نمایش “بیش از حد داغ” Netflix “وسواس نمایش بعدی شما برای آشنایی است” مرور

جمعه - 29 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : نمایش “بیش از حد داغ” Netflix “وسواس نمایش بعدی شما برای آشنایی است” مرور

بررسی netflix - خیلی داغ به دسته-بررسی

Netflix قبلاً با من خوب شد عشق کور است در اوایل سال جاری و اکنون سرویس پخش یک برنده نمایش واقعیت دوستیابی دیگر را با دست خود دارد دستگیره خیلی داغ. به عنوان کسی که هرگز وسوسه نمی شود لیسانس یا هر نوع نمایش عاشقانه دیگری که بسیار محبوب بود ، وقتی نتوانستم چرخش کنم شوکه شدم عشق کور است خاموش ، طی چند روز کل فصل را منفجر کردم ، و بعد خودم را پیدا کردم که نیاز به پیگیری بیشتر رقابت کنندگان در رسانه های اجتماعی دارم. خوب ، اکنون دوباره اتفاق می افتد

تا حدودی مشابه عشق کور است، دستگیره خیلی داغ آزمایش دیگر انواع است. تهیه کنندگان ده سریال سریال خیره کننده را پیدا کردند که همه چیز در مورد جنس ، جنس و رابطه جنسی بیشتر است و آنها را به چالش می کشند که در عوض شکل گیری یک رابطه عاطفی معنی دار را در اولویت قرار دهند. همه آنها به ویلای گرمسیری خود می رسند که آماده است تا پیاده شود ، اما بعد از آن با پیچ و تاب بزرگ نمایش مواجه می شوند. بوسه ، رابطه جنسی و خود ارضاء همه بر خلاف قوانین است. و بالاتر از آن؟ اگر کسی این قوانین را زیر پا بگذارد ، به کل گروه جریمه می شود و مجبور به تماشای کاهش ارزش ۱۰۰۰۰۰ دلاری خود می شوند.

با رشد و وصل شدن به این عشق کور است به تازگی ، باید اعتراف کنم که مدت کمی طول کشید تا من در آغوش بگیرم دستگیره خیلی داغ و برای متوقف کردن اشتیاق برای عشق کور است به جای آن فرمت کنید آن نمایش قطعاً شدید بود. از این گذشته ، شرکت کنندگان می توانند متعهد شوند که پس از گذشت چند روز از تاریخ با یکدیگر ازدواج کنند ، بدون اینکه واقعاً یکدیگر را ببینند. ولی، دستگیره خیلی داغ در واقع مانند یک کشش حتی بزرگتر احساس می شود زیرا همه شرکت کنندگان در مسابقه کمی بالاتر از سطح بالا هستند.

در ابتدای نمایش ، تقریباً هر فرد درگیر به همان اندازه بسیار غمگینی ، بیش از حد اعتماد به نفس و ، صادقانه ، بسیار مستهجن برخورد می کند. اما به یاد داشته باشید ، این نمایش در مورد ایجاد ارتباطات معنی دار است و به یک معنا ، آن چالش نیز بر مخاطبان قرار می گیرد. قسمت خوب قسمت ۱ ویژگی های گروه ضرب و شتم به یکدیگر و نمایش دادن است ، اما قسمت به صورت اپیزود ، این نمایش کار خوبی را برای رهایی از آن در اولین برداشت های کاریکاتور انجام می دهد و نشان می دهد که واقعاً چه کسی هستند و چگونه می توانند به جلو حرکت کنند. بله ، هنوز هم ظلم و رفتار کوته بینانه وجود دارد از ابتدا تا انتها ، اما دستگیره خیلی داغ در واقع تعدادی ضربان بسیار احساسی و دروس معنی دار درباره اعتماد به نفس و عشق به خود دارد.

قالب نمایش کمی شبیه به یک کار در حال پیشرفت در نقاط است ، اما افراد پشت صحنه هنوز هم می توانند همه چیز را به خوبی جمع کنند. زمان زیادی صرف تمرکز روی عاشقانه ها و قرار دادن شرکت کنندگان در موقعیت های وسوسه انگیز می شود ، اما آنها همچنین تمرین های گروهی را شامل می شوند که غالباً دقیقاً به دو هدف قرار می گیرند – برای مجبور کردن شرکت کننده هایی که سرشان را خسته می کنند و همچنین برای شکستن تکرار. قانون شکنی احتمالی از این گذشته ، اجرای هشت قسمت نمایش نیز با یک سری مداوم از منحنیهای جالب بسیار جالب توجه تعلیق همراه است. اما باز هم ، واقعاً اینگونه نیست فقط درباره دستکاری بیننده برای کلیک روی “بعدی” بلافاصله پس از پایان یک قسمت. این پیچش ها واقعاً لایه های معناداری را به سفر شرکت کنندگان در مسابقه اضافه می کنند.

یکی از عناصر نمایش که بیشتر از آنچه که در ابتدا فکر می کردم می خواهم باشد ، به روشی مفید خواهد آمد ، روایت است. در ابتدا تک لاینرها مانند عکس های ارزان قیمت استراتژیک قرار می گیرند تا به من بگویند چه فکر کنم ، اما به زودی کاملاً آشکار می شود که قدم زدن به شدت وابسته به آن کار صداپیشه بود ، همانطور که ساختار کلی بازی نیز وجود داشت. دستگیره خیلی داغ استاد بازی ، لانا ، کمی هم عادت می کند. پسر عموی مخروطی الکسا هر روز صبح گروه را بیدار می کند ، قوانین را رعایت می کند و به دنبال تخلفات احتمالی ۲۴/۷ است. در این فرآیند ، لانا اساساً به شخصیت دیگری در این نمایش تبدیل می شود. شبیه به پرستوی راوی ، هرچه که اوضاع پیش می رود ، “مکالمات” شرکت کنندگان با لانا جذاب تر و سرگرم کننده تر می شوند. در نهایت ، راوی ، لانا و شرکت کنندگان مسابقه برای جمع آوری جمع می شوند دستگیره خیلی داغ ضرب و شتم بسیار جذاب و سرعت.

مسلماً ، وقتی صحبت از تلویزیون واقعیت است ، من هنوز پاهای دریایی خود را پیدا می کنم ، اما نکته ای که از تلویزیون واقعیت تا تلویزیون اسکریپت شده تا فیلم های سینمایی ثابت می ماند ، اهمیت یک قطعه از توانایی محتوا در جذب شما است. شما سرمایه گذاری کرده اید و پس از پایان داستان ، آن محتوا را به خوبی در ذهن خود نگه دارید. دستگیره خیلی داغ تک تک جعبه ها را تیک زد. بله ، بعضی اوقات خنده ها به قیمت مسابقه دهنده می آید و برخی از رفتارهای نمایش داده شده کاملاً پوچ است ، اما این سرگرم کننده بسیار قدرتمند است و ترکیبی بسیار مؤثر از این پوچی و همچنین قلب موجهی وجود دارد. در پایان ، حدس بزنید چه کسی اکنون محصول دیگری از ستاره های واقعیت را در رسانه های اجتماعی دنبال می کند؟

امتیاز: ★★★★

دست زدن به خیلی داغ اکنون در Netflix پخش می شود.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند