رابرت داونی جونیور پیام های تولد خود را از Marvel Co-Stars دریافت می کند

دوشنبه - 18 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : رابرت داونی جونیور پیام های تولد خود را از Marvel Co-Stars دریافت می کند

 the-avengers-marvel-iron-man-captain-america

شنبه ویژه آلومینیوم جهان سینمایی مارول بود رابرت داونی جونیور. که در ۴ آوریل ۵۵ سالگرد تولد خود را جشن گرفت. در یک پیچ و تاب کامل ، تعدادی از همکاران و همکاران MCU داونی جونیور گرد هم آمدند تا برای این بازیگر تولدت مبارک آرزو کنیم.

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید ، هر پیام داونی جونیور از یک همکار MCU ، دلهره آورترین و لذت بخش ترین چیز روی کره زمین بود. داونی جونیور از پیام های دیگر در توییتر و اینستاگرام خود دریافت کرد انتقام جویان ستاره ها کریس اوانز، مارک روفالوو جرمی رنر، خود مرد آهنین همسر سه گانه گلدان های فلفل ، ار ، گوینت پالترو، ثور: راگناروک کارگردان تایکا ویتیتی، و میزبان عزیز اواخر شب استفان کلبرت. به طور طبیعی ، هر پیام از این غواصان به شکلی خاص خودشان بود همانطور که در روز بزرگ او ، داونی جونیور را جشن می گرفتند. رتبه برتر برای من در میان پیام های پیام HBD ، یادداشت ایوانز است که وی و داونی جونیور را در مجموعه انتقام جویان: Endgame و اشاره ای به نقل قول “I love you 3000” یادداشت پالترو به او مرد آهنین همبازی ستاره نیز بسیار خوب بود. کله چند هیپنات عکسی از جفت گرفته شده در هنگام پذیرایی برای عروسی خود به اشتراک گذاشت برد فالچوک، جایی که داونی جونیور در حال نان تست زوج است. این ادای احترام بسیار شیرین در عنوان پالترو قرار دارد:

وی گفت: “او برادر ، دوست و پشتیبان من است. یک نبوغ مگا و عجیب ترین نویسنده کمدی در تمام دوران. من می دانم که همه خانواده ماmarvel برای آرزوی روزی بسیار شاد به من ملحق می شوند. “

شما دوست دارید همه پیامهای تولد را ببینید. بنابراین ، حتماً پیمایش کنید تا همه فریادهای تولد ارسال شده از طرف ستاره های MCU زیر را به داونی جونیور ارسال کنید. برای اطلاعات بیشتر ، آخرین به روزرسانی های ما در مورد تاریخ انتشار جدید MCU فاز چهار را که اخیراً توسط دیزنی اعلام شده است ، بررسی کنید.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند