ویلم دافو و جولیان نیکلسون بحث توگو ، دیزنی + و سگ ها

پنجشنبه - 14 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : ویلم دافو و جولیان نیکلسون بحث توگو ، دیزنی + و سگ ها

با راه اندازی دیزنی + که اخیراً در اروپا راه اندازی شده است در حالی که بسیاری از افراد در خانه گیر کرده اند ، می خواستم چراغی را برای یک فیلم عالی و اصلی دیزنی + روشن کنم که شاید شما از دست ندهید: رفتن. اگر با فیلم آشنا نیستید ، رفتن داستان واقعی ناگفته سگ سورتمه سوزی ، توگو ، و عضله خود لئونارد سپپالا را می گوید (ویلم دافو) در سال ۱۹۲۵ ، شیوع دیفتری در نوما ، آلاسکا رخ داد و تعداد کمی از افراد و سگهایشان با هم کار کردند تا سرم درمانی را برای نجات جامعه از مایل های مختلف منتقل کنند. در حالی که سگ بالتو از زمان تاریخی رله ، بیشترین اعتبار را از آن خود کرده است ، در واقع توگو بود که طولانی ترین و سخت ترین قسمت سفر را اداره می کرد. این فیلم داستان پشت صحنه راجع به آنچه واقعاً رخ داده است می گوید و نمایش فوق العاده ای از دافو دارد. به من اعتماد کنید ، اگر می خواهید یک فیلم عالی خانوادگی دوستانه ببینید ، کاملاً باید بررسی کنید رفتن. این فیلم همچنین ستاره می شود جولیان نیکلسون به عنوان همسر لئونارد سپپالا ، کنستانس سپپالا.

 togo-poster قبل از نمایش فیلم در دیزنی + ، من با ویلم دافو و جولیان نیکلسون نشسته ام. آنها درباره چالش های مختلف فیلمبرداری در مکان صحبت کردند. سینمایی بزرگ توسط کارگردان اریکسون هسته، لحظات به یاد ماندنی از فیلمبرداری ، آنچه در مورد این داستان می دانستند ، چگونه بسیاری از سکانس های اکشن به طور عملی انجام می شود و موارد دیگر.

آنچه را که آنها باید در بازیکن بالا و پایین بگویند ، دقیقاً همان چیزی است که ما در مورد آن صحبت کردیم و به دنبال خلاصه داستان رسمی و پیش پرده. برای اطلاعات بیشتر رفتن، بررسی مت گلدبرگ را بخوانید.

ویلم دافو و جولیان نیکلسون:

  • چقدر آنها از داستان مطلع بودند؟
  • چگونه می خواهید هنگام تماشای فیلم گریه کنید.
  • فیلمبرداری عالی توسط اریکسون هسته.
  • چگونه بسیاری از سکانس های عملی بطور عملی انجام شد.
  • آیا آنها در روز اول فیلمبرداری تمرین کردند یا ملاقات کردند؟
  • آیا با حضور در این فیلم ، اشتراک رایگان دیزنی + دریافت کردند؟
  • آیا آنها قصد ترک سگ را ندارند؟
  • لحظات به یاد ماندنی از فیلمبرداری.
  • چگونه آنها هرگز به دلیل آب و هوا نمی دانستند که چه چیزی فیلمبرداری می شوند.
 togo-willem-dafoe

تصویر از طریق دیزنی

خلاصه نویسی رسمی برای اینجا آمده است رفتن دنباله آن دنباله:

هنگامی که یک بیماری همه گیر مرگبار به شهر نوم ، آلاسکا حمله می کند و تنها درمانی که بیش از ۶۰۰ مایل از آن فاصله دارد ، این شهر به دنبال مربی مربی سگ لئونارد سپپالا (ویلم دافو) است تا بتواند به سرم آنتی اکسین کمک کند. سپپالا به توگو تبدیل می شود ، که یک ماده بی عیب و نقص ، کم تحریف و پیری سیبری است و سرآمد او می شود. همسر وی (جولیان نیکولسون) از روزهای حضور خود به عنوان توله سگ شیطانی موفق به قهرمانی در توگو شد که می توانست خودش را از هر موقعیتی – به معنای واقعی کلمه و به صورت تصویری – خارج کند و سپپالا با مشاهده وفاداری و روحیه سرسختانه توگو ، می داند که توگو تنها شانس زنده ماندن از این ماموریت را دارد. . سپهسالانه و توگو که از طوفان گسترده ای که در راهشان استوار نیست و همسرش او را ترغیب می کنند که از رفتن او بر حذر نماند ، سوار مرگبارترین پای خود می شوند که یک رله بزرگتر می شود که به یک رله بزرگتر تبدیل می شود که شامل چندین ماسور و وزش با نیروی سنگین و یک عامل لرز باد می شود که تا ۷۰ درجه پایین می آید. صفر با اندکی دیدنی نیست. این یک سفر هولناک است که در آن توگو ، سپپالا را از مرگ حتمی نجات می دهد و باعث می شود که کوهپایه کهنه ، عمق و شدت احساسات خود را برای سگ سربازش درک کند ، حتی اگر او را به خطر بیندازد. آنها این کار را به موقع انجام می دهند که توگو به عنوان یکی از بزرگترین سگ های سورتمه ای در تاریخ به سر می برد ، اما این پیوند ناگسستنی بین انسان و سگ است که جایزه نهایی است – و واقعاً موجب سپردن سپپالا می شود. داستانی واقعی غیرقابل توصیف با نامزد چهار بار نامزد اسکار ویلم دافو به عنوان لئونارد سپپالا ، “توگو” به کارگردانی اریکسون کور و با نویسندگی تام فلین و تهیه شده توسط کیم زوبیک ، با داگلاس اس جونز به عنوان تهیه کننده اجرایی فعالیت می کند. همچنین در این فیلم کریستوفر حیدراخال ، ریچارد دورمر ، مایکل گرایز ، مایکل مک الهاتون و مایکل گاستون بازی می کنند.

https://www.youtube.com/watch؟v=HMfyueM-ZBQavkanî

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند