بررسی بعدی: یک داستان خنده دار و دلربا از عشق برادرانه

یکشنبه - 17 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : بررسی بعدی: یک داستان خنده دار و دلربا از عشق برادرانه

 به جلو-پیکسار-کریس-پرات-تام-هولند

بزرگترین مشکل فیلم های پیکسار نوار بزرگی است که برای خودشان تعیین کرده اند. هر بار که یک فیلم جدید پیکسار وارد صحنه می شود ، باید با بالاترین دستاوردهای استودیوها مقایسه شود ، و در حالی که استودیو باید تلاش کند تا سطح بالایی از کیفیت را حفظ کند ، “چگونه این رتبه بندی می شود؟” گاهی اوقات وقتی استودیوی فیلمی را منتشر کرد که کاملاً شیرین ، دوست داشتنی و خنده دار باشد ، ممکن است این سوال را از دست بدهد ، حتی اگر به اوج گیجی نرسد پشت و رو یا داستان اسباب بازی ۲. هنگامی که سؤالاتی را در مورد چگونگی کنار بگذارید دن اسکنلونرا به جلو در کنار سایر فیلم های پیکسار قرار می گیرید ، شما از نوع عکس جادویی و عاطفی دوستان که در این مرحله به سادگی نام تجاری استودیو است ، باقی خواهید ماند. با یک محیط تخیل و یک دوئوی دوست داشتنی در مرکز آن ، به جلو یک داستان زیبا در مورد غلبه بر ترس و پیوند بی نظیر بین برادران است.

تنظیمات به جلو اساساً “اگر انقلاب صنعتی روی صحنه فانتزی بیفتد چه می شود؟” دنیای به جلو دارای الف ها ، اژدها ، سنتورها و غیره است ، اما همچنین دارای تمامی راحتی های مدرن ما است که از مزایای چیزهایی مانند جادو و مأموریت ها بالاتر است. در این دنیا با یان ملاقات می کنیم (تام هالند) ، یک وروجک خجالتی ۱۶ ساله ، و برادر بزرگترش برلی بزرگ (کریس پرات) پدر ایان قبل از به دنیا آمدن درگذشت و بارلی به سختی خاطره ای از پدر خود دارد ، اما در روز تولد شانزدهمین سالگرد تولد یان ، آنها به یک کارمندان جادویی اعطا شده اند که می توانند پدرشان را برای یک روز برگردانند. با این حال ، هنگامی که کریستال در وسط طلسم به آنها احتیاج دارد ، فقط پاهای پدرشان را باز می گرداند. با ساعت زدن ، یان و جو در تلاش برای پیدا کردن یک کریستال جدید بودند تا بتوانند پدر خود را برای یک روز برگردانند.

 رو به جلو-lightfoot- برادران-کارکنان

تصویر از طریق دیزنی / پیکسار

اگر دوست دارید تنظیمات فانتزی کلاسیک و بالا با الهام از چیزهایی مانند سیاه چال و اژدها و جادو: گردهمایی، آنچه را که اسکنلون و تیمش در اینجا انجام داده اند را دوست خواهید داشت به جلو. این یکی از فیلم هایی است که می خواهید از طریق قاب به فریم بروید تا تمام جزئیات جالب و تخم مرغ های عید پاک مانند علامت های “Stop” را با خواندن “توقف” دریافت کنید. به طور واضح عشق و توجه زیادی به ایجاد این آمیخته از واقعیت فانتزی و دنیای واقعی به وجود آمده است ، و من فقط از گذراندن وقت در مکانی که بسیار متفاوت از آنچه که قبلاً می دیدیم ، احساس هیجان کردم.

البته ، این یک فیلم Pixar است ، از نقشه فیلم دوستان ، استفاده می کند ، اما این رویکرد کار می کند زیرا رابطه یان و جو است نقطه از به جلو. به جای یک راحتی روایی در مورد چگونگی بازی این دو شخصیت با یان عصبی که در مقابل بار بیش از حد جو در تضاد است ، رابطه آنها هسته اصلی داستان است. این هم کجاست به جلو واقعاً من را شخصاً نقل مکان کرد. من همچنین در یک خانواده تک والدینی بزرگ شده ام که مادرم بزرگ شده ام بزرگ شدم و من برادر بزرگتر نردی بودم. بله ، من شخصاً با پیوند مرکزی در ارتباط بودم به جلو، اما حتی اگر شما یک برادر بزرگ نیستید که او را دوست داشته باشد جادو: گردهمایی کارت ها ، شما باید در این فیلم چیزهای جذاب و خنده دار پیدا کنید.

 رو به جلو-کریس-پرات-تام-هولند-2

تصویر از طریق دیزنی-پیکسار

برخی ممکن است دریابند که پیکسار کمی با یک فیلم سفر دوستانه جاده ای که در آن یکی از شخصیت ها مجبور به یادگیری غلبه بر ترس هایش است ، کمی دوباره قدم می زند. در جستجوی نمو)، ولی به جلو به ندرت احساس فرمول می کند زیرا شخصیت ها و تنظیمات آن بسیار خاص هستند. هیچ وقت خاموش نمی شود مثل اینکه Scanlon در سکته های گسترده ای کار می کند ، و او می داند نکته دقیقی که می خواهد با این داستان به دست بیاورد ، که Pixar بودن Pixar ، شما را به طور مداوم می خنداند تا اوج شما را به یک گودال اشک کاهش دهد.

پیکسار در این مرحله در تاریخ ۲۵ ساله خود در تولید فیلم های سینمایی ، به نوعی با خودش رقابت می کند. احتمالاً اگر یک فیلم پیکسار را دیده باشید ، بیشتر فیلمبرداری آنها را دیده اید ، که به نوبه خود باعث مقایسه بین تصاویر آنها می شود. این مقایسه جای خودش را دارد که می تواند بحث و گفتگو باشد ، اما می تواند آنچه را که این فیلم ها به تنهایی می توانند به دست بیاورند ، غافل شود. به جلو بازی می کند مانند یک داستان عمیقا شخصی است که اتفاق می افتد از بزرگترین ، محبوب ترین خانه انیمیشن در این سیاره است. مطمئناً از یک چارچوب آشنا استفاده می کند که استودیو تمایل دارد از آن استفاده کند ، اما به هیچ وجه نتیجه ای ندارد به جلو مانند بازخوانی بیا بجای، به جلو مانند یک ماجراجویی جدید احساس می شود ، و من از دیدن آن هیجان زده ام.

رتبه بندی: A-

به جلو اکنون برای پخش در دیزنی + در دسترس است

 جلو-آخر-پوستر

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند