سام رئیمی تأیید می کند که او کارگردانی دکتر استریج ۲ را بر عهده دارد

چهارشنبه - 27 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : سام رئیمی تأیید می کند که او کارگردانی دکتر استریج ۲ را بر عهده دارد

doctor-чудо-2-برش

در ژانویه ، مدیر اسکات درریکسون ناگهان تولید را ترک کرد دکتر عجیب در Multiverse از جنون، عاقبت ورود او به MCU 2016 ، بر سر تفاوت های خلاقانه. یک ماه بعد، سام رئیمی وارد مذاکرات شد تا کارگردانی سریال را به عهده بگیرد و تولید را در مسیر خود قرار دهد. و بعد … ما چیزی نشنیدیم تا الان ، یعنی در حالی که با ComingSoon.net صحبت می کرد ، رئیمی به طور اتفاقی و با حرکتی تأیید کرد که او کارگردانی می کند دکتر عجیب ۲ – همه را از طریق لنز شوخی که در فیلم های ابرقهرمانی دیگرش ساخته شده است.

در دهه ۲۰۰۰ ، رئیمی سه گانه ایجاد کرد مرد عنکبوتی فیلم های. در حالی که ممکن است برخی از همکارانم مخالف باشند ، من می دانم مرد عنکبوتی ۲ بهترین گروه است. و در آن فصل میانی ، مانند J.K. سیمونز‘طوفان مغزی J. Jonah Jameson با تد رییمیتد هوفمن در مورد آنچه آنها باید تماس بگیرند ، است آلفرد مولینادکتر اختاپوس در روزنامه “بوگلی دیلی” ، یکی از نامهایش “دکتر عجیب” است – قبل از اینکه جیمسون سریع ادعا کند که قبلاً گرفته شده است. رحیمی در مورد اهمیت این شوخی در رابطه با حماسه فعلی خود توضیح داد:

 spider-man-3-sam-raimi

تصویر از طریق تصاویر سونی

من دوست داشتم دکتر استرنج را به عنوان یک کودک ، اما او همیشه پس از مرد عنکبوتی و بتمن برای من بود ، او احتمالاً برای من از شخصیت های عالی کمیک بوک شماره پنج بود. او خیلی اصیل بود ، اما وقتی آن لحظه را در مرد عنکبوتی ۲ داشتیم ، من تصوری نداشتم که دیگر بتوانیم فیلم Doctor Strange را بسازیم ، بنابراین برای من واقعاً خنده دار بود که اتفاقاً آن خط در فیلم قرار داشت. من می خواهم بگویم ای کاش چشم انداز این را داشتیم که بدانم قرار است در این پروژه شرکت کنم.

بنابراین ، در حالی که خود Strange ممکن است توانسته باشد جهانی را ببیند که در آن رحیمی کارگردانی فیلم دوم انفرادی خود را بر عهده دارد ، برای Raimi یک تصادف خوشحال باقی مانده است – و به نظر می رسد که او که در رکوردش قرار دارد رسماً می گوید که او انجام می دهد!

دکتر عجیب در Multiverse of Madness برای اطلاعات بیشتر درباره آنچه رائیمی کارگردانی این فیلم را نشان می دهد ، در اینجا به تفصیل آنچه که خدمات وی می تواند MCU ارائه دهد ، می پردازد. و ، در اینجا بررسی ما از آخرین سری Quibi Raimi است.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند