پایان دادن به “تب دریایی”: هیولا های دریایی و تحریف اجتماعی

شنبه - 30 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : پایان دادن به “تب دریایی”: هیولا های دریایی و تحریف اجتماعی

تب دریا-پایان دادن-توضیح داد

به سختی افتادم ناسا هاردیمانرا تب دریایی در پاییز وقتی که در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو ۲۰۱۹ برگزار شد ، اما من به احترام و قدردانی از ویژگی موجودات حتی دوباره تماشای آن را در وسط همه گیر COVID-19 مشاهده کردم.

ستارگان فیلم هرمیون کورفیلد به عنوان سیوبان ، دانشمند جوانی درخشان که با کمال میل برای گذراندن دوره دکترا مدتی را در دریا می گذراند. او به Niamh Cinn-Oir ، یک قایق ماهیگیری که در یک نقطه بسیار سخت قرار دارد ، اختصاص یافته است. آنها برای پول زیاد تسمه می گیرند و ناامید می شوند. آنها مکان مناسب برای گرفتن یک مکان بزرگ را نشان می دهند ، اما متأسفانه در منطقه محرومیت قرار دارد. اما این متوقف نمی شود اسکایپر کشتی ، جرارد (داگری اسکات) ، از رفتن به آنجا بدون در نظر گرفتن.

احتمالاً بدون گفتن ناپدید می شود ، اما همه چیز کمی دیوانه و خون آلود از آنجا به وجود می آید. من به شدت توصیه کنید تب دریایی یک ساعت اما اگر قبل از اقدام به کمی قانع کننده تر نیاز دارید ، بررسی کامل من از فیلم از TIFF 2019 را بررسی کنید درست همین جا. اما اکنون زمان آن رسیده است که از خوانندگانی که هنوز فیلم را ندیدند خداحافظی کنیم ما قصد داریم حفر کنیم تب دریایی اسپویلرهای اینجا

جزئیات مهمی که باید در خاطر داشته باشید. سیوبان خاطرنشان می کند که تخصص او در شناسایی و برون یابی الگوهای از تغییرات رفتارهای جانوران دریای عمیق است. (فکر کنید که بسیار مفید است؟) به محض برخورد قایق به آن پارگی ، ناهنجاری ها شروع به جمع شدن می کنند. چیزی در حال تغییر بافت چوب بدنه است و ماده ای مانند ژله در حال وزیدن درون قایق است. وقتی Siobhán می رود به شیرجه رفتن ، او به سرعت متوجه می شود که این انبارها نیست که به Niamh Cinn-Oir چسبانده شده اند ، بلکه غده های نوعی از موجودات غنی بیوشیمی هستند.

سیوبان می داند که حیوانات چیزی را نمی گیرند و سپس آن را رها می کنند. پیشنهاد می شود که این موجود در حالی که سعی در جدا کردن آن داشته باشد ، ممکن است آسیب دیده باشد که ممکن است منجر به ترشح چیزی دفاعی ، شاید زهر یا یک ماده گوارشی شود. هرچه هست ، این ماده وارد جانی شد (جک هیکی) سیستم به لطف دست مصدومش. فرسودگی یک چیز است ، اما وقتی جانی سعی می کند برای شنا برود ، مشخص می شود که وضعیت وی بسیار جدی تر است. این هنگامی است که چشمان چشم شروع می شود و سیوبان متوجه چیزی می شود که در آن شنا می کند. جانی صورت خود را در سینک می شست ، بینایی خود را از دست می دهد ، خون شروع به پر کردن چشمان خود می کند و سپس آنها جمع آوری یک دسته کامل از آنچه که سیوبان در حال شنا در آن ها مشاهده می کند – انگل ها.

آن انگل ها راه خود را به داخل آب می کنند و زنگ خطر برای فقیر سودی را صدا می کنند (الی بوواکاز) که مشغول دوش گرفتن بود. مطمئناً ، انگل ها از طریق سر دوش ، درست بر روی سودی ، از بین می روند. آنها بررسی Omid (اردلان اسماعیلی) سیستم تصفیه آب و تأیید اینکه هیچ متوقف کننده ای وجود ندارد ، آنها درست مثل فولاد خوردند. سیوبان اصرار دارد كه مخزن آب را معاینه كند ، اما او سریعاً به او نگاه می كنیم زیرا به محض باز كردن دریچه ، بعضی از مواد پرش می شود. ارزیابی جدید این است که آنها می توانند لارو باشند ، به خصوص لاروهای آب نمکی که اکنون در آب شیرین گیر شده اند ، بنابراین می توان تصور کرد که طی چند ساعت آینده آنها مرده اند. دفعه بعد که مخزن آب را بررسی می کنند ، این طور نیست. شاید ضعیف تر باشند و تعداد آنها کمتر باشد ، اما هنوز هم وجود دارند.

در همین حال ، مردم در حال ردیابی این چیزهای ژله ای در سراسر کشتی بودند. سیوبون نقاط را به هم متصل می کند و می فهمد که همان انگل هایی که در جانی بودند نیز در حال لاغر شدن هستند و او را به این نتیجه می رساند که این موجود قایق را برای یک حیوان اشتباه گرفته است. هنگامی که به آن بست ، یک ماده تولیدی تولید کرد. چگونه این ماده وارد جانی شد؟ زخم باز او البته. و مشکل بزرگ این است که همه آنها کاهش یافته اند.

آنها با تخم ریزی گونه های هپلولاژیک ، از اعماق مناطق اقیانوس ، سر و کار دارند ، بنابراین سیوبان پیشنهاد می کند که آنها می توانند با یک نور ماوراء بنفش شدید تخم مرغ ها را بکشند. این باد خاموش نمی شود ، اما آنها می توانند با استفاده از یک جوشکار ARC با آب دریا به عنوان هادی ، جریان الکتریکی کشتی را بچرخند و یک جریان در اطراف قایق را اجرا کنند. سیوبون مظنون است که این طرح جدید کار کرده است ، اما این هم زمانی که او به فریا می گوید (کونی نیلسن) تا زمانی که کاملا مطمئن نباشند که هیچ یک از آنها آلوده نیستند نمی توانند به ساحل بروند. جانی حداکثر ۳۶ ساعت از قرار گرفتن در معرض طول می کشد ، به این معنی که آنها باید ۳۶ ساعت صبر کنند تا تخم مرغ ها را نابود کنند تا بدانند که آیا از آن بی خطر است. اگر آنها به ساحل بروند و یکی از آنها حامل باشد ، شرایط آنها گسترش می یابد.

فریا برای نجات سودی ناامید است ، اما سیوبون اصرار دارد که آنها باید امنیت همه را در سرزمین اصلی قرار دهند. اما ، همانطور که امید از Siobhán سؤال می کند ، کیست که بگوید سوودی باید بمیرد تا شخص دیگری از خطر جلوگیری کند؟ در حالی که این موضوع به ویژه برای سودی مسئله ای نیست ، در نهایت سیوبان مجبور به خرابکاری Niamh Cinn-Oir می شود ، بنابراین دیگر نمی تواند به ساحل برگردد. همانطور که ممکن است انتظار داشته باشد ، هر کس دیگری خشمگین است ، اما سیوبان توضیح می دهد که در مورد آنها نیست. این در مورد خانواده های آنها است (آشنا بنظر رسیدن؟)

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند