بدون سلب مسئولیت: کورتنی ب. ونس مذاکره شراب سازی و Lovecraft کشور

یکشنبه - 10 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : بدون سلب مسئولیت: کورتنی ب. ونس مذاکره شراب سازی و Lovecraft کشور

مصاحبه نامشخص-کورتنی-ب-ونس

کورتنی B. ونس مدتی یکی از بهترین های بهترین ها بوده است ، اما به جای اینکه تجربه اش را تجربه کند ، او خیلی ترجیح می دهد در هر پروژه به ابتدا برگردد. به گفته وی ، “مهم نیست که شما این تجربه را تجربه کرده باشید یا تجربه ای نداشته باشید ، هنوز هم مجبورید همه چیز را دوباره با هم شروع کنید.” من گمان می کنم که ذهنیت تأثیر بسیار مثبتی در فیلم جدید Netflix او داشته است بی پرده زیرا یکی از خصوصیات برجسته فیلم شیمی بازیگری است. ونس ، مامودو آتیه و نیسی نش قلب ضرب و شتم هستند پنتیس پنیاولین فیلم بلند کارگردانی ، فیلمی در مورد یافتن تعادل بین اشتیاق شخصی و تعهدات خانوادگی.

ونس در این فیلم لوئیس را بازی می کند. او رستوران باربیکیوی ممفیس محبوب پدرش را به عهده گرفت و اکنون می خواهد افتخار این را داشته باشد که بتواند آن را به پسرش ، الیاس (آتیه) منتقل کند. مشکل این است که احساسات الیا در جای دیگری نهفته است. او آرزو می کند که تبدیل به یک استاد سوملییر ، عضو یک گروه منحصر به فرد از متخصصان شراب شود.

با بی پرده با آمدن به Netflix در تاریخ ۲۷ مارس ، من این فرصت را پیدا کردم که با تلفن ونس به تلفن بپردازم تا کمی در مورد تجربه او در ساخت فیلم صحبت کنم. مصاحبه زیر را بخوانید تا همه چیز راجع به آنچه ویسن را به فیلم جلب کرده است ، بخوانید ، چرا فکر می کند مهم است که در ابتدای کار به هر پروژه برگردید ، چه می خواهد با همسرش مزه شراب بخورید ، آنجلا باستتجربه او در زمینه کار در سری HBO آینده کشور Lovecraft و بارهای بیشتری!

چه چیزی در مورد Unkorked بود که باعث شد شما بگویید ، “من باید بخشی از این یکی باشم؟”

CURTNEY B. VANCE: خوب ، این یک شخصیت عالی است. این اولین چیز است آن آقا یک گذار مهم و اساسی را پشت سر می گذارد و از این واقعیت برخوردار است که پسرش قصد دارد کاری را انجام دهد که فکر می کند باید انجام دهد و دانستن اینکه رستوران امن خواهد بود و اینکه پسرم در حال مراقبت از رستوران است. ، با تمام اتفاقاتی که در خانواده ما رخ می دهد ، به تمام جهان وارونه می شود.

و سپس مجبور شد آن منطقه را در جایی که شما نمی دانید بسازید [if] رابطه [is] به طور کامل دچار شکستگی می شویم زیرا پدر پیدا نمی شود و به دیدن خواب پسران کمک می کند. و چه چیزی باعث می شود که انتقال انجام شود؟ چه اتفاقی افتاده است که به طور ناگهانی روابطشان به هم می چرخد ​​و پدر ، لوئیس ، همه درگیر است و در تهیه کارت های ۳ × ۵ برای کمک به پخت و پز پسر کمک می کند. منظورم این است که دیدن زندگی در حال تغییر بسیار زیباست. این همه مربوط به خانواده است “ما ممکن است مجبور باشیم قبول کنیم که مخالفیم ، اما شما پسر من هستید و من بهترین ها را برای شما می خواهیم و اجازه می دهیم. برای انجام چه کاری به من احتیاج دارید؟ ” این مانتویی است که لوئیس مجبور شد به آن برسد. “این مربوط به من نیست. این در مورد شما است چگونه می توانم الان به شما کمک کنم؟ میبینمت. چگونه می توانم به شما کمک کنم؟”

من شیمی را بین شما و مامودو دوست داشتم ، بنابراین می خواستم در مورد کار با او و همچنین به عنوان یک جانباز پرکار در صنعت خود بپرسم ، چه کاری را باید در هنگام کار با شخصی که خیلی موفقیت آمیز داشته باشد به خاطر داشته باشید اما هنوز هم مثل مامودو یک فرد تازه وارد و سرآمد است؟ چه چیزی را می توانید به تجربه او بیاورید تا بتواند از آن بهترین استفاده را بکند؟

VANCE: همه چیز در مورد صحبت کردن و گوش دادن است. این یک پیوستار است. من دقیقاً شروع کردم من چیزی نمی دانستم. من روی صحنه نمی دانستم ، از طبقه پایین طبقه پایین نمی دانم. من از طبقه بالایی نمی دانستم. من چیزی نمی دانستم. من به معنای واقعی کلمه چیزی در مورد صحنه نمی دانستم ، و همه این افراد به من کمک کردند. آنها مرا همراه داشتند. آنها از من مراقبت کردند. همانطور که مرد من می گوید در در ساحل، could می توانستم کسی باشم. شما باید از من مراقبت کنید ، چارلی. »آنها از من مراقبت کردند. آنها مرا به سرعت بالا بردند و هنگامی که ما به سرعت می رسیدیم ، نمایشنامه ای که در آن قرار داشتیم از کار افتاد. اما این تنها به این دلیل انجام شد که آنها تشخیص دادند که این نمایشنامه ، ما همه در آن هستیم. همه ما باید از یکدیگر حمایت کنیم و همدیگر را به هم نزدیک کنیم تا همه بزرگتر باشیم. مهم نیست که آنها تازه کار را شروع کرده اند یا من کارهای زیادی انجام داده ام. با هم هنوز باید به مهد کودک برگردیم و نشناسیم و آن را بسازیم.

 

تصویر از طریق Netflix

من در حال انجام یک صحنه با نبوغ: آرته در آتلانتا ، و با دختر جوانی که هرگز نبوده است – این اولین پروژه او بود. او در حال بازی آرته کوچکی بود ، ری کوچولو که ما او را صدا کردیم صحنه اول او در مقابل ۱۵۰۰ نفر بود. او مجبور شد همگام سازی لب را انجام دهد ، اما آواز خواند ، در مقابل ۱٫۵۰۰ نفر ، یک آهنگ بزرگ و او کاملا عصبی بود و از هم پاشید ، و به اتاق کوچک خارج از اتاق خارج از کلیسا زد و در را بست ، و مادرش در آنجا بود. . و زدم و دقیقاً می دانستم چه کاری باید انجام دهم. گفتم ، you من شما را می بینم. من شما را می شناسم و می دانم کجا هستید. “و من گفتم ،” من تضمین می کنم ، اگر شروع کنید که در کجای خود هستید و ما آن را با هم می سازیم ، در طی چهار یا پنج سال طول می کشد ، شما ریتم خواهید گرفت و نفس خواهید کشید و گفت: “من گفتم:” فقط پنج بار به ما می دهد ، و فقط به آنجا بروید ، و بیایید این کار را با هم انجام دهیم. ”

و ما آهنگ کمی آواز خواندیم ، و او شروع به خندیدن کرد ، و ما با هم به آنجا رفتیم و آن دختر کوچک پروژه ما را تغییر داد زیرا دقیقاً همانجا بود ، و ما درست از جایی که در آنجا بود حمایت کردیم. این مربوط به همه چیز است وقتی یک پروژه را شروع می کنیم ، صحنه ای را شروع می کنیم ، همه ما باید از مهد کودک شروع کنیم. شما باید به مهدکودک برگردید همانطور که ما نمی دانیم. و فرقی نمی کند تجربه ای داشته باشید یا تجربه ای نداشته باشید ، اما مجبورید همه چیز را دوباره با هم شروع کنید.

بنابراین برای من مهم نیست. من اصلاً به این موضوع توجه نمی کنم زیرا می دانم مهم نیست. این همه در مورد صحبت کردن و گوش دادن است. مرد من ، کلینت ایستوود گفت وقتی آنها فیلم اورانگوتان را می ساختند ، چارلی شین او بسیار هیجان زده گفت: ‘اوه ، کلینت. آقای ایستوود ، من بسیار هیجان زده ام. فقط می دانید ، من خیلی هیجان زده ام که اینجا را با خودم انجام می دهم و این فیلم را با شما انجام می دهم. “کلینت ایستوود او را متوقف می کند و می گوید ،” پسر ، ما می خواهیم برخی از خط ها را بگوییم ، ضربه بزنید. ” شین از او دور شد. و این همان چیزی است که هست ساده است. پیچیده نشو! پیچیده نیست بیایید فقط اینجا آرام شویم و از اینجا بیرون برویم و به خانه برویم.

 uncorked-prentice-penny

تصویر از طریق Netflix

یک چیز فکر می کنم ما به اندازه کافی اتفاق نمی افتد این است که فیلمسازان از فیلم هایی که روی آنها کار کرده اند از یکدیگر سؤال می کنند. من دیروز با پرنتیس صحبت کردم و او دو سوال برای شما داشت! ابتدا احساس می کنید که این فیلم از آنچه در ابتدا می خوانید در صفحه ترجمه شده است؟

رقابت: فراتر از راهی فراتر از آن.

و در مورد چیزی که فکر می کنید ممکن است ترجمه نکند اما به خوبی کار کند ، چه می شود؟ بزرگترین تفاوت بین آنچه که هنگام خواندن فکر می کنید و در هنگام فیلمبرداری چه احساسی دارید؟

VANCE: وقتی فیلم را خواندم ، فیلمنامه کامل بود ، بنابراین بزرگتر شد زیرا اکنون می توانم چیزها را ببینم. و البته صحنه های خاصی وجود دارد که من در آن حضور ندارم ، بنابراین نمی دانم که تا زمانی که فیلم را ندیدم چیست. بنابراین من چیزی در مورد پاریس و آنچه را که می خواهم نمی دانم. اما این یک قطعه کامل بود که من آن را خواندم. همه چیز در صفحه بود. وقتی در صفحه می خوانید ، چهره های ذهنی در ذهن شما است ، اما اکنون ، هنگامی که شما این کار را انجام می دهید ، در واقع زنده می شود.

در ذهن من ، آن صحنه را با Niecy می بینم وقتی که او به من می گوید چه چیزی با او دست و پنجه نرم می کند ، اما نمی دانم چطور صحنه می رود. بنابراین این واقعیت که چگونگی نمایش صحنه و چگونه این کار را انجام دادیم ، برای من بسیار جالب است. در ذهنتان آن را می بینید و وقتی خطوط را قبل از آمدن فرا می گیرید ، آن را به روشی مشخص می بینید و سپس وقتی روی صحنه می آیید و آن را مسدود می کنید ، باید خودتان را باز بگذارید تا آنچه در آن است وجود داشته باشد. . من آموخته ام که شما باید به اندازه کافی بدانید که بتوانید به شخص دیگری اجازه دهید وارد شوید. اگر می خواهید همه چیز را بدانید ، وقتی به سطح بعدی می روم به خودم آسیب می رسانم. و سطح بعدی وقتی من به افراد اجازه می دهم وارد شوم ، وقتی به افراد اجازه می دهم در جریان روند قرار بگیرند همانطور که شما همواره باید انجام دهید.

من نمی توانم این را بپرسم در حالی که ما در مورد صحبت هستیم بی پرده. شراب مورد علاقه ای داری؟

 

تصویر از طریق Netflix

Vance: من به دلیل نوشیدن نیستم. شراب همسر من (آنجلا باست) را هنگامی که به من می گوید ، “اوه ، این خوب است” ، از آنجا که من واقعاً از شراب قرمز صاف قدردانی می کنم ، شراب می زنم. و تنها کاری که من دوست دارم یک Riesling است زیرا من شیرینی را دوست دارم. بنابراین ، من مانند یک شراب دسر ، یک شراب دسر Riesling سرخ می کنم. اما من کره Merlot یا چیزی را که صاف واقعی است دوست دارم. شما آن را احساس نمی کنید تا زمانی که به پشت گلو شما برخورد کند.

اما ما قبلاً به دره نپا می رفتیم و آخر هفته های طولانی را تعطیل می کردیم و فقط به مزه شراب می رفتیم. او می گفت ، “این واقعاً خیلی صاف است.” من می روم ، ‘اوه ، باشه. بگذار من آن را مزه كنم. ‘اوه ، خوب است بله ، باشه. “و من راننده تعیین شده خواهم شد ، و می دانید ، بعد از مقام سوم ، چهارم که ما به آن ضربه زدیم ، او خواهد بود ،” اوه ، من انجام داده ام! ”

من یک طرفدار بزرگ لاوکرافت هستم و این واقعیت را دوست دارم که به نظر می رسد داستان های الهام گرفته از Lovecraft از همیشه بیشتر می شویم. بنابراین ، آن را مانند کار بر روی چه بود؟ کشور Lovecraft، و به نظر شما چرا اکنون زمان مناسبی برای آن نمایش بود؟

Vance: دیوانه بود. دیوانه مطلق به دلیل اینکه خلبان را شلیک کردیم و بعد مجبور شدیم دست به تلافی بزنیم زیرا اینطور که فکر می کرد می رود نخواهد رفت و سپس با نسخه retooled برگشتیم تا سریال را فیلمبرداری کنیم. آنچه من خواهم گفت ، این افراد بزرگ بودند. افراد بزرگ عالی.

این سوال نهایی به یک اسپویلر اصلی می پردازد. لطفا تا زمانی که فیلم را ندیدید ، نخوانید!

من دوست دارم بدانم که وقتی اولین بار فیلمنامه را خواندید ، به پایان شما فکر کرده اید. این یک انتخاب بسیار جسورانه و مؤثر است که الیاس در پایان به آن هدف خاص نرسد. آیا هنگام خواندن آن باعث تعجب شما شد؟

 

تصویر از طریق Netflix

ونس: آنقدر مرا متعجب نکرد ، این انتخاب آقای پنی است [made]. و این یک انتخاب زندگی است این زندگی است که همه چیز مرتب نشده است. اما این واقعیت که او در این امر پیروز شده است که در نهایت به آنجا می رسد. شما می دانید که او به آنجا می رسد ، زیرا او می داند که حالا چه کار کند. و از نظر من ، این برای ما تأثیرگذارتر بود كه زندگی همیشه مرتب و مرتب نیست و با تعظیم روی آن ، مهمترین مشكل این بود كه پدرش حالا با اوست ، كه او و پدرش – چگونه می كنی ، پدر “اوه ، من خوبم ، پسر. فقط در آنجا آویزان شده ام. “a من دو روز در شهر خواهم بود. شما به من نیاز دارید تا وارد آن چوب شوید و به برخی از آن چوبها کمک کنم؟ “‘ مرد ، به اینجا بیایید و به من کمک کنید تا بخشی از این چوب را بخرم! ” آنها اکنون می توانند دو مرد باشند که در مورد زندگی صحبت می کنند ، زیرا آنها چیزی را پشت سر گذاشته اند.

او به همه او داده است ، الیاس ، و پدرش او را دیدند که به او این همه را داد ، و پسرش به تازگی آمد ، و پدرش برای رفتن به آنجاست ، ‘پسری با این استخوان ها بازی کنیم. بیا اینجا ، “تا او را به آرامش برساند و درک کند که چیزی که شما می دانید ، که در این خانه آموخته اید این بود که خودتان را انتخاب کردید و دوباره به آنجا باز می گردید. شما ترک نمی کنید. و این چیزهای اساسی در زندگی والدین است که شما با مردم خوب رفتار می کنید و آنها از شما مراقبت می کنند. موارد اساسی که مهم نیست در زندگی چه اتفاقی بیفتد ، این دو یا سه موردی است که شما از این خانه بیرون رفتید که قصد دارد زندگی شما را ببرد. همه این موارد در مدرسه؟ بله ، بله ، بله ، بله ، بله. تمام این موارد در هاروارد ، ییل و تمام مدارس بزرگی که به آنجا رفتید؟ زیبا ، زیبا ، زیبا. اما نکته اصلی که شما می خواهید در طول زندگی ، ‘آیا او یک فرد خوب بود؟ آیا او از خانواده خود مراقبت کرده است؟ و فقط یک خط وجود دارد که بر روی سنگ قبر شما قرار می گیرد. “او مرد خوبی بود” ، یا “خانم خوبی بود”. او خانواده اش را دوست داشت. “اکنون می توانیم بحث کنیم. اکنون می توانیم در انتهای فیلم صحبت کنیم و فکر می کنم این برای من تأثیرگذارتر از تعظیم در پایان است.

بی پرده اکنون در Netflix پخش می شود.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند