SNL: بزرگنمایی عدم موفقیت ، فیلم تمرین RBG در میان بهترین طرح های خانگی

یکشنبه - 24 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : SNL: بزرگنمایی عدم موفقیت ، فیلم تمرین RBG در میان بهترین طرح های خانگی

snl-zoom-call-sketch-aidy-bryant-mikey-day

شنبه شب زندهاپیزود در خانه همه چیز را داشت: طراحی های مربوط به تماس های شرکت بزرگنما بسیار وحشتناک است ، نگاهی بهم روت بدر گینزبرگتمرین روزمره ، یک تقلید مستر کلاس است کلو فینمنباور نکردنی است تیموته چالامت احساس؛ عقیده؛ گمان، آیدی برایانانت تلاش (کلمه کلیدی در اینجا) برخی از تجسم های آرام بخش ، روز میکی به عنوان یک جریان ساز Twitch که نمی تواند ادامه دهد ، و خیلی موارد دیگر. بله ، ویژه قسمت اول شنبه شب ، اولین بار در خانه ، آزمایش جالبی برای سریال های طنز بلند مدت بود. مانند اغلب موارد SNL، هر نقاشی یک موفقیت کلی نبود بلکه لحظات خوبی داشت.

اجتناب ناپذیر بود که همراه با برخی موارد ضروری ببر پادشاه جوک ، SNL قرار بود چیز مهم دیگری را که اشغال سبک زندگی جدید کار از خانه است ، حل کند: زوم تماس می گیرد. برنامه کنفرانس ویدیویی بزرگنمایی به مرکز گردش روزانه بسیاری از شرکتها تبدیل شده است ، زیرا همه ما در جای خود پناه می بریم. اما ، خیلی نادر است که یک تماس زوم بدون نقص انجام شود ، همانطور که بسیاری از ما کشف کرده ایم ، و SNL درست در آنجا بود تا در بسیاری از سکانس های تماس زوم در یکی از قوی ترین طرح های شب ، به صفر برسیم.

https://www.youtube.com/watch؟v=3byTN8NTCkc

مجموعه اصلی این روز آن است که Day ، به عنوان رئیس شرکت ، برای کمک به راحتی تیمش در زوم کردن بود. اعضای بازیگران کریس راد، هایدی گاردنرو الکس مفت همه به عنوان کارمندانی که کاملاً درک چگونگی استفاده از زوم را درک می کردند در حالی که برایانت و مک کینون در نقش هنری و نان بازی می کردند ، دو گیرنده سالخورده که تازه نمی توانستند صندوق عقب و افراد خارج از زوم را تشخیص دهند. همه چیز به سرعت خراب می شود ، و هنریت پیش زمینه بزرگنمایی خود را به پوستر نمایش مورد علاقه خود تغییر می دهد ، دکتر خوب، در حالی که نان تمام عیار گریه کرد زیرا او بسیار غرق بود. برایانت و مک کینون می دانند که چگونه می توانند خنده ها را از هر موقعیتی فشرده کنند ، بنابراین طبیعتاً این طرح به عنوان تسکین کمدی در دست این دوتایی بود.

حواس پرت ، دکتر خوبطرح زوم کامل شده تنها برجسته این مجموعه نبود. مک کینون تمرکز یک طرح انفرادی بود که در آن او دوباره تصمیم خود را به دیوان عالی دادگستری گینزبرگ برای کمی ویدیوی تمرین در خانه داد. مطمئناً ، از زمانی که مک کینون به آن دسترسی نداشت ، این طرح کمی وجود نداشت SNLبخش لباس ، اما لباس های توری و تیز و تیز به عنوان یک گردنبند واقعا کمک می کند تا شخصیت را با هم جمع کنیم. در حالی که این طرح در اصل فقط یک “بیایید مک کینون را باد کنیم و ببینیم که درویش پیچ خورده او چگونه می رود” ، در آنجا چندین خط عالی وجود دارد که چگونه RBG داستانی در خانه از نظر شکل و اقامت از جمله مصرف او در روز نیم مرغ است. . صبر کنید ، نه ، جوجهنخود.

https://www.youtube.com/watch؟v=99MI90bKWtE

برای دیدن تصاویر حتی بیشتر از بهترین (به نظر این نویسنده) از آخرین قسمت از قسمت های زیر ، به تماشای زیر بروید SNL، از جمله یک بازرگانی Masterclass که شامل برداشت های Fineman از Chalamet ، YouTuber است جوجو سیواو ببر پادشاه موضوع کارول بازکین، طرح جریان Twitch در روز شکست خورده ، و فیلم تجسم بحران وجودی برایانت. برای بیشتر SNL خوب ، شما می توانید مونولوگ افتتاحیه تام هنکس مهمان غافلگیر شده را در اینجا مشاهده کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=VN2p8D6Mawc

https://www.youtube.com/watch؟v=TooM4iKfIS4

https://www.youtube.com/watch؟v=otFobc0Tumk

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند