چرا ریان جانسون هرگز فیلم ترسناک نخواهد ساخت

یکشنبه - 24 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : چرا ریان جانسون هرگز فیلم ترسناک نخواهد ساخت

چاقوها-ری-جانسون-کریس-ایوانز-آنا-د-آرماها

از متنفر کردن حباب خود متنفر باشید ، ریان جانسون طرفداران ، اما به نظر می رسد مانند چاقوها بیرون کارگردان احتمالاً هرگز در ژانر ترسناک کار نخواهد کرد. جانسون در مورد گفتگو با کارگردان دیگر در مورد احساسات فیلم های ترسناک خود صادق بود کارین کوشاما، که به لطف ویژگی های قبلی غریبه وحشت نیست جنیفربدن و دعوت نامه و همچنین کارگردانی یک قسمت از HBO بیرونی.

مکالمه ویدئویی بدون حاشیه جانسون و کوشاما به عنوان بخشی از سریال “مکالمات قهوه” از فیلم Independent‘ اتفاق افتاد. در حدود ۴۰ دقیقه ای ، جانسون در مورد هر دو قدردانی خود از ژانر ترسناک باز کرد ، اما در ابتدا توضیح داد که چرا او به خصوص به ساخت فیلمی در این ژانر علاقه خاصی ندارد.

“صادقانه بگویم ، این یک ژانر است که ، چون خانواده من وقتی بزرگ شدم واقعاً مذهبی بودند ، اجازه نداشتم چیزهای شدید را ببینم. این ژانر نیست که من از نظر عاطفی پایه و اساس دارم. ” چاقوها بیرون مدیر توضیح داد و ادامه داد: “بسیاری از دوستان دوست دارند [Kusama] فیلمسازان فوق العاده ای هستند که با این ژانر درگیر هستند و فیلم هایی را ساخته اند که فقط مرا متحیر می کنند. این چیزی نیست که به هر دلیل من را به خود جلب کند. “

البته ، فقط به این دلیل که جانسون به احتمال زیاد با وحشت برخورد نخواهد کرد ، به این معنی نیست که وی فیلمهای ترسناک را به کلی دوست ندارد. در حقیقت ، این کارگردان به دنبال نامگذاری چند مورد از تلنگرهای وحشتناک مورد علاقه خود در تمام زمان ها از جمله ریدلی اسکاترا بیگانه و جاناتان گلازررا زیر پوست. در حقیقت ، جانسون می گوید زیر پوست در ۵ فیلم برتر ترسناک خود در تمام دوران ، که یک رتبه بندی بسیار خوشمزه و غافلگیرکننده است.

می توانید مکالمه کامل فیلم مستقل جانسون و کوشاما را در زیر مشاهده کنید. برای اطلاعات بیشتر ، آخرین قسط MasterWork را با جانسون بررسی کنید ، جایی که او همه چیز را از اسباب بازی های کنر گرفته تا کارگردانی جنگ ستارگان فیلم و خیلی چیزهای دیگر

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند