نقد و بررسی تکرار عروسی: New Netflix Rom-Com یک شخص دوستانه است

شنبه - 23 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : نقد و بررسی تکرار عروسی: New Netflix Rom-Com یک شخص دوستانه است

عشق-عروسی-تکرار-برش-sam-claflin

نتفلیکس با کمدی های عاشقانه با فیلم هایی مانند ، موفقیت هایی داشته است به تمام پسرانی که قبلاً عاشق آنها بوده ام و همیشه شاید من باشاما آخرین پیشنهاد آنها به ژانر ، عشق تکرار عروسی یک سوءاستفاده کامل است فاقد هرگونه احساس دیگری به جز “آیا این خندوانه نیست وقتی افراد مجبور به وضع ناخوشایند شوند؟” فیلم هدر وقت هر کس است ، و من می گویم که دانستن همه ما در داخل گیر کرده ایم و وقت خود را برای استراحت داریم. روش های بهتری برای کشتن ۱۰۰ دقیقه وجود دارد تا تماشای مردم در یک فارس. اینگونه نیست که بازیگران یا حتی جهت آن “بد” است. این ماده موجود نیست. شما اساساً یک فرضیه کام-کام دارید که در یک سکوم معمولی رایج است ، با توجه به پیچ و تاب بودن به طول آن ، و هیچ کدام از اینها کار نمی کند. این باعث نمی شود احساس خوبی نسبت به عشق ، این شخصیت ها یا وضعیت عجیب آنها پیدا شود. تنها عشق به عشق تکرار عروسی به نظر می رسد نفس فیلم با مفهوم خودش است.

جک (سام کلفلین) و دینا (اولیویا مان) سه سال پیش در مورد روزی برای سقوط یکدیگر بودند که یک دوست قدیمی جک در آنجا آمد و لحظه ای را خراب کرد. سه سال بعد ، آنها دوباره در همان مکان ، عروسی خواهر جک هایلی (ایلانور تاملینسون) با این حال ، هلی وقتی دوست پسر سابقش خفته ، مارک (باجک Farthing) همراه ما می آید تا در این مراسم عشق خود را برای او اعلام کند. هایلی برای جک نوشیدنی مارک مقداری قرص خواب به جک می دهد تا او را بکشد و از خراب کردن عروسی جلوگیری کند ، اما برخی از بچه ها بعضی از آنها را در کارت های محل می گذارند و نام آنها را مخلوط می کنند. بعد از اولین عملی که احساس می شود برای همیشه ادامه دارد ، فیلم سرانجام به پیچ و تاب خود می رسد ، که نشان می دهد وقتی افراد مختلف به طور تصادفی مواد مخدر می گیرند چه اتفاقی می افتد. اولین باری که بازی کردن فاجعه بار است ، ما مونتاژ می کنیم افراد مختلفی که مواد مخدر مصرف می کنند و چطور بازی می کنند ، و سپس به سناریوی “خوب” می رسیم که می توان عروسی هایلی را نجات داد و جک و دینا در کنار هم قرار گرفتند.

 عشق-عروسی- تکرار-2

تصویر از طریق Netflix

اگر تا به حال تماشا کرده اید انجمن، فرضیه شما قسمت “نظریه هرج و مرج اصلاح” را یادآوری می کند که در آن طرح نتایج مختلفی را بر اساس اینکه چه کسی مجبور به اجازه تحویل پیتزا در آن شد ، به شما یادآوری می کند. اما در حالی که انجمن نمایش خوبی با نوشتن عالی و هفت شخصیت برای شما مهم است ، عشق تکرار عروسی کاری نیست که شوخی نداشته باشد و افرادی که نمی توانید صبر کنید تا تماشای آنها را متوقف کند. تفکر پشت دین کریگفیلمنامه این است که کمدی فوری از دو نفر در حال صحبت است ، و سپس یک شخص سوم وارد می شود و آن را بی دست و پا می کند. یا اینکه یک نفر بی دست و پا است و شخص دیگر به سختی آنها را تحمل می کند. تقریباً هیچ کس در آن نیست عشق تکرار عروسی مثل یک شخص واقعی است. آنها بیشتر شبیه به یک سهام متشکل از سهام هستند که برای برانگیختن خشم همه افراد اطرافشان طراحی شده است.

به اعتقاد اعتبار کریگ ، او در گذشته مانند گذشته ۲۰۰۷ فریسس محکم انجام داده است مرگ در تشییع جنازهاما در اینجا ، به نظر می رسد که وی چگونه می تواند ما را در کاراکترها سرمایه گذاری کند ، بنابراین هر کس برای همه دیگران وحشتناک است ، ما را فوراً بررسی می کند. شاید به این دلیل باشد که مراسم تشییع جنازه امور ذاتی است ، در حالی که عروسی ها کمی شادتر هستند زیرا شاد هستند اما باید محافظت شوند ، اما در حالی که تنظیمات برای کمدی باز است (کمبود کمدی های اشتباه عروسی وجود ندارد). ، ما به عنوان یک مخاطب باید در زمینه موفقیت سرمایه گذاری کنیم وگرنه این کمدی باید سیاه و سفید باشد ، و عشق تکرار عروسی هرگز به آنجا نمی رسد می خواهد در کمدی خود تلخ باشد اما شما باید جک و دینا را هم ریشه‌کن کنید زیرا آنها تقریباً سه سال پیش بوسیدند.

 عشق-عروسی- تکرار-1

تصویر از طریق Netflix

در حال حاضر ، Netflix پا به عرصه رقابت تئاتر خود می گذارد ، اما ما هم اکنون مطالب بیشتری را در اختیار داریم که حتی می توانستیم تمام کنیم ، حتی اگر همه در داخل گیر نکرده باشیم. این کافی نیست که بگوییم ، “یک چیز روشن و براق جدید در اینجا است!” هنگامی که تمام آن برنامه های تلویزیونی را که از شما عقب مانده اند ، بالاخره می توان تماشا کرد یا با آسایش تماشای قبلی خود رقابت کرد. عشق تکرار عروسی برای آسیاب محتوا Netflix ناخوشایند است ، اما به عنوان یک فیلم ، وقتی در تلفن خود بازی می کنید ، به سختی می توانید در پس زمینه بازی کنید.

امتیاز: D

 عشق-عروسی- تکرار-پوستر

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند