ZeroZeroZero ستاره هارولد تورس در نقش برجسته او در درام آمازون

یکشنبه - 10 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : ZeroZeroZero ستاره هارولد تورس در نقش برجسته او در درام آمازون

درام جهانی دارویی آمازون ZeroZeroZero اوایل این ماه پخش را شروع کرد – بررسی من را در اینجا بخوانید – و در حالی که اکثر اقدامات در ایتالیا و آمریکا وجود دارد ، صحنه هایی بود که در مکزیک تنظیم شد و در کل این سریال متمایز بود. این به خاطر بازیگر است که آن صحنه ها را لنگراند ، هارولد تورس، که رهبر جاه طلب نیروهای ویژه مانوئل کنتراس را بازی می کند. مانند بسیاری از گزینه های انتخابی من برای Up-and-Comer ماه ، نمی توانستم چشمم را از تورس بردارم ، عملکرد آن نامیده شد “effin” Brando خوب “توسط استیون گایدوس، ویرایشگر ویژگی های طولانی مدت در Variety. تورس شدت می گیرد و در عین حال آسیب پذیری در عملکرد او دارد زیرا به ما اجازه می دهد تا شاهد نرمی و خلوص شخصیت او در غیر این صورت بی رحم باشیم.

تورس ۳۶ سال سن دارد و بیش از یک دهه است که با بازی در نقش های اولیه بازی می کند رودو یو کورسی در کنار گال گارسیا برنال و دیگو لونا، همچنین کری جوجی فوکوناگااولین ویژگی سین نوبره. احتمالاً شما او را نیز در مینیری های History Channel مشاهده کرده اید تگزاس در حال افزایش است با بیل پاکسون، سری Netflix غیرقابل نفوذ با کیت دل کاستیلویا جریان ساز ال چاپو سریال ، که در آن او بازی پادشاه مواد مخدر مکزیک ال کانو.

که در ZeroZeroZero، نقش ها معکوس می شوند … نوع. کنتراس عضو نیروی انتظامی است ، مشتاق متوقف کردن افراد بد – تا زمانی که بیهودگی جنگ با مواد مخدر به او اصابت نکرد ، و او می فهمد که اگر نمی توانید ضرب و شتم کنید ، به آن بپیوندید. گرچه تورس برای سه جایزه آریل ، که معادل اسکار مکزیک است ، نامزد شده است ، اما او تاکنون چنین نقش برجسته ای از شخصیت برجسته نداشته است ، و از این فرصت استفاده می کند. در حالی که تورس هنوز نماینده هالیوود را ندارد ، چندین آژانس و شرکت های مدیریت از قبل ابراز علاقه کرده اند که وی را امضا کنند ، و من کاملاً انتظار دارم که وی پس از سرگیری تولید در سراسر جهان ، بیشتر او را ببینید.

من فکر می کنم چیز خاصی در مورد تورس وجود دارد ، و به همین دلیل است که او بهترین و معامله کننده ماه برای ماه مارس است. حتماً بررسی کنید ZeroZeroZero در Amazon Prime Video ، و از گپ ما در زیر لذت ببرید. این بازیگری است که می خواهید به آن توجه کنید.

(این مصاحبه برای شفاف سازی متراکم و ویرایش شده است)

هارولد-تورس-صفروزرو-مصاحبه

تصویر از طریق آمازون Prime Video

Collider: چه چیزی اشتیاق شما به بازیگری را برانگیخت و باعث شد که بخواهید وارد این تجارت دیوانه شوید؟

هارولد تورس: من شروع به بازیگری در دانشگاه ملی مکزیک کردم. من هرگز فکر نمی کردم که در فیلم کار کنم ، اما من از جوانی عاشق هنر بوده ام و در کودکی فیلم های زیادی را دیدم. به یاد می آورم وقتی در مکزیک در مدرسه بودم ، به همان نگاه جان تراولتا در آن نگاه کردم گریس. یادم است که فیلمهای ژان-کلود ون دامم را تماشا می کردم و سعی می کردم مثل او باشم و موهایم را به همان روش کوتاه کردم. وقتی ۱۹ ساله بودم دعوت نامه ای برای رفتن به یک کارگاه بازیگری دریافت کردم و بعد از آن با یک کارگردان مهم در مکزیکو سیتی به کارگاه دیگری دعوت شدم. بنابراین تمام زندگی من وقتی تصمیم گرفتم که به دانشگاه بروم ، تغییر کرده است ، اما من رقابت برای رفتن به این مدرسه بازیگری را درک نکردم. وقتی وارد شدم ، فکر کردم ، اوه ، این خنک است ، و در نهایت یکی از دوستان من ، گابینو رودریگز ، من را دعوت کرد تا با او در یک فیلم کوتاه همکاری کنم و این همان کاری است که در حرفه من آغاز شد.

از آنجا ، من در فیلم ها خیلی زیاد کار کردم ، و با اینکه تجربه زیادی در بازیگری حرفه ای نداشتم ، زیرا فقط دو فیلم می ساختم – یکی در داخل مدرسه و دیگری در خارج از مدرسه – تصمیم گرفتم قبل از بازگشت به مکزیک برای یک پروژه دیگر کاری انجام دهید. من فیلم های زیادی در مکزیکوسیتی فیلمبرداری کرده ام ، و در پروژه های بین المللی مختلفی از آلمان ، فرانسه و ایالات متحده کار کرده ام.

اعتبار اولیه شما شامل می شود رودو یو کورسی و سین نوبرهدومی که توسط کری جوجی فوکوناگا کارگردانی شده است. این باید برای شما به عنوان یک بازیگر جوان هیجان انگیز باشد ، نه؟

تورس: خوب ، سین نوبره یک تجربه باورنکردنی بود من به ویژه کارگردان کار را دوست دارم کارآگاه واقعیاما من وقتی که روی آن فیلم کار می کردم ، برخی از عوارض را داشتم ، زیرا در همان زمان من فیلم دیگری را فیلمبرداری می کردم ، و من دوم شدم ، در حالی که در سین نوبره، این بخش بسیار کمی بود اما این یک تولید بسیار چشمگیر بود و من دوستان زیادی را در آن مجموعه قرار دادم.

درباره روند استماع برای ZeroZeroZero برای من بگویید. این پروژه چگونه به دست شما رسید و چگونه توانستید نقش را برنده شوید؟

تورس: من برای کارگردانان بازیگران در مکزیکو سیتی ، آلخاندرو رضا و چلی گودنز رفتم اما مشکل کمی داشتم زیرا در شمال کشور تیراندازی می کردم. بنابراین در ابتدا غیرممکن بود. و سپس آنها راهی را برای من فهمیدند که یک کارگردان را یکشنبه در مکزیکو سیتی ببینم ، و اولین ملاقات با استفانو مهم بود ، زیرا من واقعاً از نحوه کارگردانی او قدردانی می کنم ، و حتی اگر با او احساس راحتی کردم ، همچنین واقعاً عصبی بود اما من همچنین از کار با او بسیار هیجان زده شدم و در آن لحظه ، من می دانستم که می خواهم بخشی از این پروژه باشم ، فقط براساس روشی که استفانو چیزها را دید و چطور او شخصیت من را توصیف کرد.

هارولد-تورس-صفروزرو-مصاحبه

تصویر از طریق آمازون Prime Video

بنابراین در مورد شخصیت خود مانوئل کنتراس و چگونگی متناسب شدن او در این داستان برای ما بگویید. او به عنوان رهبر تیم SWAT شروع می شود و سپس فرصتی برای به دست آوردن قدرت بیشتر می بیند. اینطوری چیزهایی رو دیدی؟

تورس: بله ، مانوئل رهبر نیروهای ویژه در مکزیک است ، و او کمی از سربازان جوان است. از بعضی جهات او بسیار حرفه ای است ، و سعی می کند از مردان خود محافظت کند ، اما او همچنین رابطه ای عجیب و غریب با خدا دارد و از خدا می پرسد که آیا کاری که انجام می دهد درست است. درک او این است که چون خدا او را متوقف نمی کند ، خدا می خواهد او این کارها را انجام دهد. بنابراین من از این تضاد بین یک مرد مذهبی بودن و یک نظامی بودن تحت تأثیر قرار گرفتن ، جایی که او بسیار متفاوت و کمی وحشیانه است ، تحت تأثیر قرار گرفتم.

با گذشت زمان ، این تناقض برای شخصیت من برای من به عنوان یک بازیگر بسیار خوب بود ، زیرا ما باید وقتی که متوجه می شویم چه اتفاقی در ذهن او می افتد و چگونه او مشکلات پیش روی او را حل می کند ، باید چطور فکر کنیم. او باید تصمیم بگیرد ، زیرا حتی برای او کاملاً خطرناک است.

چگونه فهمیدید که فهمیدید که این نقش بالقوه زندگی را به دست آورده اید؟

تورس: من هنگام تهیه پروژه ها ، هرگز به کسی نمی گویم ، زیرا آنها می توانند سن را تغییر دهند [of the character] یا برنامه ، و گاهی فرصتی برای ادامه دادن ندارید. بنابراین من فقط اخبار را برای خودم نگه داشتم ، اما مشکل این بود که من در آن لحظه فیلمبرداری می کردم و ترس بسیار بزرگی از اینکه نمی خواهم فرصتی برای انجام سریال های تلویزیونی بدست آورم ، به دلیل آنچه که من روی آن کار می کردم پشت برنامه اجرا شد من نگران بودم که قرار باشد تاریخ تیراندازی را اجرا کند ZeroZeroZeroاما در پایان ، من توانستم آن را انجام دهم ، و تمرین های نظامی را با دوستم شروع کردم.

من کاملاً هیجان زده شدم و به دوست دخترم زنگ زدم و به او گفتم ، اما در همان زمان ، من شروع به فکر کردن کردم ، “چه می خواهم انجام دهم؟” زیرا مجبور شدم دو پروژه دیگر را ترک کنم. اما این برای من مهم بود که ببینم با این شخصیت چه می روم و چگونه می توانم به خلق او کمک کنم. این از بخش های بسیاری از من جلب شده بود ، و هر آنچه را که داشتم گرفت ، هر روز به مدت سه ماه ، کم و بیش تیراندازی کرد. این امر به فکر کردن در مورد اتمام ، به خصوص هنگام فیلمبرداری از صحنه های اکشن ، که انرژی زیادی می برد ، کمک کرد. تمام آموزش هایی که قبلاً برای حمایت از روزهای تیراندازی انجام دادیم بسیار مهم بود. روزهایی بود که من تازه به مجموعه آمده ام ، تمام روز کار کنم ، بخوابم و دوباره به مجموعه برگردم. دیگر هیچ وقت برای چیز دیگری وجود نداشت و ذهن شخصیت باعث خلق و خوی بسیار جالبی شد.

از سه کارگردانی که در این زمینه با آنها کار کردید ، استفانو سولیما ، پابلو ترپریو و جانوس متز ، آنها در ذهن شما چگونه هستند؟

تورس: ابتدا من با استفانو کار کردم ، و او گول است. او کاملاً فریفته است ، زیرا او تهیه کننده و همچنین کارگردان دو قسمت اول است ، بنابراین با او ، ما فیلم نامه را با هم نگاه کردیم و همه آمادگی را برای این کاراکتر انجام دادیم. برای من ، درک نحوه کار او بسیار مهم بود و من تحسین زیادی برای او دارم ، زیرا وقتی ما تیراندازی می کردیم او کنترل کامل مجموعه را داشت و همیشه انرژی بسیار خوبی داشت. من شگفت زده شدم ، هرگز ندیدم که او شکست بخورد ، و او این قدرت را به من داد تا سعی کنم تمام تلاش خود را انجام دهم. من کاملاً از او سپاسگزارم که او این فرصت بزرگ را برای من فراهم کرد تا مانوئل کنتراراس را با تیم بسازم. او پرسید که من درباره لباس و شخصیت چه فکر می کنم. او این فرصت را به من داد تا به صورت خلاقانه بخشی از این فرآیند باشم.

پس از آن ، من با Janus Metz کار کردم و قبلاً فیلم هایی از وی را دیده ام ، مانند فیلم مربوط به بازیکنان تنیس[[Borg vs McEnroe]و وقتی فهمیدم که با او کار می کنم بسیار خوشحال شدم. مواردی که من با او کار کردم متفاوت بود ، زیرا بیشتر اوقات با استفانو صحنه های اکشن بود و ژانوس به من کمک کرد تا روح شخصیت را پیدا کنم و آنچه را که من با استفانو شروع کردم به ساختن بسط دهم.

و بعد از آن با پابلو تروپرو همکاری کردم. من مدت ها پیش وقتی که در هیئت داوران جشنواره حضور داشت با او آشنا شدم و در آن لحظه می دانستم که می خواهم با او همکاری کنم و از این کار بسیار هیجان زده بودم. با پابلو ، بارها و بارها او را به بداهه نوازی تشویق می کند ، به گونه ای که همه آنها متفاوت بودند.

هارولد-تورس-صفروزرو-مصاحبه

تصویر از طریق آمازون Prime Video

آیا بازیگرانی وجود دارند که شما آنها را تحسین می کنید یا شغلشان را که دوست دارید تقلید کنید؟

تورس: من بازیگران زیادی را تحسین می کنم. برای من فیلیپ سیمور هافمن شگفت انگیز بود و من عاشق شیوه ای که او شخصیت های پیچیده ای را خلق می کرد ، دوست داشتم. من وینسنت کاسل را از فرانسه دوست دارم. یکی از بازیگرانی که همیشه برای من واقعاً چشمگیر بود ، کلاوس کینسکی بازیگر آلمانی بود که با ورنر هرتسوگ کار کرده است. من او را خیلی دوست دارم ، زیرا من قدرت او را دوست دارم. من حتی کتابش را خوانده ام ، تنها چیزی که من نیاز دارم عشق است. از بعضی جهات ، او مانند یک جانور یا یک هیولا است ، اما تنها چیزی که او به او نیاز دارد عشق است. و این ایده بسیار مهم بود ، زیرا گاهی اوقات مجبور می شوم یک هیولا درست کنم – مانند مانوئل – اما از طرف دیگر ، شما باید به او اهمیت دهید.

بازیگر دیگری که من تحسین می کنم خواکین ققنوس است. او یک بازیگر بسیار ریسک پذیر و بسیار متعهد است. من هم عاشق دانیل دی-لوئیس هستم. من ریکاردو داران را از آرژانتین دوست دارم. من عاشق آلفردو کاسترو هستم. من شخصیت Oldboy را دوست دارم. من شخصیت های جانی دپ را دوست دارم و همچنین براد پیت و پروژه های او را دوست دارم.

آیا فیلمسازانی وجود دارند که می خواهید با آنها کار کنید؟

تورس: من دوست دارم با جیم جارموش و ورنر هرتسوگ کار کنم. از مکزیک ، اگر فرصتی برای کار با کارلوس گالاردو داشتم ، این کار را می کردم. من همچنین دوست دارم با دیوید فینچر و کوئنتین تارانتینو کار کنم. امیدوارم این فرصت را داشته باشم که با بسیاری از کارگردانانی که دوستشان دارم همکاری کنم ، زیرا برای من فیلم ها چیزی هستند که به من عاطفی می دهند. بعضی اوقات ، وقتی احساس کمبود می کنم یا احساس غم می کنم ، فیلم ها این احساس را به من می دهند که احساس بهتری داشته باشم.

آیا فرنچایزهای بزرگی وجود دارد که دوست دارید بخشی از آن شوید ، مانند یک فیلم مارول یا چیزی شبیه به آن؟

تورس: من نمی دانم فصل دیگری وجود خواهد داشت یا خیر Mindhunter، اما من دوست دارم در صورت امکان در این نمایش حضور داشته باشم. OA یکی دیگر از مواردی است که من دوست دارم بخشی از آن باشم ، اما نمی دانم فصل دیگری از آن خواهد بود. من دوست دارم با چیزی شبیه به Wachowskis کار کنم ماتریکس. من شخصیت های مارول را دوست ندارم ، اما فیلم های بتمن کریستوفر نولان را دوست دارم.

هارولد-تورس-صفروزرو-مصاحبه

تصویر از طریق آمازون Prime Video

آیا شما به هیچ وجه با نمایندگان ایالات متحده صحبت می کنید ، در مورد نمایندگان و مدیران؟ آیا می دانید برای شما بعدی چیست؟

تورس: بله ، اما در حال حاضر ، من باید نمایندگی خود را در مکزیک بررسی کنم. من الان چیزی شلیک نمی کنم ، منتظر هستم به زودی چیزی را ارائه دهم ، اما نمی توانم چیزی در مورد آن بگویم ، زیرا باید ببینم قصد داریم امضا کنیم یا نه.

آیا چیز دیگری وجود دارد که دوست دارید خوانندگان درباره شما هارولد بدانند؟

تورس: من بسیار خوشحالم که روی این پروژه کار کردم ، نه فقط به عنوان یک بازیگر ، بلکه به این دلیل که تنها راه حل این درگیری با مواد مخدر این است که این ایده را مطرح کنم که این افراد افراد بد نیستند. آنها آدمهای خوبی هستند ، اقتصاد که به پول مواد مخدر متکی بود ، و این ایده بسیار مهم بود. بیشتر اوقات وقتی مردم در مورد مواد مخدر فکر می کنند ، درباره کلمبیا و مکزیک فکر می کنند ، اما همه افراد در سراسر جهان ، کشورهای فقیر و کشورهای ثروتمند ، دست در این کار هستند. این یک تجارت بزرگ و مهم در اقتصاد جهانی است و تنها راهی که می توانیم این مشکلات مانند امنیت و مراقبت های بهداشتی را برطرف کنیم ، این است که جهان گرد هم آمده و در مورد آنها صحبت کنیم.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند