خب ، جاش تانک فقط بالا رفته و تاریخ انتشار و انتشار تاریخ انتشار “Capone” را ارسال کرد

پنجشنبه - 28 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : خب ، جاش تانک فقط بالا رفته و تاریخ انتشار و انتشار تاریخ انتشار “Capone” را ارسال کرد

 fonzo-al-capone-tom-hardy-image-slice

تقریباً چند ساعت پیش ، ما این را گزارش دادیم جاش ترانک(تاريخچه) طولانی در آثار آل کاپون ستاره بیوپیک تام هاردی عناوین اخیراً تغییر یافته است (از فونزو به کاپون) ، یک توزیع کننده پیدا کرد و برنامه های انتشار دیجیتال آماده داشت. اکنون ، ما می توانیم شما را بهتر انجام دهیم. ترنک گرفت توییتر تا مستقیماً پست کنید کاپون تریلر را منتشر کرده و تاریخ انتشار دیجیتالی خود را از طریق Vertical Entertainment منتشر کنید. این برای یک تعجب روز مالیاتی چطور است؟

این تریلر بسیار ناخوشایند به نظر می رسد ، تاریک ، گاه و بیگاه (و با صدای بلند) خشن است و قول می دهد بخشی از زندگی Capone را که ما با آن آشنا نیستیم ، بازجویی کند – نزول او به زوال عقل زود هنگام و به طور همزمان در نظر گرفتن جنایات او. باید ببینیم مردمی مانند لیندا کاردنینی، مت دیلونو کایل مک لاچلان بازی در این ژانر دوره خوش تیپ دوره ژانر. ما باید یکی دیگر از “صدای شخصیت قوی” باورنکردنی را از هاردی بشنویم.

و شاید مهمتر از همه ، ما باید دید Trank را بدون تحریک ببینیم. همانطور که ممکن است بدانید ، او را به دست گرفت چهار عکس فوق العاده این استودیو از طریق مجموعه ای از درام های دیوانه وار پشت صحنه ، توسط استودیو انتخاب شد ، و در نتیجه فیلمی بدست منتقدین و مخاطبان به طور یکسان قرار گرفت. اما این ، همانطور که ترنک در پست خود اصرار دارد ، “بریدن من” است. من ، برای یک ، من اجاره می کنم heck outta heck این چیز را.

کاپون از تاریخ ۱۲ مه به صورت دیجیتالی منتشر می شود توییتر Trank، در زیر برای خیر بیشتر هاردی ، در اینجا او داستانهای خواب شما را می خواند. چه روزی خوش شانس است!

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند