آلیتا ۲: کریستوف والتز برای یک دنباله در کمپین شرکت می کند

سه شنبه - 19 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : آلیتا ۲: کریستوف والتز برای یک دنباله در کمپین شرکت می کند

alita-Battle-angel-2-Christoph-والس

چه آلیتا: فرشته نبرد برای شما کار کرده است یا نه ، هیچ انکاری وجود ندارد که انتشار فوریه ۲۰۱۹ پاسخی را برانگیخت. البته این ملک قبلاً به لطف مواد منبع مانگا از طرفداران قابل توجهی برخوردار بوده است ، اما به نظر می رسد این فیلم آن را به سطح دیگری رسانده است – نوعی سطح که در آن گروهی از طرفداران بالغ بر ۱۸۰۰ دلار برای پرواز بنر فرش روی فرش قرمز جوایز اسکار را امتحان می کنند. برای ترغیب دیزنی به دنباله ای. با توجه به تصاویر جاه طلبانه ، آلیتا: فرشته نبرد هزینه یک پنی زیبا برای تهیه آن با بودجه تولیدی معادل ۱۷۰ میلیون دلار دارد. این رقم کمی بیش از ۴۰۴ میلیون دلار در سرتاسر جهان رقم خورد که رقم بسیار خوبی است ، اما کافی نیست که با اطمینان بتوانید به یک اقلام گران قیمت دیگر برسید.

 alita-Battle- angel-image

تصویر از طریق فاکس قرن بیستم

به عنوان کسی که اعتراف کرد بعد از نمایش فیلم های پیش نمایش در San Diego Comic-Con 2018 و در New York Comic Con 2018 اعتماد به نفس کمی نسبت به این فیلم داشته است ، من اولویت بندی نکردم آلیتا: فرشته نبرد هنگامی که سرانجام نسخه ملی خود را منتشر کرد. اکنون ، که چندین بار آن را دیده ام ، خودم را لگد می زنم ، زیرا آرزو می کنم بخشی از فروش بلیط های اولیه باشم که اغلب نسبت به تصمیم یک استودیو مبنی بر عاقبت دنبال کردن ، جلب توجه زیادی کرده است.

فقط در مورد شما داده نشده است آلیتا: فرشته نبرد به خودتان بروید ، این فیلم اکنون برای پخش از طریق HBO GO و Now در دسترس است و برای خرید در دیجیتال و VOD در دسترس است. این فیلم دارای یک عملکرد دیگر A + است روزا سالازار (به طور جدی ، او همیشه ارائه می شود) به عنوان شخصیت عنوان. آلیتا سایبورگ است که مجدداً توسط آن تجدید می شود کریستوف والتزدکتر دایسون ایدو است. این فیلم با یادآوری اینکه از کجا آمده است ، بیدار شد و یاد گرفت که زندگی جدیدی را در شهر آهنین زندگی کند و در عین حال سعی می کند بفهمد دقیقا چگونه چنین توانایی های جنگی بی نظیری را کسب کرده است.

در حالی که با والتز در مورد فیلم جدید Quibi خود در “فیلم در فصل ها” صحبت می کرد ، خطرناک ترین بازی، من فقط مجبور شدم که کارش را انجام دهم آلیتاfanbase پرشور و اینکه آیا وی علاقه دارد بخشی از فیلم دیگری باشد:

 alita-Battle-angel-christoph-waltz-rosa-salazar

تصویر از طریق فاکس قرن بیستم

“البته! البته من می خواهم! اما ، شما می دانید ، من به اندازه شما دانا هستم. من چیزی نشنیده ام و کمی ناامید و شگفت زده ام که تاکنون چیزی نشنیده ام ، زیرا می دانم که طرفداران دارد. من می دانم که مردم آن را دوست داشتند و گذشته از آنچه دیگران می گفتند ، من آن را دوست داشتم و دوست داشتم روی آن کار کنم و نتیجه را دوست داشتم. می دانید ، این فاکس بود و فاکس دیگر وجود ندارد. حالا دیزنی است. ممکن است در دیزنی فکس جای نگیرد ، اما من هیچ سرنخی ندارم. من هیچ سرنخی ندارم شاید آنها روی چیزی کار می کنند و من اولین کسی نیستم که می شنوم ، اما در عین حال ، من چیزی نشنیده ام. “

واضح است که این یک تأیید نیست که افراد مسئول با یک فیلم دیگر رو به جلو هستند ، اما برای آنچه ارزش دارد ، والس به خوبی از فیلم اختصاص داده شده واقف است fanbase و اشتیاق برای کسب اطلاعات بیشتر آلیتا. البته بسیاری از چالش ها وجود دارد که می تواند این اتفاق را متوقف کند ، یعنی هزینه های تولید و سوئیچ استودیو ، اما اگر ادامه صحبت در مورد فیلم به زنده نگه داشتن امید و افزایش آگاهی برای اولین فیلم کمک کند ، من بسیار هیجان زده می شوم. بخش کوچکی از فشار باشید.

و باز هم ، این نقل قول فقط یک قطعه کوتاه از مکالمه بسیار طولانی تر با والس در مورد فیلم جدید خود Quibi است ، خطرناک ترین بازی. می توانید دریابید که والس در ابتدا درباره قالب Quibi و فیلمهایی که وی توصیه می کند تماشا کنید فکر می کند در حالی که همه ما در خانه ایمن خواهیم ماند وقتی فردا تمام گفتگو کامل می شود!

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند