۱۱ فیلم برتر بن افلک ، رتبه بندی شدند

پنجشنبه - 28 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : ۱۱ فیلم برتر بن افلک ، رتبه بندی شدند

 armageddon-ben-affleck-liv-tyler

با داشتن حدود ۴۰ سال حضور در ویترین زیر کمربندش ، به راحتی می توان گفت بن افلک یک نام خانوادگی Bonafide است. در طی چند دهه اخیر ، افلک نشان جهانی غیرقابل توصیف را بر روی دنیای فیلم ها به جا گذاشته است ، با این کار مجدداً می تواند اعتبار چندانی برای افراد مشهور و همچنین تعداد زیادی از لباس های بزرگ (نگاهی به شما) داشته باشد ، گیگلی، Daredevilو زنده ماندن کریسمس) افلک از طریق اوج و کمترین حالت ، یک بازیگر ، کارگردان ، نویسنده و تهیه کننده ماهر را اثبات کرده است. او در ژانرهای گوناگونی کار کرده است ، اگرچه در دو درام و فیلم اکشن نیز عالی است. او یک حضور کمدی نسبتاً ماهر است ، همیشه در موقعیت های مشهور او سرگرم کننده است. او همچون سالها در مورد زندگی شخصی خود نیز بیشتر و بیشتر صادق است ، و همچنین در مورد انتخاب های شغلی گذشته خود عمیق تر می شود و او را به عنوان یکی از مشهورترین افراد مشهور برای ردیابی هرچه که تر می کند در یک فصل جدید و بالغ تر در حرفه خود قرار می دهد.

با ۷۳ اعتبار بازیگری ، ۲۳ اعتبار تولیدکننده ، هشت اعتبار مدیر و شش اعتبار نامه نویسی به نام وی ، افلک روی جهنم رزومه کاری بنا کرده است. در چنین حالتی ، به نظر می رسد در مورد زمان خسته کننده ما بعضی از بهترین فیلم هایی که او کلاه بازیگر ، کارگردان ، نویسنده ، تهیه کننده یا در برخی موارد بیش از یک کلاه را پوشیده است ، گرد هم آمده ایم. در مورد رده بندی شگفتی های بسیاری وجود خواهد داشت و شاید برخی از فتنه ها در مورد استدلال در مورد آن رتبه بندی ها برانگیخته شوند ، اما به جرات می توان گفت که ناامید نخواهید شد که کدام یک از فیلم های افلک (به نظر این نویسنده) جزو بهترین های وی محسوب می شوند. هنوز.

به پیمایش ادامه دهید تا ببینید فیلم های افلک به عنوان بهترین فیلم ها و رتبه بندی بهترین فیلم ها انتخاب شده اند. برای اطلاعات بیشتر ، این رتبه بندی پرمشغله بهترین فیلم های برد پیت را بررسی کنید.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند