بررسی “#blackAF”: کنیا باریس با کمک رشیدیدا جونز “مهار” خود را ایجاد می کند

جمعه - 29 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : بررسی “#blackAF”: کنیا باریس با کمک رشیدیدا جونز “مهار” خود را ایجاد می کند

blackaf-review-kenya-barris-rashida-jones-netflix

“پیروزی. برنده ، برنده ، برنده شوید. هر چیز دیگری را لعنت کنید ، برنده شوید ، پیروز شوید ، پیروز شوید ، پیروز شوید. ” این اشعار جی راک“برنده” ، که آهنگ تم برای آن است کنیا باریسسری جدید Netflix #blackAF. این یک انتخاب مناسب است ، زیرا این همان چیزی است که شخصیت های نمایش بیشتر به آنها اهمیت می دهند. برنده شدن برنده شدن در زندگی استدلال های برنده جلب توجه و محبت.

#blackAF باریس در حال بازی در یک نسخه داستانی از خود ، خالق مبهم و غنی سریال ABC برنده جایزه Peabody است. مشکی، و پدر شش کودک بسیار بازیگر. او همچنین با یار دیرینه جویا ازدواج کرده است (راشدیدا جونز) ، وکیلی که سالها از کنیا حمایت می کرد در حالی که برای ساختن آن به عنوان نویسنده تلاش می کرد و از حرفه خود برای تمرکز بر خانواده خود چشم پوشی می کرد. اما این روزها تمرکز او در حال لغزیدن است – چیزی که کنیا به آن فکر نمی کند اشاره کند ، و همچنین از اینکه به همه یادآوری می کند که اکنون تنها نان آور خانواده است ، خجالتی است.

این سریال ترکیبی عجیب اما سرگرم کننده از sitcom خانوادگی سنتی است ، که در حال صحبت کردن با مستند اصلی است دفترو درس تاریخ سنگین ، زیرا هر قسمت دارای یک مونولوگ درباره تاریخ سیاه است که کاملاً واضح در ذهن باریس است ، همانطور که در عناوین اپیزود مانند “به دلیل بردگی” ، “به دلیل بردگی بیش از حد” مشهود است. “باور کردن سخت است ، اما هنوز به دلیل برده داری.” این یک نوع پارچه تنبل است ، اما بر جهان بینی کنیا نیز تأکید دارد. اجداد باریس صدها سال رنج می بردند ، و او آماده است تا از زندگی بالا لذت ببرد ، نه تنها به این دلیل که او این کار را سخت کرده است ، بلکه به افراد جامعه خود نشان می دهد که آنها نیازی به رپر ، ورزشکار یا فروش مواد مخدر برای خنثی کردن یک زنجیره طلا. آن زنجیره ای که او به آن علاقه مند است نشان دهنده موفقیتی است که باریس از پسربچه ای جوان آرزو کرده است ، هنگامی که تماشای آن دسته از افراد را جلب می کند که جواهرات خود را به عنوان سمبل وضعیت چشمک می زنند. او هیچیک از این موارد نیست ، فقط یک نویسنده با استعداد تلویزیون است ، اما این درک از موفقیت هنوز برای او مهم است.

گرچه #blackAF به روشی شبیه به آن ارائه شده است دفتر، از آنجا که این یک فیلم مستند است که دختر دوم بزرگ کنیا درا (ایمان بنسون) به عنوان بخشی از برنامه های او در مدرسه فیلم NYU – به صورت تئوری ، قطعه نهایی آن را می دهد #blackAF – کلاسیک کمدی که بیشتر از همه به یاد من بود کنجکاوی خود را مهار کنید، با باریس در حال تسلیم شدن برای لری دیوید. البته ، لری به جای فرزندان دارای عجله های عجیب و غریب است ، اما این دو نمایش به طور قطع مقداری DNA را به اشتراک می گذارند ، عمدتاً در نحوه ایجاد سازندگان آنها ، جهان را کمی متفاوت از اکثر مردم می بیند. باریس به اندازه طبیعی حضور حضور روی صفحه نمایش را به عنوان دیوید ندارد ، و همچنین او همان روحیه زیرپوستی را ندارد که شما را برای او ریشه کند ، اما یک خستگی نسبت به سخنان نرم او وجود دارد که به او کمک می کند تا او را به عنوان پدر تلویزیونی مجذوب اعتماد کند. .

بنسون تازه وارد که برخی از بینندگان از Netflix به رسمیت می شناسند الکسا و کیتی، قدم به قدم خودش گذاشت و مشخص است که او یک جوان جوان جوان و جوان است که زمان کمیک کمی دارد. با گفتن این نکته ، جونز ویژگی مشخصی در اینجاست ، و او از این فرصت برخوردار است که “مادر بد” باشد ، اما نه به طرز کارتونی مانند میلا کونیس فیلم ها. جویا بسیار درگیر خودش است ، و او نه تنها با کارن فیلیپلی از جونز فاصله دارد ، بلکه من از سه بعدی بودن شخصیت با آن قدردانی کردم. جونز شایسته حضور در گفتگوی امی برای کار خود در اینجا است ، زیرا او انتخاب های جسورانه ای انجام می دهد و نمی ترسد اجازه دهد جویا به همان اندازه غفلت کند ، زیرا در پایان روز ، شما می دانید که وقتی او او باید باشد اپیزودی که جویا برای خرید مواد مخدر با کنیا همراه است ، به ویژه خنده دار است.

هنگامی که باریس با دخترش مصاحبه نمی کند و از فرزندان دیگر خود دوری نمی کند ، در حال دستگردانی در مورد دستیار شلبی خود دنی ، بازی با گیل اوزری از نتفلیکس دهان بزرگ و بی پرده، و هدایت اتاقی مملو از نویسنده های ساتکوم بوسه ، از جمله دفتر آلوم آنجلا کینزی. بعد از همراهان، که #blackAF هر از چند گاهی مبهم شباهت دارد ، فکر می کنم ثابت شده است که همه عاشق یک دستیار مستهجن هستند و گرچه صحنه هایی که در اتاق نویسندگان قرار دارد ممکن است مانند بعضی از بیس بال باشد ، این تنها نوع بیس بال است که از آن لذت می برم. اگر دوست داشتید مندی کالینگفیلم دیروقتکمی از صحنه های محل کار لذت خواهید برد. در حقیقت ، باریس از اتاق نویسندگان به عنوان مکانی برای معرفی ایده های مختلف درباره وضعیت نژادی امروز استفاده می کند ، موضوعی که این نمایش برای گفتن بسیار دارد. به عنوان مثال ، وقتی کنیا فیلمی را که توسط یک کارگردان سیاه پوست بالا می رود ، می بیند ، از آن متنفر است و از دیدن جامعه خود که کورکورانه از آن حمایت می کند ، متعجب می شود و به طور مؤثر آنچه را که در استانداردها رخ داده است را زیر سؤال می برد.

باریس با شجاعت برخی از بهترین دوستان شناخته شده خود را برای گفتگو در مورد مسئله فرهنگی مطرح می کند ، دوست دارند ایسا رائه، لنا وایته، ویل بستر و تیم داستان، که تماس ویدیویی کنفرانسی آن فقط برجسته قسمت پنجم نیست بلکه یادآوری دقیق این است که چقدر هالیوود می تواند پر از فریب باشد. منظورم این است که ، نمی توانم به شما بگویم چند بار دیده ام که مردم فیلم خود را در نخستین حضور خود تحسین می کنند ، و به محض اینکه سوار ماشین شوند ، دهان بد آن را می زنند. در این صحنه طنز طلایی وجود دارد زیرا کنیا و شرکت به نوبت عکس می گیرند و باریس از آن لذت می برد شب شوول، فیلمی که Packer با افتخار به آن می بالزد ، ۱۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان درآمد. همچنین عکس هایی در عکس گرفته شده است مشکی، که باریس قدم بردارد. از این گذشته ، او اصلاً اهمیتی نمی دهد که دوست داشته باشد ، یا اینکه آیا آزمایش زمان است ، زیرا او را برای آن خانه بزرگ و آن ماشین بیمار و آن لباس شخصی که هر روز می پوشید ، خریداری کرد.

اگر اشکال نگران کننده ای برای این مجموعه وجود داشته باشد ، اینگونه نیست که کنیا و جویا به عنوان بهترین والدین نوشته نشده اند ، بنابراین ممکن است برخی از بینندگان را سرد نگه دارند. من واقعاً از ترکیب خاص آنها با ترش و شیرین لذت بردم ، اما ممکن است دیگران خاموش شوند ، به خصوص کسانی که انتظار یک نمایش خانوادگی سالم را دارند. این یک نمایش در مورد تجربه سیاه است ، بله ، اما این نیز مربوط به ۱٪ است و برای من ترکیبی جالب است ، این امکان را فراهم می کند که هم مکالمه و هم مجادلات گاه و بیگاه انجام دهد.

بر کنجکاوی خود را مهار کنید، لری دیوید باعث می شود احساس کنید که تمام دنیا علیه او توطئه می کنند ، در حالی که با #blackAFاحساس می کند کنیا می خواهد آن را به جهانیان بچسباند. شما باید کالا را برای انجام این کار ، و این بار ، باریس انجام می دهد. او برنده می شود از نو.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند