جان کراسینسکی DJing یک Virtual Prompt است که به طرز رسمی باعث بدتر شدن او می شود

جمعه - 29 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : جان کراسینسکی DJing یک Virtual Prompt است که به طرز رسمی باعث بدتر شدن او می شود

john-krasinski-Director-slice

این در هر زمان از سال است که در داخل خانه گیر می کند ، اما همانطور که ما در اواخر بهار دبیرستانی ها که مشتاقانه منتظر حضور در اولین وعده (یا آخرین) حضور خود بودند ، احتمالاً احساس دردسری می کنند. اما نگران نباشید ، نوجوانان با همکاری – جک رایان آمازون پشت شما را دارد. جان کراسینسکی از طریق اینستاگرام اعلام کرد که او این جمعه ساعت ۸ بعد از ظهر EST در یوتیوب یک برنامه تبلیغاتی مجازی را برگزار می کند. کراسینسکی به عنوان میزبان و دی جی خدمت می کند ، و همه مرباهای خوشمزه را برای همه می چرخاند تا در حالی که فاصله ای غیر طبیعی از یکدیگر دارند ، به راحتی با هم برقصند. بنابراین اساساً دقیقاً مثل یک وعده واقعی است. این بازیگر / کارگردان جزئیات را به همراه تصویری از خودش از برجسته خودش به اشتراک گذاشت که یادآوری تکان دهنده ای بود که او قبلاً یک بچه گوک لاغر بود قبل از اینکه قورت بدهد و شروع به جنگ هیولا های کور و کار برای سیا کرد.

کراسینسکی که تولید هفتگی احساسات خوب به نام برخی از اخبار خوب در حالی که همه ما در حال جداسازی اجتماعی هستیم ، پیوند SGN Prom را در بیوگرافی اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت ، که شما را به یک اتاق انتظار در YouTube می برد تا بتوانید با او چت کنید. سایر مهمانان تبلیغاتی و یادآوری زمان شروع پخش مستقیم. مبادا فکر کنید دفتر مهارت های ستاره در ۱ و ۲ فاقد است ، وی یک ویدئوی پیگیری از وی را با یک آموزش کامل در شب منتشر کرد.

کراسینسکی خاطرنشان می کند: “برخی از دوستان” برای کمک به او در میزبان ظاهر می شوند (احتمالاً یکی از آنها همسر وی خواهد بود) یک مکان آرام کاستار امیلی بلانت) ، بنابراین جالب خواهد بود که ببینیم چه کسی موفق به طناب زدن به قسمت تبلیغاتی دیجیتالی خود با خوشحالی شده است. می توانید این پیوند را به صفحه SGN Prom YouTube که فردا شب در ساعت ۸ بعد از ظهر PST آغاز می شود ، دنبال کنید.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند