Dane DeHaan Talks Quibi ، “غریبه” و افکار خود را در “جوکر” به اشتراک می گذارد

یکشنبه - 31 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : Dane DeHaan Talks Quibi ، “غریبه” و افکار خود را در “جوکر” به اشتراک می گذارد

مصاحبه-غریبه-کبیبی-دان-دهاان

اگر با آن آشنا باشید دان دهانبدنه کار ، می دانید که او تجربه نسبتا خوبی را در بازی شخصیت های تیره تر داشته است. (در میان نقش های دیگر ، البته!) DeHaan واقعاً مجبور به استفاده از این مهارت است وینا سودرا غریبه برای Quibi زیرا او در حال بازی کردن در پسری است که کاملاً از فرصتی برخوردار است که اهداف خود را عذاب دهد. ستاره “فیلم در فصل” مايكا مونرو به عنوان کلر ، نویسنده مشتاق که فقط حرکت بزرگ به لس آنجلس را برای زندگی در رویای خود انجام داد. تنها شش روز پس از رسیدن ، او مشغول کار به عنوان راننده سهم سواری است و اینگونه است که او با شخصیت DeHaan آشنا می شود ، کارل E. در ابتدا کارل یک مسافر گرم و دوستانه است ، اما کلر به زودی فهمید که او واقعاً یک قاتل سادیست است.

با فصول انتخاب کنید غریبه من اکنون با Quibi در دسترس هستم و هر روز بیشتر می رسم ، فرصتی برای امید در تلفن با DeHaan برای گفتگو در مورد تجربه خود با سیستم عامل جدید. مصاحبه زیر را برای اولین برداشت او از Quibi ، بزرگترین تفاوت بین ساختن فیلم برای Quibi و اکران سنتی تئاتر ، چگونگی تغییر جهان بینی او به تازگی ، چگونگی کار در آینده کار کنید. استفان کینگ اقتباس از داستان لیزی برای اپل تی وی ، اگر می دانست نقش هری آزبورن در سونی چه خواهد بود شوم شش فیلم ، و بیشتر! همچنین مراقب دیگری باشید غریبه مصاحبه با مایکا مونرو به زودی!

 the-stran- quibi-poster چه اولین تصور شما از Quibi زمانی بود که این مفهوم در ابتدا به شما ریخته شد؟

DANE DEHAAN: خوب ، این معرفی من برای آن بود. من نمی دانستم آن چه بود … نماینده من ، مدیران و وکلای من و شما حداقل حداقل به طور کلی چه چیزی را می دانید و نسخه فروش آن از آن چیست. اما صحبت با مدیر ما ، وینا ، درمورد آنچه برای او معنی داشت و چگونه او داستان را برای این سیستم عامل نوشت و اینکه چگونه احساس می کند می تواند از این بستر برای گفتن داستان به روشی واقعاً هیجان انگیز و قانع کننده استفاده کند ، گذشت. من واقعاً شروع کردم به اینکه ذهنم را به عنوان یک چیز کاملاً جدید در آن پیچیدم ، می دانید منظورم چیست؟

آیا چیز خاصی در مورد چگونگی توصیف او برای شما وجود داشت که بتوانید آن را به اشتراک بگذارید؟ آیا او فکر می کرد طرفداری برای گفتن این داستان در قالب Quibi وجود دارد؟

DEHAAN: برای او این داستان مختص او بود که خلق کرد. من فکر می کنم او داستانی را ایجاد کرد که ترسناک اما سرگرم کننده است و دارای این فصل های کوچک است که به گونه ای طراحی شده است که شما را در انتهای هر بخش از آن قرار دهد ، هفت تا ۱۰ دقیقه ای و شما را برای مخاطبان جوان Quibi هدف قرار می دهد. او تمام این ایده ها راجع به انتشار آن و انتشار آن در زمانی که در داستان در تلفن های افراد اتفاق می افتد ، دارد ، بنابراین آنها یک پینگ با صدای زنگ خاصی دریافت می کنند و درست است ، Quibi چنین تأثیر مفهومی بزرگی در نوشتن این داستان داشت. که فکر می کنم حتی وقتی آن را خواندم ، لزوماً چیزی نبود که من به عنوان فیلم خودش از آن هیجان زده باشم ، بلکه به عنوان یک Quibi و در این بخش های ۱۰ دقیقه ای کوچک به او گفتم ، فهمیدم که بسیار قانع کننده و واقعاً شگفت انگیز است اندیشه.

در مورد ورود به ویژه برای بازی در این کاراکتر چطور؟ چه چیزی شما را مجبور می کند تا برای مدتی خود را در آن نوع فضای سر قرار دهید؟

DEHAAN: من فکر می کنم او واقعاً مرا مجذوب خود کرد. من به یاد می آورم وقتی اولین بار آن را خواندم ، فکر می کنم من فقط اولین را دوست داشتم ، شاید بگذارید پنج قسمت بگویم ، بنابراین من نفهمیدم که چرا او کاری را که انجام می داد انجام داد. این سوال اصلی من بود که من با وینا داشتم و در صحبت هایم با او این است که چرا این مرد این کارها را انجام می دهد؟ اما او واقعاً آن را برای من توضیح داد. در خود سریال ، شما واقعاً چیزهای زیادی راجع به این پسر یاد می گیرید چون این سریال پیش می رود و انگیزه های او کاملاً جذاب است. آنها فقط حس زیادی می کنند. و برای من ، من چیزهای مختلفی ، الگوریتم ها ، انواع مختلفی را آموختم که چرا این مرد کاری را انجام می دهد که انجام می دهد. بنابراین او معلوم شد که شخصیت بسیار فرخنده تر از آدم شرور کلیشه شماست که به نظر می رسد در چند قسمت اول.

کارل از چند نظر بی نظیر است ، اما شما در طول حرفه خود نقش های خوبی از شخصیت های تاریک بازی کرده اید. آیا می دانید صفاتی وجود دارد که همه آنها را متحد می کند؟ یا شاید حتی تکنیکی که باید برای آن نوع کاراکتری که برای همه آنها صادق است ، استفاده کنید؟

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند