لری دیوید سهام A Coronavirus Video ، PSA بسیار خوب

چهارشنبه - 13 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : لری دیوید سهام A Coronavirus Video ، PSA بسیار خوب

 Larry-david-slice- 01

چند راه نیاز به گفتن دارد؟ انجام داد سیمون پگ و نیک فراست ریمیکس شان مردگان صحنه آن را انجام دهید؟ در مورد ضبط میزبان اواخر شب از خانه چطور؟ چه عواملی خواهد شد که افراد را برای ماندن در خانه گله در طول همه گیری های کرونو ویروس بکشید؟ در اینجا یکی از افراد مشهور وجود دارد که خوشحالم که می شنوم دو سنت خود را دریافت می کنیم: لری دیوید، خالق سازنده سیفلد، خالق / ستاره کنجکاوی خود را مهار کنید، و ساکن برنی سندرز امپرسیونیست در شنبه شب زنده. وی با فرماندار کالیفرنیا همکاری کرد تا یک PSA غیرقابل توصیف را برای ماندن در خانه و در امان ماندن در این زمانهای تلاش ایجاد کند.

“بدیهی است که کسی این کار را کرده است ،” زیرا عموماً نوع کاری نیست که من انجام دهم. ” او ادامه می دهد تا به “ساده لوحی ها در آنجا – شما می دانید که هستید – دستورالعمل های ساده و بی پرده را می دهید ، بیرون می روید ، من نمی دانم چه کاری انجام می دهید ، شما خیلی نزدیک معاشرت می کنید ، خوب نیست. شما به بزرگان مثل من آسیب می رسانید … خوب ، نه من ، من هیچ ارتباطی با شما ندارم ، هرگز شما را نمی بینم. ” سپس دیوید انواع سالمندان را که ممکن است با آنها ارتباط برقرار کنید ، از جمله بستگان ، ذکر کرده و ضرورت دوری از آنها را برجسته می کند. در حقیقت ، او به همه چرخش های مثبت و طراوت می دهد: “مسئله این است که شما یک فرصت خارق العاده را پشت سر می گذارید – یک بار در طول زندگی – برای ماندن در خانه ، نشستن روی نیمکت و تماشای تلویزیون!” سلام ، کسی در حال خواندن بهترین لیست های Netflix ما است.

داوید PSA کامل را در زیر مشاهده کنید – از جمله یک کراوات خوشمزه با منطق نمایش او ، که باعث می شود حس زیادی پیدا کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد misanthrope مورد علاقه همه ، در اینجا بررسی من از جدیدترین ها است کنجکاوی خود را مهار کنید فصل برتر.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند