تماشا کنید: زاخاری لوی و همبازی های او “چاک” برای یک جدول سرزنده جمع می شوند

یکشنبه - 31 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : تماشا کنید: زاخاری لوی و همبازی های او “چاک” برای یک جدول سرزنده جمع می شوند

 chuck-zachary-levi-yvonne-strahovski-adam-baldwin

هیچ زمانی مانند زمان حال برای حضور مجدد بازیگران خوب مد وجود ندارد. روز جمعه بازیگران کمدی NBC دور انداختن، که از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۲ به مدت ۵ فصل برگزار شد ، دقیقاً همان کاری را انجام داد که آنها هم برای حضور در هم جمع شدند و هم برای خواندن جدول. این رویداد به جمع آوری پول برای دلیلی که توسط این مرکز انتخاب شده کمک کرد دور انداختن بازیگران ، صندوق پاسخ COVID-19 در حال تغذیه آمریکا است.

این مجالس و جدول خواندن به عنوان بخشی از “EW Reunions: #UnitedAtHome” از طریق کنفرانس ویدئویی Zoom در روز جمعه ، ۱۷ آوریل توسط Entertainment Weekly برگزار شد. دور انداختن سازندگان جاش شوارتز و کریس فدک و همچنین منجر می شود زاخاری لوی، ایوان استراسوفوی، آدام بالدوین. اوه ، و اوقات سرگرم کننده به دلیل حمایت از اعضای بازیگران در آنجا متوقف نشدسارا لنکستر (الی بارتوفسکی) ، جوشوا گومز (مورگان گریمز) ، ویک ساها (لستر پاتل) ، اسکات کرینسکی (جف بارنز) ، رایان مک پارتلین (کاپیتان عالی ، و کریستوفر لارنس را علامت گذاری کنید (بیگ مایک) همگی حضور داشتند و حساب می کردند. بازیگران جمع شدند تا جدول خواندن قسمت ۳ فصل “چاک در مقابل ریش” را انجام دهند ، که به این رای داده شد و در نهایت توسط طرفداران برای این رویداد ویژه انتخاب شد. این قسمت به دلایل خاص علاوه بر اینکه دیدن تماشای آن (و گوش دادن به آن) ساده است ، ویژه است. “چاک در مقابل ریش” اولین اپیزودی بود که لووی به کارگردانی آن انجام داد و این اولین بار است که شخصیت لووی با عنوان “چاک” به بهترین دوست خود نشان می دهد که او به عنوان یک جاسوس کار می کند. این قسمت همچنین در مارس ۲۰۱۰ با پخش چند ستاره مهمان ویژه – براندون روت، سدریک یاربروو دییدریچ بدر – بنابراین آنها نیز به جدول زوم خوانده شده پیوستند.

می توانید میزبان EW باشید دور انداختن پیوستن بازیگران و جدول زیر را بخوانید. برای اطلاعات بیشتر ، ۴۱۱ را در یکی دیگر از مراسم بزرگ دوباره NBC که اخیراً عناوین ایجاد کرده است بدست آورید و اولین دسته از تیزرهای NBC streamer Peacock را بررسی کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=ZAZfE6OHSb0

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند