یک مغز متفکر جنایی دوازده ساله ، یک مسافر مسافر است. هوشمند ، خنده دار و سرد به عنوان خردل ، شما را به دنیاهای جدید می برد ، با شخصیت های فراموش نشدنی دیدار می کند و جادو را با ضرب وشتم مخلوط می کند. خانواده او برای او همه چیز است ، و (گرچه او هرگز آن را نمی پذیرد) ، او به همان اندازه من افتخار می کنم که خانواده های سراسر جهان اکنون می توانند از اولین ماجراهای شگفت انگیز صفحه نمایش خود با هم ، در دیزنی + لذت ببرند. “

تیزر جدید را در زیر مشاهده کنید و بررسی کنید آرتمیس فاول وقتی در ۱۲ ژوئن ۲۰۲۰ روی دیزنی + فرود آمد.

https://www.youtube.com/watch؟v=eaRaNnsQ4iQavkanî

خلاصه نویسی رسمی برای اینجا آمده است آرتمیس فاول:

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند