تریلر دارای امتیاز Radiohead برای سریال HBO متیو Rhys ‘پری میسون» را تماشا کنید

جمعه - 29 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : تریلر دارای امتیاز Radiohead برای سریال HBO متیو Rhys ‘پری میسون» را تماشا کنید

پری-میسون-hbo-ماتو-رایس

HBO اولین تریلر رسمی را برای سریال جدید درام خود منتشر کرده است پری میسون بازیگران متیو ریس به عنوان وکیل مدافع افسانه ای. این نه تنها به “زندگی در یک گلخانه” Radiohead تنظیم می شود ، که در اینجا بسیار شگفت آور عمل می کند ، بلکه اولین نگاه ما را به ارمغان می آورد تاتیانا ماسلانیشخصیت

این سریال در سال ۱۹۳۱ در لس آنجلس تنظیم شده است ، که واقعاً در حال خاموش شدن است در حالی که بقیه کشور در جریان رکود بزرگ هستند. وقتی آدم ربایی کودک بسیار ، بسیار اشتباه پیش می رود ، پرونده به پری میسون می رسد ، که پیگیری بی امان از حقیقت ، شهری شکسته و فقط شاید ، راهی برای رستگاری برای خودش نشان می دهد.

پیوستن به ری و ماسلانی هستند جان لیتگو، جولیت ریلانس، کریس چلک، شی ویگام، استفان ریشه، گیل رنکین، Nate Corddry، ورونیکا فالکون، جفرسون میس، لیلی تیلور، اندرو هوارد، اریک لانگه و رابرت پاتریک.

HBO اعلام کرده است پری میسون در تاریخ ۲۱ ژوئن اولین شرکت خواهد کرد ، و به مشترکین چیزی می دهد که منتظر این تابستان باشند پس از تصمیم شبکه برای فشار دادن شبکه نیکول کیدمنرا واگرد و قانون جودرا روز سوم به پاییز

بر اساس شخصیت های ایجاد شده توسط نویسنده ارل استنلی گاردنر، این سریال اجرایی است که توسط رابرت داونی جونیور. و سوزان داونی، همچنین ران فیتزجرالد، جو هوراکک، رولین جونزو تیموتی وان پاتن، دومی که آنها را نیز کارگردانی می کند. رولین جونز و ران فیتزجرالد این سریال را ساخت ، که ارزش دارد آیدا راجرز به عنوان یک تولید کننده همکار و Rhys خود را به عنوان تهیه کننده معرفی می کند.

راستش ، من با آن خیلی آشنا نیستم پری میسون خارج از قدیمی اوزی اوزبورن آهنگ ، اما این تریلر مطمئناً من را جذاب کرده است ، و قصد دارم آن را تابستان امسال بررسی کنم. تریلر زیر را تماشا کنید ، و مطمئن شوید که تریلرها را برای آنها بررسی کنید واگرد در اینجا ، و روز سوم اینجا.

https://www.youtube.com/watch؟v=CwURtbhpm60avkanî

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند