طاووس NBC هنوز راه اندازی می شود ، اما بیشتر سریال های اصلی تا سال ۲۰۲۱ هجوم آورده اند

چهارشنبه - 27 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : طاووس NBC هنوز راه اندازی می شود ، اما بیشتر سریال های اصلی تا سال ۲۰۲۱ هجوم آورده اند

parks-and-entertainment-slice

سرویس جابجایی NBC طاووس هنوز هم در ماه ژوئیه راه اندازی شده است ، با شروع اولیه شرکت Comcast در این ماه. با این حال ، همانطور که توسط Variety گزارش شده است ، این سرویس بدون بیشتر سری های اصلی برنامه ریزی شده خود ، که همه به دلیل همه گیری رمان کوراو ویروس رونمایی شده و به سال ۲۰۲۱ سوق داده شده است ، راه اندازی خواهد شد.

گفت: “بیشتر تولیدات اصلی ما متوقف شده اند.” مت استراوسرئیس طاووس و NBCUniversal Digital Enterprises. “این امر باعث می شود صفحه اصلی ما در زمان راه اندازی و تا سال ۲۰۲۰ محدود شود.” وی همچنین اظهار داشت كه “مقدار قابل توجهی” از این تولیدات اصلی به سال ۲۰۲۱ منتقل می شود.

طاووس هنوز هم با میزان چشمگیر مطالب کتابخانه راه اندازی می شود. سریال های محبوب مثل پارک ها و تفریح، دو نفر و نصفیو قانون و نظم: SVU در دسترس خواهد بود ، و همچنین فیلم های کلاسیک بلاک چین مانند پارک ژوراسیک، شرکو E.T. با این حال ، مشترکان باید مدتی منتظر بمانند دفتر – sitcom مورد علاقه فن منحصراً تا پایان سال در Netflix باقی خواهد ماند.

اشتراوس گفت که آنها هنوز قصد دارند اولین محتوای با کیفیت اصلی را در سال ۲۰۲۰ از طریق طاووس انجام دهند ، از جمله راه اندازی مجدد آن پانکی بروستr و ذخیره شده توسط بل و اقتباسی از فیلم آلدوس هاکسلیرمان دیستوپی دنیای جدید شجاع. او همچنین اصرار دارد که NBC به پیشرفت در راه انتشار طاووس در میان همه گیری ها خوش بین است ، و از افزایش تقاضا برای پخش محتوای در حالی که همه و برادرشان در خانه گیر کرده اند ، تشویق می شوند.

طاووس قبلاً با ورود رقبای Behemoth مانند Netflix و Disney + با چالش ورود به یک بازار شلوغ روبرو شده بود. عدم وجود محتوای اصلی معنی دار در هنگام راه اندازی ، کار را برای سرویس جریان سخت تر می کند. هفته گذشته تحت تأثیر قرار گرفتن Quibi ، سرویس پخش سیار بدون هیچ چیز ولی محتوای اصلی منحصر به فرد ، یک جاده چالش برانگیز را برای طاووس نشان می دهد.

با شروع ۱۵ آوریل ، مشترکین Comcast با Xfinity X1 و Flex به پیش نمایش سطح حمایت شده Peacock Premium دسترسی خواهند داشت. تا پایان ماه ، طاووس پیش از لیست ملی برنامه ریزی شده برای ۱۵ ژوئیه در دسترس تمام مشترکین Comcast قرار خواهد گرفت.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند