Age نمایندگان Marvel’s S.H.I.E.L.D.

چهارشنبه - 27 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : Age نمایندگان Marvel’s S.H.I.E.L.D.

agent-of-shield-clark-gregg-slice

پایان نزدیک است نمایندگان مارول از S.H.I.E.L.D. ABC روز سه شنبه اعلام کرد که فصل هفتم و پایانی سریال تلویزیونی Marvel در تاریخ ۲۷ ماه مه آغاز به کار خواهد کرد و این دوره را برای آخرین بخش از ۱۳ قسمت تنظیم می کند.

نمایندگان S.H.I.E.L.D. اولین اولین سریال تلویزیونی بود که بعد از تحکیم جهان سینمایی مارول به بازار آمد انتقام جویان نویسنده / کارگردان جوس ودون کمک می کند تا سری ABC از زمین خارج شود. اما این نمایش در روزهای ابتدایی خود تلاش کرد تا با MCU روی صفحه بزرگ بماند و غالباً چیزی به جز ضایعات باقی نمی ماند تا آن را به بخش هایی از فیلم ها وصل کند.

در نهایت نمایندگان S.H.I.E.L.D. پس از آنکه از تلاش برای اتصال فیلم ها فاصله گرفت ، دنباله ای اختصاصی و در عین حال کوچک را به دست آورد و در عوض بر ساختن جهان داستانی خاص خود متمرکز شد.

این نمایش در فصل ۵ نزدیک به کنسل شدن بود و در واقع نویسندگان فکر می کردند این سریال به پایان رسیده است ، اما ABC تصمیم گرفت این نمایش را برای یک فصل دیگر تمدید کند و سپس سرانجام دیگری. در واقع ، چه موقع نمایندگان S.H.I.E.L.D. قسمت آخر خود را در تابستان امسال پخش می کند ، پایان تلویزیون مارول خواهد بود زیرا ما می دانیم. spinoff ABC نماینده کارتر بعد از دو فصل کنسل شد ، همه نمایش های نتفلیکس مارول بعد از هر فصل دو فصل لغو شده است ، و نمایش های Hulu مارول نیز صرفه جویی شده برای آینده هلستروم.

چرا؟ زیرا تلویزیون مارول همانطور که می دانیم در مقام رئیس جمهور Marvel Studios سازماندهی مجدد می شود کوین فیگ برای اولین بار کنترل سمت تلویزیون شرکت را به دست می گیرد. با پیشروی ، همه نمایش های تلویزیونی مارول اکنون در کنار فیلم های سینمایی ، با داستان های داستانی بافته شده از فیلم ها و نمایش های تلویزیونی ساخته می شوند. دیزنی + به عنوان سری های محدود آینده ، بنای اصلی این طرح است WandaVision و فالکون و سرباز زمستانی بازیگران فیلم سینمایی که از تلویزیون عبور می کنند را مشاهده می کنند.

اما طرفداران دیرینه نمایندگان S.H.I.E.L.D. بدون شک خوشحال می شویم که بعد از هفت سال تعطیل شدیم ، و چه کسی می داند ، شاید کسانی که از سریال خارج شده اند ، این آخرین قسمت قسمت ها را بررسی کنند ، زیرا به هر حال همه ما قرنطینه شده ایم.

بررسی کنید نمایندگان S.H.I.E.L.D. فصل ۷ تیزر در زیر. برای لیست کاملی از تاریخ های نمایش برتر تلویزیون اینجا را کلیک کنید.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند