تام هاردی در حال خواندن داستان های بی خواب در حیاط خود برای BBC است و جادوگری را در دست می گیرد

پنجشنبه - 28 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : تام هاردی در حال خواندن داستان های بی خواب در حیاط خود برای BBC است و جادوگری را در دست می گیرد

bedtime-stories-tom-hardy-slice

بچه ها – همه چیز خوب خواهد بود – تام هاردی بی بی سی داستانهای خواب را از باغ او می خواند.

این بازیگر یک سریال برای قسمت های فیلمبرداری کرد خواب استوری، کودکان طولانی مدت نشان می دهد که در CBeebies کودکان بی بی سی و iPlayer بی بی سی پخش می شود. هاردی در سال ۲۰۱۶ در سریال ظاهر شد ، و مطابق با بیانیه مطبوعاتی بی بی سی ، وی بیشترین درخواست مهمان برای بازگشت و خواندن داستان های بیشتر بوده است ، این احساس ۱۰۰٪ من درک و پشتیبانی می کنم. با شروع دوشنبه ۲۷ آوریل و ادامه آن هفته تا اول ماه مه ، هاردی داستانهای ضبط شده از باغ خود را مطابق با رهنمودهای دوردست اجتماعی می خواند.

“Tom WeeK” روشن است داستان های وقت خواب با روز دوشنبه شروع می شود منو بغل کن توسط Simone Ciraolo. روز سه شنبه ، ۲۸ آوریل ، هاردی خواهد خواند تحت همان آسمان توسط رابرت وسکیو ، و پس از آن یک ببر در باغ وجود دارد چهارشنبه توسط لیزی استوارت. هفته قسمت ها به پایان می رسد نگران نباشید ، خرچنگ کوچک توسط کریس هاوتون در روز پنجشنبه و تیاو با مشکلات روبرو است توسط راشل رونی و زهرا هیکس در جمعه اول ماه مه. هاردی داستان ششم دیگری را به ثبت می رساند ، عنوان آن هنوز فاش نشده است.

چریل تیلور ، رئیس محتوا برای کودکان کودکان بی بی سی گفت: “ناگفته نماند که ما چقدر هیجان زده ایم که تام داستان های بیشتری را برای ما بخواند.” وی گفت: “این در زمان های دشوار مانند این است که بی بی سی هدف خود را برای سرگرم کردن کل انگلستان انجام می دهد و این داستانهای جدید تضمین می کنند که فقط با مضامین دوستی از راه دور ، به اشتراک گذاری مشکلات و شجاعت واقعی در غلبه بر چالشهای به ظاهر غیرممکن انجام دهند.”

نیازی به گفتن نیست ، من هر داستانی را که هاردی می خواند ، تماشا می کنم تا ببینم آیا او صدای کاملاً مجنون برای هر یک دارد یا خیر. داستان های وقت خواب هر روز هفته در ساعت ۶:۵۰ بعد از ظهر از کانال CBeebies پخش می شود و در iPlayer BBC نیز موجود است.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند