David F. Sandberg ساخت فیلم های فیلم کوتاه ترسناک

چهارشنبه - 20 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : David F. Sandberg ساخت فیلم های فیلم کوتاه ترسناک


خوب-به اندازه کافی-david-f-sandberg-slice

قبل از اینکه او به ساخت فیلم های سینمایی مانند چراغهای بیرون، آنابل: آفرینشو شازام!، دیوید اف. ساندبرگ شروع به عنوان “ponysmasher” ، یک احساس سینمایی در اینترنت ، که با استفاده از محصولات prosumer هیجان کمبود بودجه را ایجاد می کرد ، سپس به همه ما نشان داد که چگونه آن را کنار کشید. او اخیراً این کار را دوباره با سایه داراو یک وحشت شبح وار است که او در هنگام قرنطین fr ناخوشایند در طول کورو ویروس ساخته است. و حالا ، او دوباره پرده را عقب می کشد ، با به اندازه کافی خوب – ساخت سایه دار. و این یک تماشاگر برای همه فیلمسازان مشتاق است که می خوانند.

سندبرگ در کنار موزه / همکار / همسرش لوتا لوستن، هر لحظه از سه دقیقه کوتاه به ظاهر ساده خود ، جنبه های شگفت آور پیچیده ای را تجزیه می کند. با استفاده از نرم افزارهای مورد استفاده ، ترکیبات شلیک شده ، Sandberg خود را به عنوان یکی از هیجان انگیز ترین هیولا های سایه الگوسازی می کند – این ساخت ویدیو دارای همه و بعد است. همچنین ، مانند بسیاری از بهترین فیلم های پشت صحنه Sandberg ، به عنوان یک دوره تصادف در “خلاقیت اجباری”. هیچ چیزی مانع از ایجاد هیچ فیلمساز نمی شود که محصول خود را بسازد. نه قرنطینه ، نه بودجه محدود ، حتی مفاهیم از پیش تعیین شده خالق مبنی بر اینکه چه کیفیتی باید باشد. از این رو ، این عبارت: “به اندازه کافی خوب” چیزهای خوب

بررسی کنید که Sandberg چگونه این فیلم را در زیر قرار داده است – و مطمئن شوید که فیلم کوتاه را در اینجا مشاهده می کنید. برای اطلاعات بیشتر از شازام! کارگردان ، اینتل دنباله آن است.

https://www.youtube.com/watch؟v=B5NtkcsZY8g

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند