Ant-Man 3 استخدام ریک و مورتی اسکریپت به عنوان نویسنده

شنبه - 16 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : Ant-Man 3 استخدام ریک و مورتی اسکریپت به عنوان نویسنده


ant-man-paul-rudd-slice

تصویر از طریق استودیوی Marvel

آماده تماشای شوید پل رود بدست آوردن مورچه ۳ ثبت نام کرده است ریک و مورتیرا جف عشق برای نوشتن فیلمنامه ، همانطور که توسط THR گزارش شده است.

عشق به عنوان نویسنده و تهیه کننده در سریال Cartoon Network Network کار کرده است. علاوه بر این ، او برای او نوشته شده است جیمی کیمل زنده!، دانیل رادکلیف مجموعه گلچین کارگران معجزه آسا، شبکه خبر پیازو اسکار و امیس بنابراین در حال حاضر او به نظر می رسد مناسب برای فیلم ابرقهرمانی کمدی ، اما نقوش روی کیک این است که او چندین عنوان کتاب طنز را برای مارول نیز نوشت.

انتقام جویان-Endgame-Paul-Rudd-Ant-Man-3

تصویر از طریق استودیوی Marvel

پیتون رید، که دو فیلم اول این سریال را کارگردانی کرده ، قرار است برگردد. و بدیهی است که راد در حال بازپس گیری نقش خود در نقش اسکات لانگ / مورچه است ، زیرا بدون او هیچ فیلمی نخواهد بود. من بازیگر دیگری را به عنوان این شخصیت قبول نمی کنم و بعد از ایفای چنین نقش محوری در انتقام جویان: Endgameفکر نمی کنم طرفداران MCU هم چنین باشند.

این گفته است ، دیگر نمی توان گفت چه موقع است مورچه ۳ در واقع تولید آغاز می شود ، و تمام فیلمبرداری در هالیوود به دلیل رمان ویروس ویروس در حال حاضر خاموش است. علاوه بر این ، مارول همه نسخه های آینده خود ، از جمله بازگشت عنکبوت و جاودانه. ممکن است چند سال قبل از دیدن اسکات لانگ یک مأمور مینیاتوری دیگر را بکشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد MCU ، برنامه آزادی بازسازی شده دیزنی ، از جمله تاریخ های جدید را ببینید عنکبوت و ثور: عشق و رعد و برق.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند