تایکا ویتیتی می گوید: فیلمنامه Thor 4 “خیلی بالاتر از حد” است

جمعه - 22 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : تایکا ویتیتی می گوید: فیلمنامه Thor 4 “خیلی بالاتر از حد” است

thor-ragnarok-teaser-poster-slice

بین جلسات اسکایپ ، زوم آویزان است و منوی ناگهانی زنده در اینستاگرام ، پخش مستقیم به بخشی بزرگتر از زندگی روزمره ما در میان همه گیر COVID-19 تبدیل شده است. اما ترکش کن تایکا ویتیتی به طور کامل سطح بازی. این فیلمساز عصر امروز برای یک “پخش زنده” از اینستاگرام رفت ثور: راگناروک“و وقتی این را می گویم ، بدانید که من علامت های نقل قول را زده ام واقعاً سخت است زیرا ویتیتی دو ساعت از انرژی آشوب آور امضا شده خود را به جریان مستقیم آورده و همه چیز را انجام داده است اما تماشای فیلم dang.

از انتخاب مقداری رزماری تازه برای دندانه دار کردن گوسفند ، ریختن بعضی از وسایل نقلیه بصری از طریق اسکریپت های مسخره ، گرفته تا تجارت جوک های پدر مارك روفالو، مهمانی تماشا ویتیتی از ابتدا تا انتها یک حوت بود. و در حالی که در واقع مجموع حداقل عریضه در مورد ثور، Waititi پیشنهادات انتخابی زن و شوهر را در ادامه دنباله بعدی ارائه داد ثور: عشق و رعد و برق وقتی او از اولین مهمان ویژه ، هم ستاره خود استقبال کرد تسا تامپسون.

 thor-ragnarok-tessa-thompson-valkyrie

تصویر از طریق استودیوی Marvel

تامپسون ، که قرار است به عنوان والکیری (پادشاه فعلی Asgard ، tyvm) بازگردد عشق و تندر، اعتراف کرد که او آخرین نسخه فیلمنامه را نخوانده است. ویتیتی گفت که فیلمنامه تاکنون ۵ یا پیش نویس را پشت سر گذاشته است و به او گفت ،

“اکنون بسیار خوب است و به بهترین روش ممکن است. این باعث می شود Ragnarok به نظر برسد واقعا یک کارخانه آسیاب ، فیلم بسیار ایمن است … این فیلم جدید احساس می کند که ما از یک دسته از بچه های ۱۰ ساله سؤال کردیم که در یک فیلم چه باید باشد و فقط به همه چیز گفت: “

ویتیتی همچنین دو حرف بسیار جالب را برای طرفداران شاخه کیهانی مارول عجیب و غریب کرد: کوسه های فضایی. ویتیتی ادامه داد: “کوسه های فضایی را جستجو کنید و این ایده به شما ایده می دهد.” اکنون. این Taika Waititi است ، که قطعاً آن انرژی آشوب آور امضا را برای مصاحبه و مصاحبه به ارمغان می آورد گاهی چیزهایی می گوید زیرا سرگرم کننده هستند اما پسر اوه ، من امیدوارم که این مورد صحیح باشد ، زیرا ، بله ، قبل از کوسه های فضایی (یا استارسارک) در کمیک ها وجود دارد و بدیهی است که این حاکم است.

 thor-ragnarok-images-taika-waititi-korg

تصویر از طریق استودیوی Marvel

به غیر از این موارد کوچک (و عکس های بصری لذت بخش از یک اسکریپت فاکس که شامل خط “TONY: هر کس که درگذشت است بازگشت و ما بیش از هر زمان دیگری می خواهیم.”) Waititi چیز زیادی برای گفتن نداشت عشق و تندر، اگرچه او به عدم قطعیت آنچه در آینده برای فیلمبرداری و تولید در استرالیا متوقف می شود اشاره کرد. از ما پرسید که آیا ما می بینیم انتهای بازی“Fat Thor” دوباره زنده شد عشق و تندر، ویتیتی گفت که مطمئن نیست اما احساس می کند “این کار انجام شده است.” او گفت که در این فیلم انتظار سورفور نقره را ندارید ، بلکه بتا ری بیل؟ “من بتا ری بیل را دوست دارم ، اما من الان نمی دانم ، همه چیز کمی در هوا است.” با توجه به کریستین بیلنقش و اینکه آیا طرفداران می توانند امید بیشتری برای دیدن Loki داشته باشند ، Waititi مادر نگه داشته شده است.

او همچنین برخی از Korg را بیشتر ، و احتمالاً بیشتر از آنچه که همیشه می خواستید بدانید در مورد Korg. ما در مورد کورگ لمس می کنیم – چگونه باید آن را بگویم؟ – فرهنگ. از کجا است … برخی از خصوصیات فرهنگی کرون ها … اگر به کمیک نگاه کنید ، مطالبی در مورد نحوه تهیه آنها وجود دارد. “

بنابراین وجود دارد و چیزهای دیگری نیز وجود دارد باز هم ، نه یک تن در مورد ثور، اما تعداد بسیار زیادی خوشحالی و لرزه های خوب / مسخره بسته بندی شده به جریان زندگی ویتیتی وجود دارد و خیر من ، همه ما الان به آن احتیاج داریم. آیا من از احتمال وجود کوسه های فضایی هیجان زده ام؟ بله ، بدیهی است اما آنچه که من واقعاً به آن احتیاج داشتم تماشای Taika Waititi و Mark Ruffalo برای ایجاد چهره های تقسیم کننده احمقانه در کنار هم بود. بنابراین از ویتیتی و مهمانانش بخاطر کمی آفتاب در این اوقات خوفناک تشکر می کنم.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند