Collider متصل شد: گفتگوهای کیتلین داور “باور نکردنی” ، “آخرین ما” ، “کوتاه مدت ۱۲” و موارد دیگر

یکشنبه - 31 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : Collider متصل شد: گفتگوهای کیتلین داور “باور نکردنی” ، “آخرین ما” ، “کوتاه مدت ۱۲” و موارد دیگر

اگر شما علاقه مند به یادگیری یک فرد تازه وارد هستید که قبلاً تأثیر عمده ای بر صنعت گذاشته است و قرار است این کار را ادامه دهد ، ما یک مصاحبه ضروری برای شما داریم – برخورد دهنده با کیتلین داور. او مدتی است که عناوین خود را به فیلمبرداری می افزاید ، اما کسی که فک من را روی زمین داشت کار او بود Destin Daniel Crettonرا کوتاه مدت ۱۲. من هرگز فراموش نمی کنم که برای اولین بار آن فیلم را ببینم و کاملاً تحت تأثیر آن موج اطمینان قرار بگیرم که Dever به انجام کارهای بزرگ بپردازد.

از آنجا ، آن یک عنوان برجسته بعد از دیگری بود – تعدیل شده، دیترویت و پسر زیبافقط به ذکر چند Dever نه تنها خود را به عنوان یکی از با استعداد ترین ستاره های نسل خود تحکیم می کند ، بلکه این واقعیت را نیز برجسته می کند که او چشم به دنبال پروژه های قدرتمند در این روند است. من به اندازه کافی خوش شانس بودم که با Dever درباره آزادی او در سال ۲۰۱۹ صحبت کردم کتابفروشی چند بار در طول اجرای آن فیلم ، و لذت بردن از این تجربه یک تفسیر است. نه تنها Dever و افرادی که در پشت این فیلم هستند شادی کامل برای گذراندن وقت با او هستند بلکه این فیلمی است که به عنوان یک کمدی بسیار سرگرم کننده با یک موضوع موضوعی که تأثیر مثبت می گذارد ، تأثیر مثبت می گذارد.

سپس سری Netflix Dever را گرفتیم باور نکردنی در سپتامبر سال ۲۰۱۹ ، بیشتر سیمان آن را به عنوان یک نقطه عطفی برای بازیگر رقم زد. او نه تنها نامزد منتقدان منتقدان و نامزدهای گلدن گلوب را برای عملکرد خود به ثبت رساند ، اما باور نکردنی همچنین نمایشگاهی است که می تواند با افزایش آگاهی از اثرات تجاوز جنسی ، تغییر ایجاد کند.

من مدتی است که از کار دِرِر متأثر هستم ، و این افتخار و رفتار واقعی من بود که می توانم میزبان اپیزود او از Collider Connected ، سری مصاحبه های جدید ما باشیم که به قرار گرفتن در کانون توجه برخی از موفق ترین سازندگان در صنعت. اگر استعداد ، شور و شوق و اشتیاق Dever هر گونه نشانه ای باشد ، او یک ستاره بی حد و مرز است که به واسطه کار خود همچنان به الهام بخشیدن به پیشرفت بهتر خواهد شد.

بنابراین این گفتگوی طولانی با Dever را بررسی کنید و کمی از همه چیز را بپوشانید – چه چیزی باعث شد او بازیگر شود ، چه کاری شبیه به کار با او بود کلینت ایستوود خیلی زود در حرفه او ، پاسخ باور نکردنی به پروژه هایی مانند کوتاه مدت ۱۲، کتابفروشی و باور نکردنی، شور و شوق او را به بازی الی در تصویب آخرین ما، و خیلی بیشتر. همچنین ، می توانید لیستی مفید برای جابجایی برخی از کارهای Dever در زیر بیابید:

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند