بهترین فیلمهای جدید برای تماشای آمازون پرایم در آوریل ۲۰۲۰

یکشنبه - 31 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : بهترین فیلمهای جدید برای تماشای آمازون پرایم در آوریل ۲۰۲۰

the-lighthouse-pattinson-defoe-slice

ستایش ، آخر هفته آخر اینجا است (خوب ، اگر هنوز هم می توانید روزها را پیگیری کنید ، یعنی) و این بدان معنی است که زمان آن رسیده است تا همه بهترین فیلم های جدید را که هم اکنون پخش می شود ، بدست آورید. اگر به دنبال تماشای نتفلیکس هستید ، ما در این ماه با بهترین فیلم های جدید Netflix و بهترین نمایش های جدید در Netflix روبرو هستیم ، اما اگر به دنبال چیزی برای تماشای همین حالا در Amazon Prime هستید. ویدیو ، خبر خوب. تعداد زیادی چیز جدید خوب در آوریل نیز به آن سرویس پخش می رود.

ویژگی بارز جدید این است فانوس دریایی، کاملا بکر و موز خوب سیاه و سفید ترسناک / فانتزی / کمدی / درام از فیلمساز A24. این یکی از ۱۰ فیلم برتر من در سال گذشته بود و فیلمی کاملاً وحشی و از نظر فنی شگفت انگیز است ، اما طرفداری دارد ، زیرنویس های dang را روشن کنید. همچنین در این ماه ، چند اصل اصلی آمازون آمازون از سال ۲۰۱۹ ارائه می شود ، از جمله سنگهای قیمتی خارجی زندگی نامرئی و Les Misérables، و همچنین اولین بار در مورد Sundance سال گذشته سلح و بیل. سپس فیلم های باند ، از جمله کلاسیک های بی شماری از حق رای دادن ، وجود دارد که باید شما را با تمام اتومبیل های سریع ، لباس های قاتل و اسباب بازی های فوق العاده جاسوسی مشغول نگه داشتن خود کند ، تا بتوانید حواس خود را از این که دیگر نباید منتظر بمانید ، دور نگه دارید. هیچ وقت برای مردن نیست.

اینها فقط تعدادی از فیلم های جدید است که ارزش افزوده شدن به لیست تماشای شما را در ماه آوریل دارند و می توانید از ۹ تصویر زیر در زیر دیدن کنید. برای اطلاعات بیشتر ، می توانید یک لیست مفید از همه فیلم ها و نمایش های تلویزیونی جدید در آمازون پرایم در ماه آوریل در اینجا پیدا کنید.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند