Last Kids on Earth Season 2: Trailer Series Animated Netflix اینجا است

یکشنبه - 17 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : Last Kids on Earth Season 2: Trailer Series Animated Netflix اینجا است


 the-last-kid-on-earth-season-2-netflix

این هفته ، نتفلیکس تریلر را برای آن منتشر کرد آخرین بچه ها روی زمین فصل ۲٫ فصل جدید ، به طور رسمی با عنوان آخرین بچه ها روی زمین و رژه زامبی ها، می بیند قهرمان جک سالیوان (نیک ولفهارد) و دوستانش تلاش خود را برای مبارزه با هیولاهای شیطانی ادامه داده و سعی می کنند سیاره را از ویرانی کامل نجات دهند. در کل بدون عرق ، درست است؟

 the-last-kids-on-earth-season-2-netflix-jack

تصویر از طریق Netflix

دست و پنجه نرم کنید ، زیرا اگر فکر کردید آخرین بچه ها روی زمین فصل اول یک زمان خوب خوب بود ، دوست دارید چیزی که این تریلر Season 2 را می خواند را دوست دارید. جک و خدمه او هنوز هم با استراحت رقص ، مسابقات دوچرخه و جشن های غذای غذا زمان می یابند تا آن را ببندند. اما آنها به زودی خود را در یک مأموریت جدید ، یا “تلاش نهایی” به گفته جک ، می بینند که باعث می شود آنها با هیولاهای خوبی همراه شوند و با برخی از ترسناک های بسیار ترسناک مبارزه کنند. و اگر هیولا مانند کرم های چشم و یا کرم های دندانه دار به اندازه کافی دزدگیر نبودند ، جک و شرکت مجبورند با انبوهی از زامبی ها که شهرشان را به دست گرفته اند ، بجنگند. گلپ.

بر اساس ماکس برالیهپرفروش ترین سری کتاب های نیویورک تایمز با همین نام ، آخرین بچه ها روی زمینبازیگران صوتی شامل نامهای بزرگی مانند روزاریو داوسون، بروس کمبل، کیت دیوید، مارک هامیلو کاترین اوهاراعلاوه بر گرگ هارد فصل ۲ اقتباسی از کتاب دوم سریال Brallier است و از ۱۰ قسمت تشکیل شده است که هر قسمت در ۲۲ دقیقه پخش خواهد شد. آخرین بچه ها روی زمین از کارتونهای اتمی است ، با اسکات پترسون به عنوان تهیه کننده و نمایش دهنده خدمت می کنند.

آخرین بچه ها روی زمین در تاریخ ۲۷ آوریل وارد Netflix می شود. فصل ۱ از آخرین بچه ها روی زمین هم اکنون برای پخش در Netflix در دسترس است. تریلر بسته بندی شده عمل زیر را ببینید و سپس در نمایش های انیمیشن Netflix که دوستش داریم ، نگاهی بیندازید.

https://www.youtube.com/watch؟v=HyXiaIrT9Kg

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند