راجر کورمان از شما می خواهد که یک فیلم کوتاه برای جشنواره فیلم قرنطینه خود بسازید

پنجشنبه - 28 فروردین 1399

به نقل از سایت خبری آپ دی ال : راجر کورمان از شما می خواهد که یک فیلم کوتاه برای جشنواره فیلم قرنطینه خود بسازید

death-race-2000-poster-slice

افسانه فیلم سازی کم بودجه راجر کورمان روشی را برای مشغول نگه داشتن مدیران در حین انزوا به وجود آورده است. این کارگردان برای نمایش نخستین جشنواره “و امیدوارم آخرین” جشنواره فیلم قرنطینه Corman به اینستاگرام رفت و خواستار ارسال هر کسی با تلفن هوشمند و اوقات فراغت (که تقریباً همه ماست) می شود.

کورمان قوانینی را برای جشنواره وضع کرد که بسیار ساده است. یکی ، شما باید فیلم ارسالی خود را یا در خانه خود یا حیاط خلوت فیلم بگیرید (از همه اینها ، جشنواره فیلم قرنطینه است). دوم ، شما باید آن را بر روی تلفن همراه خود فیلمبرداری کنید ، بنابراین حتی اگر اتفاقی بیفتد که یک دوربین RED در اطراف شما قرار دارد ، باید با آیفون بچسبید. سرانجام ، هر فیلم باید کمتر از دو دقیقه باشد. سپس ارسال خود را با #CormanChallenge نشان می کنید و مدیر آن را در دو هفته بررسی می کند و برنده را انتخاب می کند. علی رغم پیشینه کورمان در وحشت و عمل پالپ ، هیچ ژانر خاصی برای جشنواره او وجود ندارد (در فیلم کوتاه ، او می گوید داستان می تواند “هر چیزی که تصور می کنید” باشد) ، بنابراین احساس راحتی کنید تا بتوانید بهترین فیلم کمدی یا درام خانوادگی ویرانگر ۱۲۰ ثانیه ای را برای او بفرستید. . كوتاه برنده در رسانه های اجتماعی و وب سایت كورمن نمایش داده می شود ، و وی تریلر خود را نیز برید.

کورمان یک حرفه طولانی و طولانی در هالیوود داشته است ، و به چندین کارگردان بزرگ کمک کرده است که از جمله این کار ، فعالیت خود را آغاز کنند فرانسیس فورد کاپولا و جیم کامرون. اگر ایده فیلم دارید ، ورود به جشنواره کورمان ضرری ندارد. حداقل ، شما پشت تولید کننده را می شناسید مسابقه مرگ ۲۰۰۰ و قیمت وینسنترا خانه Usher نشست و تماشای آن شد.

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند