تاریخ انتشار دیجیتال: فیلم های جدید آینده در صورت تقاضا

دوشنبه - 25 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : تاریخ انتشار دیجیتال: فیلم های جدید آینده در صورت تقاضا


آخرین بروزرسانی در ۱۳ آوریل ۲۰۲۰

اگر به دنبال لیست کاملی از تاریخ انتشار دیجیتال هستید که نشان می دهد چه موقع انتشار نسخه های جدید برای بارگیری آنلاین در دسترس خواهد بود ، به جای مناسب رسیده اید. در حالی که بازار Blu-ray و DVD همچنان به مبارزه کمی ادامه می دهد (اگرچه ۴K کمک می کند) ، تعداد بیشتری استودیو در حال انتشار نسخه های دیجیتالی فیلم های جدید خود هستند و به بینندگان این فرصت را می دهند که فیلم های اخیر را به صورت دیجیتالی و بدون بسته بندی فیزیکی اجاره دهند و یا خودشان را در اختیار داشته باشند. .

این گزینه نه تنها همه کاره است – شما می توانید فیلم ها را در اپل تی وی ، ایکس باکس ، پلی استیشن و غیره بخرید – بلکه استودیوها تقریباً همیشه فیلم های جدید را در هفته های دیجیتال منتشر می کنند قبل از اینکه Blu-ray و DVD را بزنند. بنابراین فرصتی برای تماشای جدیدترین فیلمهای سینمایی ، فیلم ابرقهرمانی یا ایندی کم کم از راحتی اتاق نشیمن خود دارید ، و شما می توانید قبل از اینکه به راحتی در نسخه فیزیکی در دسترس باشید ، همه ویژگی های این جایزه را گشت و گذار کنید (اگرچه متأسفانه ، ویژگی های جایزه کمتر و جامع تر می شوند).

اما از آنجا که فقط نمی توانید به بهترین گزینه های Best Buy یا Target بپردازید و قفسه هایی را که در حال حاضر در Digital HD موجود است ، جستجو کنید ، ما لیست کاملی از تاریخ های انتشار فیلم دیجیتالی رسمی اعلام شده را جمع آوری می کنیم. در زیر مجموعه ای از زمان انتشار فیلم های جدید برای اجاره یا خرید دیجیتالی به همراه پیوندهایی به پوشش گسترده ما برای بسیاری از آنها را مشاهده خواهید کرد – برای یافتن بررسی ، مصاحبه ، سرمقاله و مقالات بیشتر مربوط به این نسخه های اخیر کلیک کنید. .

در زیر به لیست کامل تاریخ های انتشار دیجیتال نگاهی بیندازید.

توجه: از آنجا که استودیوها به دلیل تاخیر در اکران اصلی نمایش های تئاتر ، برخی فیلم ها برای اجاره VOD با قیمت حق بیمه در دسترس هستند. مگر در مواردی که ذکر شد ، این تاریخ ها برای نسخه های خرید Digital HD است. اگر می گوید “در VOD” در کنار یک عنوان ، این بدان معنی است که این فیلم برای اجاره با قیمت حق بیمه از همان تاریخ برای اجاره آماده است.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند