Collider Connected: مصاحبه زنده ما با Will Forte را در ۸ آوریل تماشا کنید

چهارشنبه - 20 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : Collider Connected: مصاحبه زنده ما با Will Forte را در ۸ آوریل تماشا کنید

flipped-will-forte-kaitlin-olson-slice

همانطور که امیدوارید طی چند هفته گذشته متوجه شوید ، اخیراً یک سری مصاحبه زنده جدید را با نام Collider Connected راه اندازی کردیم که در آن یک مصاحبه را بصورت زنده در کانال YouTube انجام می دهیم. میهمان افتتاحیه ما آهنگساز برنده اسکار بود مایکل جیچچینو (تماشا کنید که در اینجا) ، و مهمان دوم ما سینماگر دو برنده اسکار بود راجر دایکینز (تماشا کنید که در اینجا).

در حالی که دو قسمت اول دو جادوگر شگفت انگیز را در کاردستی خود به نمایش گذاشتند ، برای قسمت بعدی که فردا ساعت ۱۱ صبح در PT اتفاق می افتد ، ما به شخصی رسیدیم که همه را می خنداند: ویل فورته!

 flipped-poster-will-forte-kaitlin-olson فورته در مورد سری جدید Quibi خود صحبت خواهد کرد تلنگر، که در تاریخ ۶ آوریل برتر شد. اگر تریلر را ندیده اید (که در پایین صفحه قرار دارد) ، این سریال دارای ویژگی های Forte و کیتلین اولسون به عنوان دو نفر می خواهم نوساز خانه هایی باشند که به مقداری پول مخفی مواد مخدر گیر می آورند و مجبور می شوند خانه های گسترده کارتل را بازسازی کنند. من به عنوان یک طرفدار بزرگ فورته و اولسون ، من واقعاً مشتاقانه منتظر هستم که ببینم این سریال چگونه پخش می شود.

اگر شما علاقه مند به دیدن فورته هستید و من درباره سری جدید او و چند پروژه قبلی او مانند آن صحبت می کنم شنبه شب زنده، آخرین مرد روی زمین، MacGruber، نویسنده در آخرین نمایش با دیوید لترمن در اواخر دهه ۹۰ و موارد دیگر ، حتماً ساعت ۱۱ صبح چهارشنبه ۸ آوریل برمی گردید یا مصاحبه را در صفحه YouTube Collider مشاهده خواهید کرد.

سرانجام ، اگر با Quibi آشنا نیستید ، این سرویس به گونه ای طراحی شده است که از طریق تلفن شما تماشا می شود و دارای مقدار دیوانه ای از مطالب اصلی از بزرگترین ستاره ها و سازندگان هالیوود است. قسمت های جدید روزانه منتشر می شوند و تمام قسمت ها ده دقیقه یا کمتر است. Quibi 175 نمایش اصلی جدید را در سال اول منتشر خواهد کرد که شامل خبرهای نوشتاری ، نوشتاری و روزانه است.

اگر علاقه مند به تماشای آن هستید ، Quibi یک دوره آزمایشی ۹۰ روزه را برای مدت زمان محدود ارائه می دهد – فقط در Quibi.com ثبت نام کنید قبل از پایان آوریل. Quibi با تبلیغات ۴٫۹۹ دلار و بدون تبلیغات ۷٫۹۹ دلار خواهد بود. من معتقدم که اکنون فقط در ایالات متحده و کانادا موجود است.

https://www.youtube.com/watch؟v=fWrd4mhGhwgavkanî

 flipped-will-forte-kaitlin-olson

تصویر از طریق Quibi

flipped-will-forte-kaitlin-olson

تصویر از طریق Quibi

 flipped-will-forte-andy-garcia

تصویر از طریق Quibi

 flipped- eva-longoria-image

تصویر از طریق Quibi

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند