آلیشیا سیلورستون در شب خانمها از “سالهای شگفت انگیز” گرفته تا “بد درمانی” صحبت می کند

یکشنبه - 31 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : آلیشیا سیلورستون در شب خانمها از “سالهای شگفت انگیز” گرفته تا “بد درمانی” صحبت می کند

آره، آلیشیا سیلورستون شاید بیشتر به خاطر کمدی رمانتیک نمادین ۹۰ شناخته شود بی روح، اما زمان آن رسیده است تا تصویر بهتری راجع به اینکه او از آن زمان تا چه حد مشغول کار است با پیمایش فیلم نامه Silverstone ، او واقعاً هرگز دلگیر نبود. در اوایل دهه ۲۰۰۰ او تهیه کننده اجرایی در نمایش انیمیشن بود بریس در آنجا که او همچنین شخصیت عنوان را ابراز کرد ، در ظاهر شد حومه، با اتحاد دوباره بی روح کارگردان امی هاکرلینگ برای فیلم خون آشام ها، یک سرقت صحنه است یورگوس لانتیموس، کشتن یک گوزن مقدس، و خیلی بیشتر. و این تنها پروژه هایی است که می توانید در IMDb پیدا کنید. فراموش نکنیم که سیلورستون نیز کارهای قابل توجهی در زمینه تئاتر انجام داده و دو کتاب نیز منتشر کرده است.

به افتخار انتشار آخرین ویژگی او ، درمان بد، Silverstone زمان نخستین قسمت مجازی ما از Collider Ladies Night را به ما ملحق کرد. در فیلم او سوزان هوارد ، زن و مادری را بازی می کند که تصمیم می گیرد زمان مراجعه به مشاور ازدواج را بگذارد ، بنابراین تصمیم می گیرد همسر خود را باب (راب کوردری) برای دیدن جودی کوچک (میشلا واتکینز) در ابتدا چیزها به اندازه کافی خوب پیش می روند ، اما پس از آن سوزان گمان می کند که چیزی در مورد تاکتیک های جودی وجود ندارد ، به خصوص وقتی که او و باب را علیه یکدیگر چرخانده اند.

برای اطلاع از تجربه تجربه Silverstone ، این قسمت از Collins Ladies Night را ببینید درمان بد، و همچنین به یک مسیر کوتاه به پایین حافظه بروید تا در مورد آنچه الهام گرفته از Silverstone برای بازیگری است ، اطلاعات بیشتری کسب کنید ، چه چیزی مانند ظاهر شدن در برنامه نمایش سالهای شگفت انگیز، خاطرات مورد علاقه او از کار روی بتمن و رابین، چگونه اهداف شخصی وی مورد توجه قرار گرفته و موارد دیگر. شما می توانید مکالمه کامل در پخش کننده ویدیو را در بالای این مقاله مشاهده کنید یا در صورت تمایل ، در زیر گزینه پادکست نیز داریم.

و اگر حتی بیشتر به دنبال آن هستید درمان بد بعد از این صحبت کنید ، می توانید مکالمه استیو را با کوردری درست در اینجا مشاهده کنید.

آلیشیا سیلورستون:

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند