نحوه تماشای تماشای “کاری که انجام می دهید” با بازیگران فیلم است

شنبه - 30 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : نحوه تماشای تماشای “کاری که انجام می دهید” با بازیگران فیلم است

that-tişt-you-do-slice

اون کاری که انجام می دهی!، تام هنکاولین کارگردانی کمدی کارگردان در مورد گروه موسیقی پاپ داستانی The Wonders و افزایش شهرت آنها به شهرت ، کمترین کیفیت یکی از بهترین فیلمهای دهه ۹۰ است. این که آیا شما به نوعی آن را هرگز ندیده اید یا از طرفداران دیرینه خود هستید ، امروز روز خوش شانس شما است – بازیگران این فیلم میزبان یک مهمانی مستقیم در YouTube هستند که ساعت ۴ بعد از ظهر PST / 7:00 EST برای جمع آوری پول برای MusiCares COVID کمک می کند.

تام اورت اسکات، استیو زان، جاناتون شوچو اتان امبری، که چهار عضو گروه The Wonders را بازی کرده است (یا Oneders ، اگر ترجیح می دهید) ، با تماشای این فیلم و پخش نظرات و نظرات خود در مورد همکاری مشترک روی آن ، مستقیماً در YouTube پخش می شود. برای پیوستن به ، فقط باید این پیوند را به صفحه YouTube The Wonders پیگیری کنید ، در آنجا که می توانید یادآوریی را برای پینگ به شما هنگام شروع جریان تنظیم کنید. جریان فقط چهار بازیگر خواهد بود ، بنابراین باید نسخه ای از آن را تهیه کنید اون کاری که انجام می دهی! برای تماشای همراه ، یا در یک دستگاه جداگانه یا در یک برگه دیگر در مرورگر خود. خوشبختانه ، این فیلم برای اجاره در چندین سیستم عامل از جمله یوتیوب و آمازون در دسترس است.

طبق دستورالعمل های موجود در صفحه YouTube The Wonders ، همه آنچه شما باید انجام دهید این است که نسخه اولیه فیلم را تا ابتدای لوگوی فاکس قرن بیستم میلادی استعلام کنید ، و همه شما تنظیم خواهید شد! این یک فیلم جذاب ، خنده دار است و هر چهار بازیگر در آن کاملاً عالی هستند. برای کسی که تماشا کرده و لذت می برد اون کاری که انجام می دهی! از آنجا که در سال ۱۹۹۶ منتشر شد ، چشم انداز تماشای آن با آنها بسیار مقاومت ناپذیر است. بعلاوه ، این یک دلیل خوب است – می توانید برای اهداء کمک به MusiCares COVID از این لینک پیروی کنید و پیوند در صفحه YouTube برای کلیت جریان خواهد بود. مهمانی نظارتی نیز به عنوان ادای احترام به کار می کند آدام شلسینگر، خواننده اصلی چشمه های وین و نویسنده آهنگ نامزد اسکار فیلم ، که اخیراً از عوارض COVID درگذشت. اگر امروز عصر آزاد باشید (و شانس آن خوب است که هستید) ، به معنای واقعی کلمه هیچ دلیلی برای تماشای آن ندارید.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند