ویژه من همه چیز را در ماه مه آغاز می کنم

جمعه - 22 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : ویژه من همه چیز را در ماه مه آغاز می کنم


patton-oswalt-asihilation-slice

پاتون اووالالتآخرین ویژه ۱ ساعته ویژه کمدی من همه چیز را دوست دارم همانطور که توسط Variety گزارش شده است ، جدیدترین ساعت استندآپ کمدین جانباز موضوعاتی را شامل می شود از کنار آمدن با بودن در دهه ۵۰ تا تعادل داشتن یک پدر مسئول با عشق او جنگ ستارگان.

 best-standup-patton-oswalt-asihilation

تصویر از طریق Netflix

ابتدا در ماه نوامبر گذشته اعلام شد ، من همه چیز را دوست دارم سومین ویژه Netflix اسوالد و اولین بار او از سال ۲۰۱۷ است نابودی، که تقریباً منحصراً با گذشت ناگهانی همسرش سروکار داشت میشل مک نمارا در سال ۲۰۱۶٫ اوسولت برای اولین بار ویژه نتفلیکس ۲۰۱۶ ، امی و گرمی را به دست آورد صحبت کردن با کف زدن. وی همچنین در چندین فیلم و برنامه های تلویزیونی ظاهر شده است ، از جمله ابراز ریمی در سال ۲۰۰۷ راتاتویی، در غیر این صورت به عنوان “بهترین فیلم پیکسار” شناخته می شود.

نتفلیکس در سالهای اخیر به پادشاه جدید استندآپ تبدیل شده است ، ولیعهدی که مدت طولانی توسط HBO در آن برگزار شده است ، و یک ویژه جدید از اوزوالت مطلقاً چیزی است که باید منتظر آن باشیم. امیدوارم همه ما هنوز در ۱۹ ماه مه هنوز در داخل خانه گیر نخواهیم کرد ، اما اگر اینگونه باشیم ، راهی بهتری برای کشتن ساعتی دیگر در انزوا وجود ندارد.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند