مستند مایکل جردن آخرین تریلر Dance Dance Gets ، تاریخ انتشار

پنجشنبه - 14 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : مستند مایکل جردن آخرین تریلر Dance Dance Gets ، تاریخ انتشار

michael-jordan-chicago-bulls-the-last-dance-espn

ESPN تریلر جدیدی را برای رویداد مستند ۱۰ قسمتی خود منتشر کرده است آخرین رقص، که وقایع ظهور سال مایکل جردن و شیکاگو بولز. این شبکه همچنین بعد از اینکه طرفداران ورزش به رسانه های اجتماعی برای التماس از ESPN به رسانه های اجتماعی رفتند ، از اوایل روز ۱۹ آوریل حرکت کردند تا همه به دلیل همه گیر بودن کورون ویروس در خانه های خود گیر بیفتند.

در ابتدا برای ۲۳ ژوئن برنامه ریزی شده بود آخرین رقص دو قسمت جدید هر یکشنبه شب تا ۱۷ ماه مه آغاز خواهد شد. این مستند به زودی برای بینندگان بین المللی در نتفلیکس نیز منتشر می شود ، هرچند دقیقاً مشخص نیست چه موقع است.

وی ادامه داد: “از آنجا که جامعه این بار بدون ورزش زندگی می کند ، تماشاگران همچنان برای فرار و لذت بردن از یک تجربه جمعی به دنبال دنیای ورزش هستند. ما تماس های طرفداران را شنیده ایم و از ما خواسته اند تا تاریخ انتشار این سری را بالا ببریم و خوشحال می شویم اعلام می کنیم که توانسته ایم برنامه تولید را تسریع کنیم تا دقیقاً این کار را انجام دهیم. ” “این پروژه از بزرگترین بازیکنان و سلسله های جهانی تا کنون تجلیل می کند ، و ما امیدواریم که بتواند به عنوان یک تجربه سرگرمی متحد برای پر کردن نقشی که ورزش اغلب در زندگی ما انجام می دهد ، خدمت کند ، داستانی را بگوید که همه را مجذوب خود می کند ، نه فقط طرفداران ورزش.”

michael-jordan-scottie-pippen-the-last-dance-espn

تصویر از طریق ESPN

مدیر جیسون ههیر دسترسی بی سابقه ای به پشت صحنه های فصل ’۹۸ اعطا شد ، هنگامی که اردن و بولز برای ششمین قهرمانی خود در NBA و همچنین سه ذغال سنگ نارس دوم خود به رقابت پرداختند. این مستند همچنین فیلم های بایگانی از سال های اولیه اردن و ده ها مصاحبه با مجموعه بازیکنان ، مربیان و هواداران NBA را شامل می شود. این شامل هم تیمی های اردن است اسکات پیپن، دنیس رودمن و استیو کرو همچنین مربی فیل جکسون، رقبا چارلز بارکلی و پاتریک اوینگو طرفدار بسکتبال باراک اوباما. شما حتی می توانید نگاهی اجمالی به جوردن در اتاق قفل بیندازید جری ساینفلد در ویژگی اختصاصی زیر پیش پرده جدید در انتهای این مقاله.

“مایکل جردن و گاو نرهای ۹۰ پوند فقط ستاره های ورزشی نبودند ، آنها یک پدیده جهانی بودند. ساخت آخرین رقص فرصتی باورنکردنی برای کشف تأثیرات فوق العاده یک مرد و یک تیم بود. ” وی گفت: “نزدیک به سه سال ، ما به طور گسترده و گسترده جستجو کردیم تا داستان نهایی یک سلسله تعریف شده دوران را ارائه کنیم و این قهرمانان ورزشی را به عنوان انسان معرفی کنیم. امیدوارم بینندگان از تماشای سریال های ما به همان اندازه لذت ببرند که ما از ساخت آن لذت بردیم. “

تریلر جدید یک دقیقه ای زیر را مشاهده کنید ، که توسط آلن پارسونز پروژه آلبوم پارسونز روی آهنگ ورودی گاو نر “سیریوس” تنظیم شده است و این هواداران را لرزاند. به طور جدی ، این به نظر شگفت انگیز است. اگر گرسنه هستید برای محتوای بیشتر اردن ، نگاهی عمیق تر به زیر آن وجود دارد. و اگر می خواهید راهنمایی هایی در مورد یافتن بهترین فیلم های ورزشی در سرویس های پخش در حال حاضر ارائه دهید ، اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=N9Z9JtNcCWY

https://www.youtube.com/watch؟v=Peh9Yqf1GXc

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند