Ricky Gervais از تریلر After Season 2 Life در شبکه نتفلیکس رونمایی کرد

شنبه - 23 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : Ricky Gervais از تریلر After Season 2 Life در شبکه نتفلیکس رونمایی کرد

ricky-gervais-after-life-Season-2-trailer

Netflix یک تریلر برای فصل دوم سریال منتشر کرده است بعد از زندگی، و در حالی که ستاره ریکی گراویس در این فصل تلاش می شود کمی “ذن” تر باشد ، این هنوز تریلر کمیاب (فقط؟) است که با کلمه c به پایان برسد ، بنابراین شاید این همانطور که دوست دارد ادامه پیدا نکند؟

گراویس به عنوان خبرنگار اخبار شهرهای کوچک بازگشت ، تونی ، که همچنان احساس از دست دادن همسر فقید خود را دارد – ضرر و زیانی که تقریباً در اولین فصل او را به سمت خودکشی کشاند. این بار ، مقاله محلی وی با بسته شدن تهدید می شود ، و امتناع مربی یوگا از استفاده از پارچه ، کل طعنه های کلاس خود را خراب می کند. بین تونی و بیوه همسرش آن نیز پیوند کمی بیشتر وجود دارد (پنه لوپه ویلتون) ، که سعی در آسایش یکدیگر دارند ، هر چند که هر یک می دانند فایده ای ندارد.

ricky-gervais-after-life-Season-2-trailer

تصویر از طریق Netflix

من واقعاً از فصل اول تحت تأثیر قرار گرفتم بعد از زندگی، که تقریباً به طور تصادفی به آن برخورد کردم و مجبور شدم خودم را مجبور کنم تماشا کنم. نه تنها این همان گراوی مضحک را که من در طی سالها دوستش داشتم ، به نمایش گذاشت بلکه هواداران دیرینه را به طرف کاملاً جدید او ، طرف آسیب پذیرتر و دلسوزتر ، معرفی کرد. این یک نمایش واقعاً تاریک و عاطفی و در عین حال تأیید کننده زندگی است و من مشتاقانه منتظر هستم ببینم که چگونه تونی در میان فصل فصول رشد کرده است.

خالق سریال ، گراویس ، نمایش را از طریق پرچم دارک Productions Productions می نویسد ، کارگردانی و تولید می کند و پیوستن به وی و ویلتون در حال بازگشت همبازیان است دیوید بردلی (بازی تاج و تخت) ، اشلی جنسن (موارد اضافی) ، تام باسدن (دیوید برنت: زندگی در جاده) ، تونی وای (لبه فردا) ، دیوید ارل (محل اتصال قبرستان) ، کری گودلیان (درک)، تریسی-آن اوبرمن (EastEnders) ، ماندیپ دیلون، جو هارتلی، Roisin Conaty، دایان مورگان و جو ویلکینسون.

فصل دوم شش قسمت بعد از زندگی پخش از Netflix از ۲۴ آوریل شروع می شود. تریلر زیر را تماشا کنید ، و برای دیدن لیست Collider of 50 قسمت برتر از اینجا کلیک کنید دفترکه مبتنی بر سریال های هیت انگلیسی است که توسط Gervais ساخته شده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=g1u5uN7PlD8avkanî

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند