شما تصاویر جدید “Dune” جدید را ندیده اید تا زمانی که آنها را در HD Rightowed ندیدید

شنبه - 30 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : شما تصاویر جدید “Dune” جدید را ندیده اید تا زمانی که آنها را در HD Rightowed ندیدید

 dune- timothee-chalamet-slice-1

بله ، بله ، تصاویر جدیدی را مشاهده می کنید دنیس ویلنوورا تپه، اقتباسی حماسه علمی تخیلی آینده فرانک هربرترمان کلاسیک (برای بار دوم ، بعد از دیوید لینچتلاش رویای تب). اما شما ، مانند ، واقعاً به آنها نگاه می کرد. از آنجا که برادران وارنر این قاب های دلپذیر را دوباره در HD با شکوه و با وضوح بزرگ دوباره منتشر کرد. و شما تا به حال ندیده اید زندگی کرده اید اسکار اسحاقخرس خوش تیپ در HD با شکوه و با وضوح بزرگ.

تپه ستاره ها تیموته چالامت به عنوان پاول آتریدس ، جوانی سرنوشتی برای عظمت ، مجبور شد تا به خطرناک ترین سیاره جهان سفر کند تا نیروهای شیطانی را ناامید سازد تا بتواند منبعی را که ما به آن نیاز داریم کنترل کند. شرکای صحنه ستاره دار Chalamet شامل اسحاق ، جاش برولین، ربکا فرگوسن، جیسون موموا، زندیه، استلان اسکارگورد، دیو Bautista، استفان مک کینلی هندرسون، دیوید دستمالچیان، شارون دانکن- بروستر، شارلوت راملینگو خاویر باردم. این تصویر قرار است ۱۸ دسامبر سال ۲۰۲۰ منتشر شود – و من اطمینان دارم که همه ما انگشتان خود را نگه می داریم و این اتفاق می افتد. به دلایل مختلف

از این همه لذت بخش لذت ببر تپه عکسهای زیر ، در تعریف عالی لذت بخش. برای اطلاعات بیشتر در مورد حماسه علمی تخیلی آینده ، در اینجا Momoa در مورد شخصیت هان سولو توضیح می دهد.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند