از این صفحات کتاب عالی برای رنگ آمیزی ، با ادای احترام از “بیل و تد ۳” لذت ببرید

پنجشنبه - 28 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : از این صفحات کتاب عالی برای رنگ آمیزی ، با ادای احترام از “بیل و تد ۳” لذت ببرید

bill-and-ted-3-face-the-music-slice

من در مورد شما نمی دانم ، اما از همه هیجان زده هستم بیل و تد چهره موسیقیفصل سوم آینده در تصاویر زیبا و دلپذیر سنگی و رول-فیلم های علمی تخیلی با بازیگران الکس وینتر و ریوز کیانو به عنوان نقش های عنوان / # دوستی. اما در حال حاضر ، همه ما با لحنی متفاوت روبرو هستیم. و کمی شبیه این است ، “من به دلیل همه گیر ترسناک در قرنطینه گیر کرده ام.” خوشبختانه ، بیل و تد ۳ اینجا است که همه چیز را کمی ترسناک تر می کند و به ما یادآوری می کند که عالی بمانیم ، از شادی های افتخارآمیز یک کتاب رنگ آمیزی.

در زیر می توانید سه صفحه از خوبی های سیاه و سفید را با برخی از کلاسیک ها چاپ کنید بیل و تد نمادنگاری ، از جمله غرفه تلفن ، دسته ای از گیتارها و نمادی کلاسیک راک روی. آنها همچنین سخنان تشویقی دارند (و PSA های زیرکانه در مورد نحوه رفتار در طی مسافت اجتماعی). “با هم عالی باشید و دوستانتان را تلفنی کنید” مورد علاقه من است ، در حالی که “با هم عالی باشید و دستان خود را بشویید” یک ثانیه دیگر است. این نوع خوشحالی من است که جز از آن هستم بیل و تد حق رای دادن ، و من از دیدن آن بسیار خوشحالم!

بررسی کنید بیل و تد چهره موسیقی رنگ آمیزی صفحات زیر – مطمئن شوید که آنها را چاپ می کنید ، وسایل رنگ آمیزی خود را ضبط می کنید و سرگرم کننده خواهید بود! برای اطلاعات بیشتر در مورد پایان تأخیر تریلوژی آینده ، اینتل را در یک دستگاه نقشه با صدای دلپذیر بررسی کنید. به علاوه: نسل جدیدی از استالنز نزدیک می شود!

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند