جیسون مومو در شخصیت “هاله” شخصیت اصلی انفرادی هان را آموزش می دهد

جمعه - 29 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : جیسون مومو در شخصیت “هاله” شخصیت اصلی انفرادی هان را آموزش می دهد

 dune-jason-momoa- slice

من ندیده ام یا خوانده ام تپه، اما حتی کسانی که ممکن است برای توضیح کل معامله خود فراتر از “ادویه مشکل داشته باشند؟ و نیش گاهی؟” بنابراین در حالی که من استوک کردم دنیس ویلنوواقتباس دو بخشی از مطالب آینده صرفاً به این دلیل که من عاشق کارگردان هستم و عاشق “فیلم های با بودجه بزرگ و باهوش نیز هستم” ، از ستاره متشکرم جیسون مومواتلاش برای رفتن بر روی الن (البته از راه دور) و فقط توضیح دهید که شخصیت او ، “کل معامله” چیست.

در کنار چگونگی آموزش خانه به فرزندان خود در دوران قرنطینه و کمک به نجات دنیا با شرکت آب پایدار خود ، موموئه این توضیحات مفید را در مورد شخصیت خود ارائه داد ، ضمن اینکه به طور خلاصه خلاصه می کند که چه کسی در تصویر است:

باشه. چند مورد برای باز کردن یکی: شور و شوق Momoa قابل لمس است و لذت بخش است. او از کار با هم ستاره هایش بسیار هیجان زده است و نمی تواند کمک کند اما آنها را یکی یکی لیست کند! دو: برای اینکه Momoa بگوید که “هرگز بخشی از چیزهای بزرگی نبوده است” به من خیلی خنده دار حمله می کند ، زیرا او یک بخش اصلی برای هر دو آکوامان و بازی تاج و تخت، هر دو چیز را می توانم تعریف کنم که “بسیار بزرگ” هستند. و برای سه: Momoa توصیف شخصیت استاد شمشیر خود را به عنوان “جنگجو سرکش” و “Han Solo-esque” واقعاً مرا هیجان زده می کند. اگر Momoa همیشه بخواهد به عنوان “حرفه ای طرفداران YouTube” انتقال یابد ، من به آن دکمه اشتراک ضربه می زنم.

مصاحبه کامل Momoa را در اینجا بررسی کنید الن در زیر ، که به نظر می رسد وی از راه دور از یک گاراژ steampunk استفاده می کند. برای بیشتر تپه موارد خوب ، عکسهای زیبایی شناختی تر را در اینجا ببینید.

https://www.youtube.com/watch؟v=I-pmUPLTAw8

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند