مذاکرات Rob Corddry ‘Bad Therapy’ ، سری آخر “Ballers” و “نمایش روزانه”

جمعه - 29 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : مذاکرات Rob Corddry ‘Bad Therapy’ ، سری آخر “Ballers” و “نمایش روزانه”

راب کوردری یکی از آن دسته از افرادی است که شما در یک میلیون چیز دیده اید و همیشه شما را می خنداند. این که آیا مخالف بازی می کند دواین جانسون در سریال های HBO باللریا نقشهای او در ماشین زمان گرم وان، دبلیو، کنجکاوی خود را مهار کنید، بدن های گرم، درد و به دست آوردن، بیمارستان کودکان، تکشاخ، و تقریباً صد چیز دیگر ، او همیشه عالی برای هر بازیگری است.

 بد-درمانی-پوستر با کوردری فیلم جدید ، درمان بد، از ۱۷ آوریل در VOD موجود استهفتماخیراً در مورد کل حرفه وی در اسکایپ صحبت کردیم. در طول گفتگوی گسترده ، وی درباره ساخت صحبت کرد درمان بد در لس آنجلس و آنچه به این فیلم افزود ، نتفلیکس پلیس پزشکی و چگونه آنها همه گیر را پیش بینی کردند ، اولین فیلم او چگونه بود تاد فیلیپس مدرسه قدیمی و آنچه که او در مجموعه یاد گرفت ، با او کار کرد جان استوارت بر نمایش روزانه، اگر فرصتی برای بازگشت مجدد او به تلویزیون وجود داشته باشد ، بخشی از سریال های آینده باشد Tog Gear America، زمان او در باللر از جمله تماشای دوین جانسون در دوران ساخت سریال ، افکار او درباره فینال سریال ، Dunkin Donuts (از آنجا که ما هر دو اهل بوستون هستیم) منفجر شد و خیلی موارد دیگر من هرگز نتوانستم آن را در اینجا لیست کنم.

آنچه را که او در بازیکن بالا و پایین گفته بود دقیقاً همان چیزی است که ما در مورد آن صحبت کردیم درمان بد تریلر و خلاصه داستان.

سرانجام ، سریال مصاحبه زنده جدید ما برخورد دهنده متصل شد در طی چند هفته گذشته همهمه شده است! تاکنون ، میزبان مهمانان تعدادی از جانبازان صنعت مانند آهنگساز برنده اسکار را در بر گرفته است مایکل جیچچینو (تماشا کنید که در اینجا) ، فیلمبردار دو بار برنده جایزه اسکار راجر دایکینز (تماشا کنید که در اینجا) ، و اخیراً برنده امی جو پانتولیانو (تماشا کنید که در اینجا).

راب کوردری:

در اینجا درمان بد خلاصه داستان و تریلر:

https://www.youtube.com/watch؟v=zccv-OeJSysavkanî

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند